אודיופילים יפנים

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
352
נקודות
83
חי את החלום

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
311
נקודות
63
נעלי הבית שלו לא כאלה היי אנד, לא ממש בעיה להשיג, גם לא יקר.
בנוסף דפקו לו את הגרילים ברמקולים החדשים.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
705
נקודות
113
אם אני מבין נכון זו חנות. של אודיופיל זה בטוח, אבל חנות ולא בית (או מחסן, תלוי בקנ"מ האסטתי של כל אחד ואחד)

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,217
נקודות
113
אודיופיל יפני טיפוסי.
שטח מחיה בלחץ 40 מ"ר ואיזו מערכת וינטז'ית חביבה יושבת באמצע.
לא עשו לי את זה החללים והמערכות הללו אף פעם.
לי אישית, לא עושה את זה.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
705
נקודות
113
אודיופיל יפני טיפוסי.
שטח מחיה בלחץ 40 מ"ר ואיזו מערכת וינטז'ית חביבה יושבת באמצע.
לא עשו לי את זה החללים והמערכות הללו אף פעם.
לי אישית, לא עושה את זה.
כמוני כמוך. בכלל לא מתרשם מהסצינה היפנית. אבל יש חן שלא ניתן להתעלם ממנו בדבקות הכמעט תמימה בקונספט של האודיופיל בכל מחיר. מו שכתב כאן פעם @omi ואני מצטט מהזיכרון, כי 3 שנים לך תזכור, " יש איזה חן הירואי במדפי קטן שמנסה לנגן סימפוניה גדולה ..."

• Love
Reactions: omi

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,217
נקודות
113
כמוני כמוך. בכלל לא מתרשם מהסצינה היפנית. אבל יש חן שלא ניתן להתעלם ממנו בדבקות הכמעט תמימה בקונספט של האודיופיל בכל מחיר. מו שכתב כאן פעם @omi ואני מצטט מהזיכרון, כי 3 שנים לך תזכור, " יש איזה חן הירואי במדפי קטן שמנסה לנגן סימפוניה גדולה ..."
כן, זה עניין של תרבות יפנית. דבקות וטוטליות בדבר ספציפי זה ב-DNA שלהם.
רק ביפן תמצא מאסטר שכל חיו מייצר כלי לתה. לא מים, לא קפה, לא מיץ ולא שום דבר אחר.
70 שנה מייצר כלים אך ורק לתה מעץ ספציפי שהוא מביא בעצמו מאיזה מקום ספציפי באיזה הר ספציפי בעונה ספציפית. למה? כי אחרי 1,000 שנות מסורת ודבקות באומנות הרבה רבה רבה שלו לימד אותו שזה הכי טוב. זה רק ביפן.

אגב, יש לי סכין שף שייצר אותה אחד כזה.
אין על היפנים בדברים האלו, אבל עדיין כל החדרונים הללו לא מרגשים אותי.

Tuta

אוהב את התחום
מעורבות
86
נקודות
28
זה וידאו של Kenrick Sound
חלום ומודל לרבים
Visit to Kenrick Sound in Japan
ביקרתי אותו לפני מספר שנים בטוקיו. הוא אירח אותי בשמחה, עשה לי סיור במפעל שלו (שנמצא בבית מגורים רגיל, מספר קומות שכדי ללכת בהם הייתי צריך להתכופף ...) ולאחר מכן נתן לנו להקשיב ל- PARAGON במשך כמה זמן שנרצה. אולי בגלל החדר ואולי בגלל סיבות אחרות המערכת לא נשמעה משהו... ובכל זאת חוויה מדהימה עם אדם מקסים!
IMG_3041.JPG

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,217
נקודות
113
זה וידאו של Kenrick Sound
חלום ומודל לרבים
Visit to Kenrick Sound in Japan
לא יודע מי הם אותם רבים שחולמים על מערכת כזו... כן יש בזה קסם של קלאסיקה למי שמתחבר לתקופה. אבל סאונד אמיתי, היי אנד אמיתי, אין שם. כל המערכות האיזוטריות האלו (לכאורה) ששמעתי עד היום גם היקרות להחריד שבהן רחוקות מהיכולות של הציוד המודרני האיכותי.
שוב, יפנים בני 60+ מתים על זה, אני אישית לא מצליח להתרגש מזה.

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
352
נקודות
83
אבל סאונד אמיתי, היי אנד אמיתי, אין שם.
לא מסכים.

ניתן להשיג סאונד "אמיתי" והייאנד עם מגבר מועט וואטים ורמקולים מקרטון מציוד "וינטאג'".

אולי זה עניין של טעם.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,756
נקודות
113
לא יודע מי הם אותם רבים שחולמים על מערכת כזו... כן יש בזה קסם של קלאסיקה למי שמתחבר לתקופה. אבל סאונד אמיתי, היי אנד אמיתי, אין שם. כל המערכות האיזוטריות האלו (לכאורה) ששמעתי עד היום גם היקרות להחריד שבהן רחוקות מהיכולות של הציוד המודרני האיכותי.
שוב, יפנים בני 60+ מתים על זה, אני אישית לא מצליח להתרגש מזה.
לבחור יש רמפה של שולחנות עם ציוד אנלוגי והשד יודע מה שמפריד בינו ובין כסא האזנה , ככה לא בונים חומה ! אולי יש לו כסף (נראה יקר) , אבל הבנה נאדה !

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,756
נקודות
113
לא מסכים.

ניתן להשיג סאונד "אמיתי" והייאנד עם מגבר מועט וואטים ורמקולים מקרטון מציוד "וינטאג'".

אולי זה עניין של טעם.
ספר לי על זה ! יש לי מכל הסוגים כולל בדיוק מה שכתבת , וזה בינתיים הכי טוב ,

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
512
נקודות
113
בהחלט כיף גדול\סוג של חלום, המון אויר ומרווח בין הכלים, שיטה ידועה לריגוש אינסופי אלמנטים בתיבות ענקיות, הכל ענק דוחף אויר אלמנטים מקרטון עם צליל וריח ממכר בטעם של פעם סט-אפ כזה טוב רק לסגנון מוזיקה איטי, שם ווליום עוצם עיניים ונכנס לחלום. כאמור אין מושלם.

DAVID L

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
סאונד מחריד....אין סיכוי בעולם להוציא סאונד מוופר 15 אינץ מחובר לטויטר בולט הורן....מתכון בטוח לכאב אוזניים

972lior

אוהב את התחום
מעורבות
121
נקודות
43
בגלל החדרים הקטנים שלם, כל כך נפוץ ביפן לשמוע מוזיקה במעין מיני בארים יעודיים שנקראים, jazz kissa. לא כזה שבבית רומנו. למי שמזדמן ליפן, חובה, מדהים.

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
352
נקודות
83
יש גם יפנים עם מערכת בסלון או לפחות בחלל גדול

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור