סיכום אירוע השקת שעון Garmin Fenix 8

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
750
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: https://www.dtown.co.il/garmin-fenix-8-event

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,432
נקודות
113
שעון יפה,
אבל עדכוני תוכנה מגיעים לכל המכשירים, ומבחינת הסנסורים מכשיר לא מחדש כלום, תקן אותי אם אני טועה

הבעיה שלי עם גרמין שהם לא עוקבים טוב לאחר פעילות מלבד הריצה. בריצה הם טובים גם בחוץ וגם בפנים, ואני רץ בעיקר.

אבל מכשירים ותרגילי כוח חלש מאוד.
אפילו חזרות ומספר הסטים לא מזהה במדויק

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
198
נקודות
43
הי מיכאל, היכן אתה רץ? אם רק במסלולים מסודרים, אז ה- Fenix 8 עלול להיות overkill. יש בו מפות שמתאימות לאלו שרצים בשטח, במסלולים לא מסומנים, ושלל תוכניות מדידה ואינספור. הסנסורים שלו הם דור 5, אז הם גם אמורים להוות שיפור. בקיצור, יש למה לצפות ולבדוק בסקירה.
מבחינת מדדי בריאות, הוא הרבה פחות מספק נתונים בהשוואה סמסונג watch 7 שסקרתי לאחרונה. יש לו דופק, מתח, איכות שינה ובעתיד AKG.
אבל הוא מתמקד בתוכניות ספורט בהתאם ליעדים שאתה מגדיר לו, שזה אחת הסיבות העיקריות בגללן ספורטאים קונים גרמין.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,432
נקודות
113
הי מיכאל, היכן אתה רץ? אם רק במסלולים מסודרים, אז ה- Fenix 8 עלול להיות overkill. יש בו מפות שמתאימות לאלו שרצים בשטח, במסלולים לא מסומנים, ושלל תוכניות מדידה ואינספור. הסנסורים שלו הם דור 5, אז הם גם אמורים להוות שיפור. בקיצור, יש למה לצפות ולבדוק בסקירה.
מבחינת מדדי בריאות, הוא הרבה פחות מספק נתונים בהשוואה סמסונג watch 7 שסקרתי לאחרונה. יש לו דופק, מתח, איכות שינה ובעתיד AKG.
אבל הוא מתמקד בתוכניות ספורט בהתאם ליעדים שאתה מגדיר לו, שזה אחת הסיבות העיקריות בגללן ספורטאים קונים גרמין.

לא שואל "למה Garmin", אני עם גרמין מעל 10 שנים..
ספציפית פניקס לא מחדש מבחינת חומרה. לפי מה שאני קורא. חיי סוללה (שאני לא צריך), רמקול (לא צריך). ומשקל (חסרון ענק מבחינתי)

EKG זה נחמד, נכון, אבל לא נראה לי שזה יעבור אישורים בארץ. כמו שפיצ'רים של טלפונים בתחום זה חסומים בארץ

תוכניות אותו הדבר גם ב-forerunner 165, 265 ו-965
דופק, מתח, דוחות שינה, סוללה (body כאילו) הכל קיים
חוץ מדברים מסוימים (טיפוס או צלילה)

הייתי מעדיף שיפור אמיתי בחדר כושר.

שיתחיל לזהות אליפסה שאני עושה בחימום

שיתחיל לזהות במדויק תרגילי כושר

אני רץ בחדר כושר כעיקרון, ומרתונים בחוץ
אכן בונה לי תוכנית, די מפתיע..
אבל כדי שזה יהיה ממש טוב צריך לישון עם השעון, ואני לא רוצה. ניסיתי תקופה

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
734
נקודות
113
אני עם הפוראנר 965.
העדפתי אותו על פני הפניקס משיקולי משקל ובומבסטיות.
הפוראנר מושלם לריצה. גם בו יש מפות לשטח.

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
198
נקודות
43
EKG זה נחמד, נכון, אבל לא נראה לי שזה יעבור אישורים בארץ. כמו שפיצ'רים של טלפונים בתחום זה חסומים בארץ

אבל כדי שזה יהיה ממש טוב צריך לישון עם השעון, ואני לא רוצה. ניסיתי תקופה
ECG פעיל ומאושר ב- סמסונג watch 7, ולכן אינני רואה סיבה רגולטורית לאיסור לגרמין. באירוע טענו שיאושר בישראל בשנה הבאה.
אני מבין אותך בנוגע לקושי לישון עם השעון. גם אני לא הצלחתי להתמיד בזה לאורך זמן.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,432
נקודות
113
ECG פעיל ומאושר ב- סמסונג watch 7, ולכן אינני רואה סיבה רגולטורית לאיסור לגרמין. באירוע טענו שיאושר בישראל בשנה הבאה.
אני מבין אותך בנוגע לקושי לישון עם השעון. גם אני לא הצלחתי להתמיד בזה לאורך זמן.

אם תוכל, מעניין מה תהיה התרשמותך מתרגילי כושר, גם משקולות, בטן ומכונות.

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
198
נקודות
43
שעון יפה,
אבל עדכוני תוכנה מגיעים לכל המכשירים
ההנחה הזו שגויה. הממשקים והתפריטים שונים בין הסדרות. זה לא כמו סמארטפון של סמסונג שהתפריט זהה בכל הסדרות. גרמין עושים בידול בין הסדרות, ובין הדגמים, כך שהתפריטים שונים, ואפילו המפות ניראות אחרת. ההבדלים לא רק בגודל המסך והרזולוציה שלו. לדוגמא, בפניקס 8 המפות כוללות הצגה של האזורים המוצללים כדי שלא ירוצו בשמש. זה ופיצ'רים חדשים אחרים, לא קיימים בדגמים אחרים, כדוגמת ה- 965 של רונן שיש לו גם מפות.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,432
נקודות
113
ההנחה הזו שגויה. הממשקים והתפריטים שונים בין הסדרות. זה לא כמו סמארטפון של סמסונג שהתפריט זהה בכל הסדרות. גרמין עושים בידול בין הסדרות, ובין הדגמים, כך שהתפריטים שונים, ואפילו המפות ניראות אחרת. ההבדלים לא רק בגודל המסך והרזולוציה שלו. לדוגמא, בפניקס 8 המפות כוללות הצגה של האזורים המוצללים כדי שלא ירוצו בשמש. זה ופיצ'רים חדשים אחרים, לא קיימים בדגמים אחרים, כדוגמת ה- 965 של רונן שיש לו גם מפות.

עכשיו לא, אבל הם מביאים בסוף, אם כי מפות לא מעניין אותי באופן אישי, אני לא רץ בלי טלפון

אבל אימון משותף לכולם למשל

היו דברים אחרים גם שבסופו של דבר הגיע עם עדכוני תוכנה לשאר המכשירים

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,432
נקודות
113

אני אגיד לך מה..

לא יודע אם אתה בתחום התוכנה. לנהל קוד נפרד לכל בראנצ' זה עסק מאוד יקר. אתה צריך להחזיק כוח אדם רק על זה.

לכן, מה שגרמין עושים, זה מה שיותר זול להם.
בהתחלה ישנם פיצ'רים אקסקלוסיביים, אבל לאחר מכן זה מטפטף מטה..

בקיצר, מעניין אם תבדוק את המכשיר לפי הנקודות רשמתי
כל דבר מעבר לריצה, עם דגש עם אימון בחדר כושר

RB68

חבר משקיען
מעורבות
585
נקודות
93
כל דבר מעבר לריצה, עם דגש עם אימון בחדר כושר
אני לא מכיר פתרון מבוסס שעון ל-metrics אמינים של אימוני כח.
יש כמה חברות שעושות את זה על בסיס ניתוח וידאו, וכמה על בסיס חיישנים (על 4 גפיים). וגם אלו - עדיין חצי אפויים ודורשים אינטגרציה עם חדר הכושר.

בלי קשר, צריך להגיד משהו בזכות הרובסטיות של הפניקס ושאר דגמי ה"אדוונצ'ר" של גרמין. בחור קשוח בשביל ערימת אלקטרוניקה ארוזה בצפיפות...

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,432
נקודות
113
אני לא מכיר פתרון מבוסס שעון ל-metrics אמינים של אימוני כח.
יש כמה חברות שעושות את זה על בסיס ניתוח וידאו, וכמה על בסיס חיישנים (על 4 גפיים). וגם אלו - עדיין חצי אפויים ודורשים אינטגרציה עם חדר הכושר.

בלי קשר, צריך להגיד משהו בזכות הרובסטיות של הפניקס ושאר דגמי ה"אדוונצ'ר" של גרמין. בחור קשוח בשביל ערימת אלקטרוניקה ארוזה בצפיפות...

גרמין זה אחלה, אני הרבה שנים איתם
שוב, ריצה - זה פנטסטי

אבל חדר כושר זה ביזיון
גם ממשק לא נוח בכלל אם נגיד אני רוצה לתקן תרגיל, או מספר חזרות
פשוט הזוי

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור