הקשר בין הגיין של המכשירים לפני המגבר לאיכות הצליל והדינמיקה ?

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
345
נקודות
83
אני מבצע המרה לDSD 256 בRoon שכנראה, אבל אולי לא, מסייע לקבלת טווח דינאמי מלא לכל קובץ PCM (מקומי או מטידל), בלי קשר לביט שלו במקור.
יכול להיות, לא הייתי פוסל.
אולי ב upsampling עם ה DAC שלך נותן תוצאה אחרת ומשפר.

אצלי זה לא עושה כלום.

דניאל וייס מצא שקצב דגימה של 195.312khz נשמע הכי טוב עם שבבי ESS Sabre
ב roon זה אוטומטית מומר, לא משנה מה המקור.

Screenshot 2024-06-03 233856.png

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,133
נקודות
113
כפי שרשמתי בעבר, השילובים שנשארו אצלי (הרבה) יותר,
היו שילובים או יותר נכון "סט" של אותו היצרן - בכל הקשור ל-פרה+פאואר, ככל הנראה הסטים עצמם היו מוצלחים ו/או השתלבו נכון יותר,
בעבר היה לי כוח להתנסויות בלי סוף, עם כל הציוד שעבר אצלי לאורך השנים, עם השנים הבנתי על בשרי, שהשילוב הכי מוצלח זה סט מוצלח של אותו היצרן,
או אפילו משולב ייעודי משובח.
once הבנו זאת,

הקושי או הטריקיות היא בשלב המקור/ממיר, וכל המשתמע בו, אצלי לפחות
שם זה הרבה יותר מורכב נושא ההתאמה.
ובמיוחד הרגשתי זאת בין הממיר לסרבר (אצלי),
once משתלב נכון - אז מתחיל "הקסם" באמת לעבוד.
אמרת את הכל - סט של אותו יצרן מותאם גיין.במשולב זה לא אישו.
אתה יכול גם ליצור את זה על ידי - בחירה של פרמטרים נכונים ומתאימים ביצרנים שונים או לחלופין מגבר עם גיין נשלט.

ממה שנוכחתי -בעולם האודיפילי - בחירות נכונות בפועל נעשות על פי התאמות גיין(באופן לא מודע) אבל קוראים לזה בכל מיני שמות אחרים .

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,578
נקודות
113
אתה יכול גם ליצור את זה על ידי - בחירה של פרמטרים נכונים ומתאימים ביצרנים שונים או לחלופין מגבר עם גיין נשלט.

הממ, לא חושב שהטלתי ספק בכך, וזה אחלה למי שבונה כך את מרכיבי התוצאה שאצלו, בכיף.
בכל אופן, מניסיוני על בשרי, הסטים שהיו מאותו היצרן ואף אותה הסדרה, החזיקו אצלי מעמד (הרבה) יותר,
אפשר לפרש זאת אך שרוצים.

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,744
נקודות
113
הממ, לא חושב שהטלתי ספק בכך, וזה אחלה למי שבונה כך את מרכיבי התוצאה שאצלו, בכיף.
בכל אופן, מניסיוני על בשרי, הסטים שהיו מאותו היצרן ואף אותה הסדרה, החזיקו אצלי מעמד (הרבה) יותר,
אפשר לפרש זאת אך שרוצים.
אבל מה תעשה באם מתי שהוא תשכנע שיש צוורך ב RC שתקוע לך בין הקדם למגבר עם גיין בשמיים (ניתן לכוון אגב ) , אז הלכה כל ההתאמה בין שתי חלקים מאותה חברה , חוץ מזה הקיימת אופנה בקרב היצרנים "לחשמל" קשות המגבר עיי הקדם בכדי ליצור צליל קידמי ודינמי , כך שלא הייתי לוקח ההתאמה שלהם כערובה לכיול נכון, גיין גבוה מידי משנה את היחס אות לרעש לטובת הרעש ,באיזה שעה נמצא כפתור הוולים שלך בקדם ?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,744
נקודות
113
לא חייב מגבר עם שליטה בגיין , יש גם דרכים אחרות .

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,578
נקודות
113
אבל מה תעשה באם מתי שהוא תשכנע שיש צוורך ב RC שתקוע לך בין הקדם למגבר עם גיין בשמיים (ניתן לכוון אגב ) , אז הלכה כל ההתאמה בין שתי חלקים מאותה חברה , חוץ מזה הקיימת אופנה בקרב היצרנים "לחשמל" קשות המגבר עיי הקדם בכדי ליצור צליל קידמי ודינמי , כך שלא הייתי לוקח ההתאמה שלהם כערובה לכיול נכון, גיין גבוה מידי משנה את היחס אות לרעש לטובת הרעש ,באיזה שעה נמצא כפתור הוולים שלך בקדם ?

בוקר טוב ושבת שלום
ניסיתי אצלי בזמנו RC בסטיראו ולא צלח או היה מוצלח כפי שרציתי, מסיבה כזו או אחרת ובמקביל גם העדפתי בסופו של יום את המצב אצלי בזמנו ללא RC, כאשר הקדם והמגבר מאותו היצרן.

אולי בעתיד ננסה שוב, אבל אני לא רואה זאת מתקיים ממשית בזמן הקרוב.

אין לי צורך גם באחד כזה אצלי.

בקדם אצלי אין "שעות"
אבל יכול לומר לך שרוב הזמן שלי מול המערכת הוא בלילות/ערבים, כאשר הבית הלך לישון, כך שאני שומע בווליום דיי חלש ונהנה ומתרגש מכל רגע!
הדגמתי לא מזמן לחבר יקר, את הגיין/ווליום שאני שומע בלילות, אותו חבר היה בהלם ובשוק, אך בכלום ווליום!,
ניתן עדיין לשמוע - ה כ ל- בברור, בשקיפות וביעילות.

רק בסופשים כשמתאפשר אני מקשיב בווליום יחסית גבוה לפי הסטנדרטים שלי, תלוי בהקלטה בעיקר ובמידת החשק והרצון.

אצלי אולי בניגוד לאחרים
המגבר והקדם הותאמו חשמלית אחד לשני בכל הפרמטרים.
מה עוד שאין להם תחליף מבחינתי (נהנה מהם כבר קרוב ל 3 שנים).

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור