דעתו של הדילר האמריקאי אדרו זינגר על השימוש בכבלים יוקרתיים...

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113

אנדרו זינגר (בקרתי אותו בניו יורק לפני כמעט 15 שנים), דילר אמריקאי של מערכות יוקרה, יוצא בסירטון יוטיוב נגד כבלים יקרים ביחוד במערכות אודיו שעולות פחות מ-33,000 ₪.

מה דעתך בנדון?

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
917
נקודות
113
תודה על השיתוף תומר :בעד:

Vivaldi Audio

עוסק בתחום
מעורבות
309
נקודות
63

אנדרו זינגר (בקרתי אותו בניו יורק לפני כמעט 15 שנים), דילר אמריקאי של מערכות יוקרה, יוצא בסירטון יוטיוב נגד כבלים יקרים ביחוד במערכות אודיו שעולות פחות מ-33,000 ₪.

מה דעתך בנדון?
דעתי היא שהוא לא יוצא נגד כבלי יוקרה במערכות זולות או בכלל, אלא שהוא חושב שצריך פרופורציה בהשקעה בכבלים ביחס לשאר הציוד. זה הכל, ואני מאמין שכל אודיופיל יודע את זה.

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,133
נקודות
113
לדעתי קצת פספסתם את המהות. מעבר לעניין ההשקעה - הצריכה להיות יחסית ,במיוחד במערכות תקציביות,העניין הוא התאמה,סינרגיה .אין קשר למחיר

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
695
נקודות
113
בעיה...זה נכון שבסיס המערכת זה מקור רמקול הגברה ולאחר מכן חיווט. ואם כבר לבצע פשרות תקציביות אז זה שם. ובכבלים קודם מטפל בחשמל לדעתי.
מצד שני, כשהמערכת מתואמת כמעט כל רכיב זהה לחברו בחשיבות.

מחירי הכבלים הם כמו כל דבר מתחום המותרות , בחירה שלנו האם לשלם או לא. אם אתה לא מזהה הבדל או מוכן לחיות עם ההבדל, הרווחת. בכסף.

אצלי בגלל הרכב המערכת שלי שרובו יד2 ומוצרים לא אופנתיים, למעט החיווט, שנרכש מהיצרן המקומי, יוצא שהחיווט שווה כ 50 אחוז ממחיר כלל המערכת. מה תגידו על זה? אני מרוצה בכל אופן.

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,133
נקודות
113
בעיה...זה נכון שבסיס המערכת זה מקור רמקול הגברה ולאחר מכן חיווט. ואם כבר לבצע פשרות תקציביות אז זה שם. ובכבלים קודם מטפל בחשמל לדעתי.
מצד שני, כשהמערכת מתואמת כמעט כל רכיב זהה לחברו בחשיבות.

מחירי הכבלים הם כמו כל דבר מתחום המותרות , בחירה שלנו האם לשלם או לא. אם אתה לא מזהה הבדל או מוכן לחיות עם ההבדל, הרווחת. בכסף.

אצלי בגלל הרכב המערכת שלי שרובו יד2 ומוצרים לא אופנתיים, למעט החיווט, שנרכש מהיצרן המקומי, יוצא שהחיווט שווה כ 50 אחוז ממחיר כלל המערכת. מה תגידו על זה? אני מרוצה בכל אופן.
האמת . לא פוסל . מוצרים כנראה עם VALUE גבוה ,יד 2 .חוזרים לסינרגיה. אם זה מייצר את הרגש - SO BE IT :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור