מחפש טלויזיה 75-77 בדגש על איכות

Piano Beetle

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
יש לי כרגע סמסונג QLED Q6FN, משנת 2018. לאחרונה המסך התחיל לרצד ולהיות מטושטש

מחפש טלויזיה עם תמונה מעולה (סרטים, סדרות - לא משחקים וספורט) אבל הכי חשוב - משהו שיחזיק שנים ארוכות.

יש חיה כזאת היום?? לא מתאים לי להוציא 10000 שח כל 4 שנים.

תודה!

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
198
נקודות
43
בדיוק היום קפצה לי פרסומת של ישפאר בפייסבוק, והאמת הופתעתי מהמחירים המוזלים של מסכי ענק בדגמים שעד לאחרונה נחשבו קצה
תציץ בפרסום שלהם מה-15.6.
בנוסף, מכיוון שגם סמסונג ו-LG הכריזו לאחרונה על הדגמים החדשים לשנת 2023-24, קרוב לודאי שתמצא מציאות בדגמי השנה שעברה גם אצלם.
בקיצור, שווה בדיקה.
בהצלחה!

Piano Beetle

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
תודה על התשובה תמיר. לא נוגע יותר בסמסונג. שירות גרוע, מסך שמחזיק מעמד בקושי 4 שנים. לא תודה.

מחפש משהו שיחזיק מעמד לאורך זמן.

האם יודעים מה עשוי לענות על הקריטריון הזה של האיכות?

תודה!

DOCTOR ICE

אוהב את התחום
מעורבות
9
נקודות
18
מה קנית בסוף ?

יוליוס

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
לי יש סוני גודל 75 ,מסך בן 4 שנים. בזמנו עלה יקר , והתייעצתי כאן בפורום לפני שקניתי . הוא מעולה .

joda5

חבר משקיען
מעורבות
103
נקודות
63
מאוד פשוט סוני כל מילה מיותרת.
איכות מעל הכל . מסך עם תמונה מרשימה וטיבעית.

יותם22

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
המסכים באיכות לא טובה של יצור
4 שנים היום זה נהפך למקסימום

arix

חבר משקיען
מעורבות
488
נקודות
83
ממליץ על OLED של סוני 77 אינץ, גם בגלל האיכות המעולה וגם בגלל מערכת ההפעלה (גוגל TV) שמאפשרת הוספת אפליקציות סטנדרטיות

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
198
נקודות
43
סוני הכריזו לאחרונה שהסדרות החדשות שלהם השנה יתבססו על טכנולוגיית ה- Mini LED. סוני לא הכריזה השנה על מסכי OLED חדשים.
דגם ה-OLED של סוני שיהיה זמין השנה הוא A95L, שהושק בשנה שעברה.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,432
נקודות
113
סוני הכריזו לאחרונה שהסדרות החדשות שלהם השנה יתבססו על טכנולוגיית ה- Mini LED. סוני לא הכריזה השנה על מסכי OLED חדשים.
דגם ה-OLED של סוני שיהיה זמין השנה הוא A95L, שהושק בשנה שעברה.

עדיין אפשר לקנות אני מניח את מה שהומלץ למעלה

לי יש את השירת הברבור של פלזמה, מסך פנסוניק האחרון, עובד פגז לא מרצד ולא כלום. קניתי שנה נדמה לי לאחר שיצא..

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
198
נקודות
43

לי יש את השירת הברבור של פלזמה, מסך פנסוניק האחרון, עובד פגז לא מרצד ולא כלום. קניתי שנה נדמה לי לאחר שיצא..
מה הומלץ למעלה? אתה מתכוון ל- A95L או באופן כללי ל-OLED של סוני?
כמובן שניתן לרכוש דגמים של שנים שעברו. זה אפילו יהיה משתלם יותר מבחינת המחיר. אוטוטו סוני ישיקו את הדגמים החדשים גם בישראל, ואז נוכל להיווכח מהו הערך המוסף ביחס לדגמי העבר.
באשר למסכי ווינטג', אז גם לי יש בבית את ה- V10 של פנסוניק, בן 15 שנים, אבל לא ניתן בכלל להשוות את איכות התמונה שלו ואת עומק הצבעים ביחס לדגמים העכשווים.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,432
נקודות
113
מה הומלץ למעלה? אתה מתכוון ל- A95L או באופן כללי ל-OLED של סוני?
כמובן שניתן לרכוש דגמים של שנים שעברו. זה אפילו יהיה משתלם יותר מבחינת המחיר. אוטוטו סוני ישיקו את הדגמים החדשים גם בישראל, ואז נוכל להיווכח מהו הערך המוסף ביחס לדגמי העבר.
באשר למסכי ווינטג', אז גם לי יש בבית את ה- V10 של פנסוניק, בן 15 שנים, אבל לא ניתן בכלל להשוות את איכות התמונה שלו ואת עומק הצבעים ביחס לדגמים העכשווים.

אצלי זה דגם מלפני 10 שנים, ממש אחרון אחרון של פנסוניק. מן הסתם זה רק 1080p אבל היא עובדת, ועובדת, ולא נשברת. מה אני אעשה?

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
198
נקודות
43
אצלי זה דגם מלפני 10 שנים, ממש אחרון אחרון של פנסוניק. מן הסתם זה רק 1080p אבל היא עובדת, ועובדת, ולא נשברת. מה אני אעשה?
לצערי טלוויזיית פלסמה זה לא רמקולי וינטג'. הצבעים בתמונה דוהים עם השנים אז הנחתי אותה בצד. צריך לדעת גם להיפרד :)

arix

חבר משקיען
מעורבות
488
נקודות
83

גם אצלי יש עדיין את הפלזמה של פנסוניק בן 12 שנה , מנגן ושר יפה בחדר שינה (בסלון הסוני 77 אינץ אולד XR77A80K)

odavids

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
לי יש מעל 10 שנים טלוויזית 1080p של שארפ lc600 תוצרת יפן , איכות פנטסטית אבל רק 40 אינץ

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור