סיפורו האישי של האודיופיל: ערן שוקרון

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
תענוג לקרוא פוסט כזה.
מאחל לך להמשיך וליהנות משני העולמות.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
695
נקודות
113
תענוג לקרוא פוסט כזה.
מאחל לך להמשיך וליהנות משני העולמות.
בהחלט מנסה בכל כוחי...(ורד)

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
100
נקודות
43
ערן,פוסט מעורר השראה . ברור שאתה לא ציודופיל אלא חובב סאונד.
ולגבי חננאל - מהיכרות בעבר, אחד ויחיד ברצינות ומקצועיות ובאיכות הסאונד שהשיג בביתו .מה שהוא שכח אנחנו עדיין לא התחלנו להבין .
ושנכם מייצגים אנטי תזה מוחלטת לעולם האודיופילי הממוסחר .
תעלה יוטיוב של המערכת אם תוכל .

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
695
נקודות
113
ערן,פוסט מעורר השראה . ברור שאתה לא ציודופיל אלא חובב סאונד.
ולגבי חננאל - מהיכרות בעבר, אחד ויחיד ברצינות ומקצועיות ובאיכות הסאונד שהשיג בביתו .מה שהוא שכח אנחנו עדיין לא התחלנו להבין .
ושנכם מייצגים אנטי תזה מוחלטת לעולם האודיופילי הממוסחר .
תעלה יוטיוב של המערכת אם תוכל .
היי, תודה על המחמאות, אין לי רצון לצייר את המערכת שלי כאיזה פלא או משהו כזה..בכלל לא. רחוק מזה. וגם הדרך של כל אחד להשיג את הנחת שלו מהמערכת היא עניינו החופשי והפרטי ממוסחר או אחרת. אני מצדיע ליבואנים שמוכנים לסכן מהונם ולייבא מערכות לנישה מצומצמת יחסית. כן ירבו.
מה שנכון, שהדרך שאני הלכתי בה הולכת במקביל למיינסטרים , ונשענת על ההנחה כי מצאתי את הצליל לפני בניית המערכת, ושאין למעשה יבואנים לרוב הציוד שאני משתמש בו. וגם בעולם זה תחום של diy'סטים בעיקר.
שיטת הנצילות הגבוהה וההורנים, על בסיס הlowther היא שיטה מופלאה, אבל אליה וקוץ בה....כל תזוזה או שינוי, כל סטייה מהדרך יכולה להפיל את הצליל כמגדל קלפים . כמו לרכב על אריה- צריך לדעת לאלף, אחרת...:שטן:.
אני מצרף לבקשתך, ולבקשת עוד כמה, קישור יוטיוב למערכת שלי שרה ברדיו 90.22 אסתר עופרים , שהקלטתי ב htc m8 נייד, משיעמום מעורב בהתרגשות של אודיופיל מתחיל, ילד. במציאות בסלון בערב אזור 21:00, היה יותר מרגש, למרות שלעיתים הגרון של אסתר עופרים היה על הקצה עבורי והעמיד את מגבלות הfm והמערכת שלי על מקומם. ועדיין:לב:
https://youtu.be/VbaxEJ-lOPk

שבוע טוב לכולם

נערך לאחרונה ב:

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
באיזה עיר ציון היה גר ?

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
695
נקודות
113
למי ששאל בפרטי ובכלל :
עד ה 23/8 , ימי שני ורביעי , אני אהיה במקום בין 18:00 ל 20:45 , למעט ט באב.
יום שישי ה 17/7 בין 10:00 ל 12:30 ( לגבי ימי שישי נוספים אעדכן וצרו עימי קשר בכיף).

עדכון מיום שישי 17/7:
בגלל כל ענייני הקורונה וההנחיות, מי שמעוניין להגיע לתערוכה שייצור איתי קשר בפרטי לוודא שהמקום פתוח, כי כרגע ( למדתי על בשרי...) שיום שישי מרכז תאו סגור , והעתיד לא ודאי.
יגיעו זמנים טובים יותר בטוח, ב"ה, עד אז נתרכז קצת בעצמינו...שבת שלום ❤

אחלה יום,
ערן

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור