מאסטרו אודיו החדשה

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
343
נקודות
83
אני לא יודע מי זה "כולם" והטוויטר מעולם לא נשרף.

בעצם מה שכולם יודעים -- קראו בפורום במו עיניהם -- זה שאתה שקרן. כבר שיקרת לגבי כמה מערכות שמעולם לא שמעת, אז אתה משקר לגבי עוד אחת. לא באמת מפתיע.

ועכשיו זה הזמן שלך להתנצל על השקרים שאתה מפיץ.
כמה עולה היום תיקון טוויטר של אקפלה?

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
695
נקודות
113
ב ה צ ל ח ה עופר

מאסטרו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
338
נקודות
83
המקום נראה נהדר!
בהצלחה רבה עופר ושרק יקומו עוד מקומות כאלה
תודה דן. מעריך את זה.
בהצלחה גם לך עם מקום התצוגה החדש.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,909
נקודות
113
כמה עולה היום תיקון טוויטר של אקפלה?
אני לא יודע. לא עשיתי תיקון. עשיתי טיפול תקופתי, בשני הטוויטרים באותו זמן, כנדרש וכצפוי מראש. ובכל מקרה העלויות אינן עניינך.

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
734
נקודות
113
אני לא יודע. לא עשיתי תיקון. עשיתי טיפול תקופתי, בשני הטוויטרים באותו זמן, כנדרש וכצפוי מראש. ובכל מקרה העלויות אינן עניינך.
מה זה טיפול תקופתי לטוויטרים?

arb

אוהב את התחום
מעורבות
131
נקודות
43
בהצלחה עופר, איזה כיף (ורד)

אכן המערכות והקומפוננטים שאתה מייצג הם ברמה מאד מאד גבוהה גם האנלוג וגם הדיגיטל, שלא לדבר על הרמקולים, והם בעיקר שווים ביקור. אלה שמבחינת עמיר שומו שמיים!

להגיע לסאונד שמגלם פוקוס, ולהשיג ראלסטיות נדירה, ובס במידה ראויה וסאונד אורגני סוף, זה נראה לו בעייתי למרות רשימת הציוד שהזכרת לעיל, ובעיקר לנוכח נסיונך העשיר. כל זאת משום בחירתך המודעת שלא להעביר את בית העסק החדש שלך טיפול אקוסטי יחודי, שזו כבר הגזמה, ויש בכך הטעיית הצרכן.

ברשותך עמיר,
אז לא מדובר כאן בכוס התה שלך בלשון המעטה, ובכל זאת אתה עדיין חושב שתגובתך היתה במקום, ובעיקר הולמת את הרגע הנדון. זו לא הפעם הראשונה שאתה נסחף, זה פירסום בעייתי?

אתה רציני, אפשר לחשוב שהוליכו אותך שולל, ומישהו מתכוון למכור ולא רק לך לוקשים, ולא יכולת שלא להתאפק ובער בעצמותיך להגיב. כטלית שכולה תכלת היתה חייב לרוץ לספר לחברה, מדהים. שלא לדבר על שניצל (בושות למי, ועל מה?), מה נתקפתם בפרנויה?

בכל מקרה את הסייגים שלכם היה ראוי שתעבירו לנמען המכובד בפרטי, לפחות בשרשור הזה.

המשך ערב חמים לכולם
נתראה אצל עופר יש למה לצפות!

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,909
נקודות
113
מה זה טיפול תקופתי לטוויטרים?
לטוויטרים של Acapella אין ממברנה -- לכן הם מאוד מהירים -- והם עובדים ע"י איפנון של זרם יונים בטמפרטורה גבוהה.
לחלקים שמחוללים את זרם היונים יש בלאי, וצריך להחליף אותם כל חמש שנים, פלוס/מינוס. היצרן אמר לי את זה מראש.
קניתי את הרמקולים ב-2015, עכשיו 2021, החלקים דווקא החזיקו יותר מהממוצע.

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
343
נקודות
83
לטוויטרים של Acapella אין ממברנה -- לכן הם מאוד מהירים -- והם עובדים ע"י איפנון של זרם יונים בטמפרטורה גבוהה.
לחלקים שמחוללים את זרם היונים יש בלאי, וצריך להחליף אותם כל חמש שנים, פלוס/מינוס. היצרן אמר לי את זה מראש.
קניתי את הרמקולים ב-2015, עכשיו 2021, החלקים דווקא החזיקו יותר מהממוצע.
כבתה הלהבה של הטוויטר.

arb

אוהב את התחום
מעורבות
131
נקודות
43
עמיר,

אני לא מתכוון להתייחס לתגובתך הנמוכה בנוגע לפרגון שלי לעופר. בסופו של יום לא היית מסוגל להימנע מלעלות אותה על הכתב.

צריך באמת להיות גאון בסאונד על מנת להבין שהתוצאה אצל היבואן מן הסתם לא תתקבל באותה מידה בבית גם אם נעביר אליו מערכת קומפלט. אז שוב כל האקסיומות בנושא מיותרות ובעיקר ההתפלמסות הלא רלוונטית שלך בנדון.

יש מצב שטיפול אקוסטי ייבש את הצליל, זו לא חדשה מרעישה. בשביל לדעת את זה צריך בעיקר אוזניים לא מכשירים.

לדידך אין כזה מצב שבו ציוד יחסוך למישהו טיפול אקוסטי, מה שעלול לייצר עטיה נוראית. סליחה בוא נדייק את השאלה הרטורית; האם קיים ציוד שידע להתמודד עם חללים לא מטופלים? גם על זה כבר נפתח לאחרונה שרשור מעמיק. אז מי מטעה כאן את מי?

הבנתי אותך עמיר, רק בחלל האזנה הנדון, יש מצב לעטיה, וסיכוי בעליל שזה ישפיע על לקוחות פוטנציאלים לקבל החלטות לא נכונות, ומכאן מצאת לנכון להעיר על כך!
ישר כח

נערך לאחרונה ב:

ronengolanpt

אוהב את התחום
מעורבות
333
נקודות
63
עופר , הרבה ברכות על המקום החדש , לפי התמונות הוא נראה נהדר , ואשמח לבוא לבקר בהזדמנות

חוץ מזה , אל תתן לכל צרי העין לקלקל לך את פוסט ההתחדשות , הכי חכם זה להתעלם מכאלה או כפי שאמרה פעם מישהי חכמה "מי שלא טוב לו , יום טוב לו" ..

בהצלחה מאסטרו :כל-הכבוד:

נערך לאחרונה ב:

Yuval a

עוסק בתחום
מעורבות
87
נקודות
28
ברכות על המקום החדש ובהצלחה!

יובל

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
101
נקודות
43
לא זוכר שום חברת רמקולים שטענה שהרמקול שלה מתאים רק לחדר מטופל אקוסטי .
חדר מטופל אקוסטי הוא רק סיסמא . מי טיפל בו אקוסטית ? מי מדד? כיצד החדר נשמע? מה גודלו אל מול הרמקול ועוד.
יש רמקולים שהם מתוכננים לסאונד יותר directivity מאשר אחרים ולכן הסאונד המתקבל פחות מושפע מפגיעת גלי הקול בקירות

כל אילו לא משנים כאשר יש רוע לב וצרות עינים. את זה לא ניתן לשנות,גם לא בטיפול אקוסטי כזה או אחר.

וכל זאת בפוסט של סוחר ששמח להודיע שעבר למקום חדש ומציג את מרכולתו .

נערך לאחרונה ב:

מאסטרו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
338
נקודות
83
שוב תודה רבה לכל המברכים כולם (ורד)

מילה אחרונה שלי על אקוסטיקה. משפט אחד בפוסט שנהפך לאת חפירה.

אין דבר כזה לשמוע את המערכת כפי שהיא בלי התערבות החדר. טיפול אקוסטי הופך לחלק מהחדר והחדר,
עם או בלי טיפול, הוא חלק אקוטי בתוצאה הכללית של המערכת.
אין מערכת בלי חדר. זה קשקוש תיאורטי, לכן ״לבטל את החדר״ זה חסר משמעות.
בשפה פשוטה: סאונד = מערכת + חדר.
לכן, הטיעונים בנידון לא נכונים. מכנה משותף תיאורטי ותיאוריה שלא מחוברת למציאות.

כשאני משמיע בחדר ללא טיפול אקוסטי זו ההדגמה הכי הוגנת שיכולה להיות. אם היא מוצלחת או לא זה הסיכון
שלי, לא של הלקוח. להאשים אותי בהטעיית צרכנים זה מגוחך לחלוטין, הפוך מהאמת ואפילו מרושע.
אם בחדר יש איזה טריק שגורם לסאונד להיות מדהים… זה לא טריק, זה ציוד טוב שמוצב נכון ומתאים לחדר.
זה בדיוק מה שאני מציע בבחירת הציוד וביעוץ ללקוח - ציוד טוב שמתאים לחלל השמיעה הספציפי שלו בבית.
אם הלקוח יוסיף בבית טיפול אקוסטי כדי לשפר, אין לי שום בעיה עם זה.

זהו, ולא אגיב על זה יותר.

נערך לאחרונה ב:

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,873
נקודות
113
שוב תודה רבה לכל המברכים כולם (ורד)

מילה אחרונה שלי על אקוסטיקה. משפט אחד בפוסט שנהפך לאת חפירה.

אין דבר כזה לשמוע את המערכת כפי שהיא בלי התערבות החדר. טיפול אקוסטי הופך לחלק מהחדר והחדר,
עם או בלי טיפול, הוא חלק אקוטי בתוצאה הכללית של המערכת.
אין מערכת בלי חדר. זה קשקוש תיאורטי, לכן ״לבטל את החדר״ זה חסר משמעות.
בשפה פשוטה: סאונד = מערכת + חדר.
לכן, הטיעונים בנידון לא נכונים. מכנה משותף תיאורטי ותיאוריה שלא מחוברת למציאות.

כשאני משמיע בחדר ללא טיפול אקוסטי זו ההדגמה הכי הוגנת שיכולה להיות. אם היא מוצלחת או לא זה הסיכון
שלי, לא של הלקוח. להאשים אותי בהטעיית צרכנים זה מגוחך לחלוטין, הפוך מהאמת ואפילו מרושע.
אם בחדר יש איזה טריק שגורם לסאונד להיות מדהים… זה לא טריק, זה ציוד טוב שמוצב נכון ומתאים לחדר.
זה בדיוק מה שאני מציע בבחירת הציוד וביעוץ ללקוח - ציוד טוב שמתאים לחלל השמיעה הספציפי שלו בבית.
אם הלקוח יוסיף בבית טיפול אקוסטי כדי לשפר, אין לי שום בעיה עם זה.

זהו, ולא אגיב על זה יותר.
עופר, תתחדש על המקום החדש. נראה יפה והרבה בהצלחה.
מה שכתבת חידד לי מאוד תובנה שאני חושב שהיא ממש נכונה: הסדר הנכון הוא למדוד את החדר ולהבין אותו מבחינה אקוסטית ורק אז לקנות מערכת שמתאימה לחדר ולפרמטרים המיוחדים שלו, ולא הפוך, לקנות קודם מערכת סופר יקרה ורק אז לשבור את הראש איך להתאים אותה לחדר עם כל מיני שטיקים וטריקים פאסיביים ואקטיביים שהם בודאי טובים כשלעצמם ועדיפים מלא לעשות כלום, אבל ודאי שניתן לצמצם אותם בבחירה מושכלת של ציוד ובעיקר רמקולים המתאימים לחלל הנתון.
מחשבה יפה ובאמת לא ברור לי איך העניין הזה לא עלה באלף השרשורים שהיו בנושא בעבר.

נערך לאחרונה ב:

arb

אוהב את התחום
מעורבות
131
נקודות
43
ירום הודו

עמיר

שוב איך לא, תודה על המילים החמות.
וואלה פתאום אתה מסוגל לפרגן לעופר. אתה מגדיל לעשות כשלא שכחת לרגע שיפה שעה אחת קודם.

ולענינינו,
לא יעזור לך כלום, כל האודיו במילים והאקסיומות שאתה מפזר ולא רק אגב אורחא בשרשור החגיגי הנ''ל, מוכיח כל פעם מחדש ולא רק לי, שאתה חי בעולם תאורתי משלך, מנותק מהמציאות המעשית של התחביב הנדון. זה כמובן ללא קשר לחוסר היכולות שלי להבין את כוונות המשורר.

במילים אחרות בכל הנוגע לתאכלס תוצאה שנגזרת מ"שחזור" הסאונד במערכת היי פיי דו ערוצי, זה לא חדש שאין לך שמץ של מושג. פשוט כי עוד לא הוכחת קבל עם ועדה אחרת!

• Haha
Reactions: AK1

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,873
נקודות
113
ירום הודו

עמיר

שוב איך לא, תודה על המילים החמות.
וואלה פתאום אתה מסוגל לפרגן לעופר. אתה מגדיל לעשות כשלא שכחת לרגע שיפה שעה אחת קודם.

ולענינינו,
לא יעזור לך כלום, כל האודיו במילים והאקסיומות שאתה מפזר ולא רק אגב אורחא בשרשור החגיגי הנ''ל, מוכיח כל פעם מחדש ולא רק לי, שאתה חי בעולם תאורתי משלך, מנותק מהמציאות המעשית של התחביב הנדון. זה כמובן ללא קשר לחוסר היכולות שלי להבין את כוונות המשורר.

במילים אחרות בכל הנוגע לתאכלס תוצאה שנגזרת מ"שחזור" הסאונד במערכת היי פיי דו ערוצי, זה לא חדש שאין לך שמץ של מושג. פשוט כי עוד לא הוכחת קבל עם ועדה אחרת!
זה ממש לא נכון, כי לדעתי יש לעמיר את אחת המערכות הטובות ביותר ששמעתי. כנל חדר וקל וחומר שכנל ספריית תקליטים ודיסקים ש99.9 אחוז מכולנו יכולים רק לפנטז עליה.
מה יוצא לך מכל המריבות האלה?

• Like
Reactions: AK1

arb

אוהב את התחום
מעורבות
131
נקודות
43
זה ממש לא נכון, כי לדעתי יש לעמיר את אחת המערכות הטובות ביותר ששמעתי. כנל חדר וקל וחומר שכנל ספריית תקליטים ודיסקים ש99.9 אחוז מכולנו יכולים רק לפנטז עליה.
מה יוצא לך מכל המריבות האלה?
DavidGil

היקר

ניכר מדבריך שאוסף מכובד ככל שלא יהיה בדומה לאוסף של עמיר, וחדר איכותי כשלו, הם תנאי חשוב על מנת להגיע לסאונד ראוי, ובעיקר מרגש.

עם יד על הלב, האם מנסיונך האישי אתה באמת חושב שהיבטים אלה ובוא אני אקל עליך, חדר מטופל הוא תנאי וארובה לקבלת תוצאה סונית כל שהיא?

לעניות דעתי זה בדיוק כמו שאשלח היום טופס לוטו אקסטרה להגרלה הערב כולל המספר הנוסף, על מנת להגדיל את הסיכוי שלי לזכות בפרס הראשון.

לגיטימי שלכל אחד הרפרנס שלו לאיכות וזה בסדר. אם יש כאלה שרוכשים היי אנד במייטבו ולבסוף מעדיפים אותו בתצורת סראונד 5.1 או בתוספת של rc, אז זה יותר מראוי מבחינתי. תאמין לי או לא, זה הדבר האחרון שמפריע לי.

מה שמפריע לי שיש אנשים שלא זו בלבד מרשים לעצמם להשתלח במי שדעתו שונה מדעתם ( משום שמדובר בעיקר בגישה אחרת ) אלה גם בעיקר לאור העובדה שהם לוקים בתסמונת קשה של העדר מודעות לתוצאה הסונית שמתקבלת אצלם במרחב האזנה.

אני רחוק מלכתוב את תגובתיי מתוך רצון לייצר פרובוקציה כלשהיא, או לחילופין מתוך חטא ההיבריס, אלה מתוך תשוקה להציג את שלל העובדות לאשורן.

כבר שמעתי לא פעם מערכות "על" שנשמעו על הפנים, ושמעתי על אודיופילים שפירגנו להם עד השמיים, ואחרי שהאושפיזין עזבו לדרכם מהביקור המלבב, הם השמיעו את חוות דעתם האמיתית. כזו שרחוקה שנות אור ממה שהשמיעו שניה לפני, והכל דבש.

נ.ב
אחרי שכל אודיופיל אימץ לעצמו את הספרה הסונית שמתאימה לו, שלפחות ידע במנימום במה מדובר.
כל שכן זה מתבקש לפני שהוא בוחר להעביר ביקורת נוקבת על גישות אחרות לתחום, ובעיקר כאלה ההמנוגדת מאה שמונים מעלות מהבחירה שלו גופא!

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור