Pass Labs 350.5 - מגבר במשקל כבד

katzofe

מושעה
מעורבות
73
נקודות
48
גם אני לא הבנתי היכן בדיוק כשלונם של מגברי השפורפרות ,:(

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
עכשיו הבנתי.

הייתי בטוח שכתבת משהו ונמחקו לך התגובות לציטוטים.

מה שהתכוונתי להגיד זה שה-350 עובד ב-40 וואט הראשונים שלו בקלאס a מה שבעצם דומה מאוד ל-30 וואט בעצם עבודתו בקלאס a. כלומר, אם הטענה היא שמגברי הקלאס a של פס עדיפים בגלל העובדה הזו אז גם ה-350 מהווה פיתרון ליתרון.

מגברי מנורות ממוצעים, לעומת מגבר טרנזיסטור מקביל, סובל מחוסר דינמיות בקטעי מוסיקה קשים. במקרה שלי, ככתב שמקבל לבדיקה גם רמקולים שדורשים כוח, אני זקוק למגבר שיצליח לנגן תזמורת סימפונית גדולה מבלי לאבד דינמיות. מגברי מנורות, מנסיוני, שולטים פחות טוב ברמקולים ממוצעים או ממוצעים קשים. זה מתבטא בכך שבקטעי מוסיקה בהם ישנם פרץ עוצמה שמגיע בגלים קצרים (תיזמון) הם מאבדים דינמיות.

לגבי האיזופון והרמקול שלי. לא הבנתי מה לא ברור?

igal.l

עוסק בתחום
מעורבות
40
נקודות
28
אלדר יקירי אני יענה לך על השטות שאתה כותב :
קודם כל מי אמר שלרמקול קרמי מתאים רק מגבר מנורות אתה,על סמך זה ששמעת את האיזופון של דורון אצלך עם הASR וזה לא התאים אז החלטת שה Pass Labs הוא עוד טרנזיסטור מפלצת שאפילו במגרש הביתי שלך אפילו לא שמעת ולא היה לך ניסיון אפילו עם המגבר או החברה הזו(להזכיר לך לא כל הטרנזיסטורים אותו דבר יקירי) לא מתאים לך להגיד את זה כלל וכלל.

הזכרת פה את המגבר טרשולד של Pass בימים עברו שנשמע טוב וקסום של איתן נכון מגבר מצויין ! סיפור קצר - אני באופן אישי לקחתי מגבר לאיתן של Pass דגם X250.5 על אותו מערכת והסכמנו שנינו שאין מה להשוות בין שני המגברים... וזה לא פרסום חברי הפורום היקרים !!!

אז תגיד לי אתה על מה אתה מדבר על מה כאב ראש אין קסם מנוכר איפה הבאת את השטויות האלה ? ממגבר טרנזיסטור אחד שחיית איתו ולא הצלחת להוציא סאונד... אני ממליץ לך שתבדוק תשמע באוזניים לפני שאתה פותח את הפה.

שבת שלום יקירי

מה פתאום משתמש חדש?
בקשר למגבר! המגבר הטרנזיסטורי הכי טוב ששמעתי השנה הוא טרשהולד ישן שאיתן ברוב טיפשותו מכר לגיא וזה בתורו מכר אותו הלאה,והוא היה קלאס a טוב כמו שצריך, בקשר לטרנזיסטור של נמר , כנראה עוד טרנזיסטור טוב שאותי באופן אישי משעמם פחד , לדעתי יש פה נפילה במלכודת של "טנק" "מיפלצת" "חיה" , וכל מיני סופרלטיבים שפועלים על אאודיופילים ששומעים עם העיניים ,
יש לי טרנזיסטור לא פחות טוב מקופל בקופסאות כבר הרבה זמן , בשבילי אין קסם בטרנזיסטורים האלו ,אולי עוד איך שהוא אפשר לסבול קלאס a , אבל מי שרוצה טיפה התרגשות ,אין לו ברירה מלעבור לשפופרות עם כל הכאב ראש, אמרתי את זה לנמר בזמנו , ואני בטוח שיבין שתרד לו רמת הסטרואידים , בינתיים הוא רוצה "מיפלצת ", כאילו איזה אאודיו ריסרצ" 250 לא היה מעיף לו את הרמקול, וכל המברכים פה נישמעים לי" אחד בפה ואחד בלב ",מה יש? מה אתם לא מבינים שלרמקול קרמי צריך שפופרות ? למי מיועדים כל ברכות ההלל על המגבר הלא נכון לרמקול הלא נכון? גם אם זה נחמד תמיד יהיה חסר משהו . קצת קשה ,קצת מנוכר, לא מרגש , בקיצור- טעות.
אבל מי לא עושה טעויות? והנה אף אחד לא אומר שהמלך הוא עירום , למה לא ברור?.

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
שלוש תגובות

עכשיו הבנתי.

מה שהתכוונתי להגיד זה שה-350 עובד ב-40 וואט הראשונים שלו בקלאס a מה שבעצם דומה מאוד ל-30 וואט בעצם עבודתו בקלאס a. כלומר, אם הטענה היא שמגברי הקלאס a של פס עדיפים בגלל העובדה הזו אז גם ה-350 מהווה פיתרון ליתרון.

[B]לא הבנתי מה זה פתרון ליתרון. אנסח זאת כך: ה-30 וואט של האחד אינם כמו ה-30 וואט של השני. אפילו עצם העובדה שמדובר במונו מול סטריאו, אפילו אם כל השאר שווה, אמורה ליצור "וואטים אחרים" בוודאי כאשר מדובר במגברים עם מבנה אחר, למרות הכל

מגברי מנורות ממוצעים, לעומת מגבר טרנזיסטור מקביל, סובל מחוסר דינמיות בקטעי מוסיקה קשים. במקרה שלי, ככתב שמקבל לבדיקה גם רמקולים שדורשים כוח, אני זקוק למגבר שיצליח לנגן תזמורת סימפונית גדולה מבלי לאבד דינמיות. מגברי מנורות, מנסיוני, שולטים פחות טוב ברמקולים ממוצעים או ממוצעים קשים. זה מתבטא בכך שבקטעי מוסיקה בהם ישנם פרץ עוצמה שמגיע בגלים קצרים (תיזמון) הם מאבדים דינמיות.

[B]לא ברור לי מה זה ממוצע. אם מדובר בהספק, אז ברור שהחזק יותר חזק מהחלש. אם מדובר בהספק שווה, ממש לא נכון (עם כמה יתרונות מובנים למנורות בקליפינג). אם מדובר בבס ואו בשליטה בתחום אז כן. אם מדובר ברמקולים שדורשים זרם רב, לא כל רב-הספק טרנזיסטורי יצליח בהכרח, ויש מגברי מנורות שהם עתירי זרם ואז כן (תלוי בטופולוגיה). מושג ההתאוששות תמוה. מושג התזמוןן לא נכון והוא מחליף משום מה מושגים אחרים. לא מאבדים דינמיות. או שיש יכולת כזאת או שלא[/B][/B]

[B]בהינתן העובדה שהרמקולים האלה מתבססים על אותם עקרונות של מבנה תיבה, שימוש ביחידות דומות עד זהות ועוד כיו"ב, לומר שהם שונים בתכלית (ללא ספק הם שונים) גם הוא עניין לא מדויק.[/B]

נערך לאחרונה ב:

igal.l

עוסק בתחום
מעורבות
40
נקודות
28
מסכים לחלוטין ! מר TakeOne כל מילה ....................................-:)

ומאיפה כבודו יודע את כל הבלה בלה הזה? שמעת פעם את הרמקולים של נמר עם מגבר שפופרות? אולי הם הולכים דווקא טוב יותר עם טרנזיסטורי (וקדם שפופרות)?

ואולי לא. אני דווקא חושב שהשילוב אצלו נשמע נהדר (והרבה יותר טוב עם הפטיפון מאשר עם ה CD). ורק אם אשמע את הרמקולים שלו עם איזה מגבר שפופרות טוב, אדע להשוות.

גם לי יש הגברת שפופרות שאני מאוד מאוד אוהב, אבל ההכללות האלה לא ברורות לי. כאילו כל מגבר טרנז', בחיבור לכל רמקול, תמיד ישמע פחות טוב? נו, באמת......

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,501
נקודות
113
אלדר יקירי אני יענה לך על השטות שאתה כותב :
קודם כל מי אמר שלרמקול קרמי מתאים רק מגבר מנורות אתה,על סמך זה ששמעת את האיזופון של דורון אצלך עם הASR וזה לא התאים אז החלטת שה Pass Labs הוא עוד טרנזיסטור מפלצת שאפילו במגרש הביתי שלך אפילו לא שמעת ולא היה לך ניסיון אפילו עם המגבר או החברה הזו(להזכיר לך לא כל הטרנזיסטורים אותו דבר יקירי) לא מתאים לך להגיד את זה כלל וכלל.

הזכרת פה את המגבר טרשולד של Pass בימים עברו שנשמע טוב וקסום של איתן נכון מגבר מצויין ! סיפור קצר - אני באופן אישי לקחתי מגבר לאיתן של Pass דגם X250.5 על אותו מערכת והסכמנו שנינו שאין מה להשוות בין שני המגברים... וזה לא פרסום חברי הפורום היקרים !!!

אז תגיד לי אתה על מה אתה מדבר על מה כאב ראש אין קסם מנוכר איפה הבאת את השטויות האלה ? ממגבר טרנזיסטור אחד שחיית איתו ולא הצלחת להוציא סאונד... אני ממליץ לך שתבדוק תשמע באוזניים לפני שאתה פותח את הפה.

שבת שלום יקירי
הנה אתה ממליץ לי לשמוע עם האוזנים , אבל זה בדיוק מה שאני עושה , אני באמת חושב שהפאס מגבר טוב מאוד, ויתכן ונמר צריך שכזה לצורך בדיקות שונות ומשונות, אבל אם להתיחס באופן פרטי לנמר כאאודיופיל, השילוב של ה350 פחות טוב מאשר אם היה קונה קלאס a , ואפילו דיברתי איתך באופן אישי שתשכנע את הגרזן, יכול להיות ששפורפרות באמת לא מתאים לנמר בגלל עיסוקו, אבל אני עדיין חושב שטרנזיסטור וקרמיקה זה שילוב מוטל בספק, וגם שומע את זה באזניים למרות כל ההתעלפיות בפורום, 20 שיחות טלפון עשיתי לנמר בעניין, אבל כל אחד וטעמו ,אני עשיתי זאת בזמנו בגלל החברות ,וגם מה שאני כותב עכשיו בוודאי לא נועד להתלכלך על המגברים הניפלאים של יגאל שהם באמת ללא תחרות יחסית למחיר , או חלילה לפגוע בנמר , אבל דבר אחד ברור לי , שטויות אני לא כותב כפי שהגיבו לי כאן כל הכנופיה ,
והרי החיים נמשכים ,בוא נראה מי צודק.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
עכשיו הבנתי.

[B]לא הבנתי מה זה פתרון ליתרון. אנסח זאת כך: ה-30 וואט של האחד אינם כמו ה-30 וואט של השני. אפילו עצם העובדה שמדובר במונו מול סטריאו, אפילו אם כל השאר שווה, אמורה ליצור "וואטים אחרים" בוודאי כאשר מדובר במגברים עם מבנה אחר, למרות הכל

[B]לא ברור לי מה זה ממוצע. אם מדובר בהספק, אז ברור שהחזק יותר חזק מהחלש. אם מדובר בהספק שווה, ממש לא נכון (עם כמה יתרונות מובנים למנורות בקליפינג). אם מדובר בבס ואו בשליטה בתחום אז כן. אם מדובר ברמקולים שדורשים זרם רב, לא כל רב-הספק טרנזיסטורי יצליח בהכרח, ויש מגברי מנורות שהם עתירי זרם ואז כן (תלוי בטופולוגיה). מושג ההתאוששות תמוה. מושג התזמוןן לא נכון והוא מחליף משום מה מושגים אחרים. לא מאבדים דינמיות. או שיש יכולת כזאת או שלא[/B][/B]

[B]בהינתן העובדה שהרמקולים האלה מתבססים על אותם עקרונות של מבנה תיבה, שימוש ביחידות דומות עד זהות ועוד כיו"ב, לומר שהם שונים בתכלית (ללא ספק הם שונים) גם הוא עניין לא מדויק.[/B]

ממוצע זה רמקול של 90 דציבל עם איפדנס לא יציב. מגברי מנורות אינם מסוגלים (בגלל חסרונות מבנים) להיתמודד עם רמקול שהאימפדנס שלו אינו יציב.

כשאמרתי תיזמון התכוונתי לכך שבין פרץ עוצמה אחד לשני הזמן קצר מאוד {מאיות השניה}.
אתה תרגיש את ההבדלים הללו בקלות במוסיקה אלקטרונית כאשר ברוב המקרים הטרנזיסטור יהיה מדויק יותר, מהיר יותר, דינמי יותר וחזק יותר.

הרמקולים הללו אינם מבוססים על אותן עקרונות מבנה תיבה.
הקונצנסוס משתמש בעץ טבעי, ללא דיפון, עם קרוס מינימלי, 2 way, בשיטת AIRFLOW DAMPING.
האיזופון משתמש בכמה חומרים בתיבה אשר העיקרי הוא mdf, עם פורט, יחידות אחרות, 3 way, בשילוב חיזוקים מאלומיניום, עם דיפון וקרוס מורכב הרבה יותר.

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
קרוס מינימליסטי כבר נשמע מתאים לשפופרות.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נכון, ברוב המקרים. אבל לא תמיד.

igal.l

עוסק בתחום
מעורבות
40
נקודות
28
מגברים נפלאים הא אולי יום אחד תאזין באמת לחברה כמו שצריך ואז תעריך באמת ולא תסיק מסקנות ללא שמיעה .. אני לא מחפש מי צודק הרי אודיופילים מחליפים כל הזמן אז שום דבר לא בטוח באודיופיליה כמו בחיים מה לעשות ...

שבת שלום,

הנה אתה ממליץ לי לשמוע עם האוזנים , אבל זה בדיוק מה שאני עושה , אני באמת חושב שהפאס מגבר טוב מאוד, ויתכן ונמר צריך שכזה לצורך בדיקות שונות ומשונות, אבל אם להתיחס באופן פרטי לנמר כאאודיופיל, השילוב של ה350 פחות טוב מאשר אם היה קונה קלאס a , ואפילו דיברתי איתך באופן אישי שתשכנע את הגרזן, יכול להיות ששפורפרות באמת לא מתאים לנמר בגלל עיסוקו, אבל אני עדיין חושב שטרנזיסטור וקרמיקה זה שילוב מוטל בספק, וגם שומע את זה באזניים למרות כל ההתעלפיות בפורום, 20 שיחות טלפון עשיתי לנמר בעניין, אבל כל אחד וטעמו ,אני עשיתי זאת בזמנו בגלל החברות ,וגם מה שאני כותב עכשיו בוודאי לא נועד להתלכלך על המגברים הניפלאים של יגאל שהם באמת ללא תחרות יחסית למחיר , או חלילה לפגוע בנמר , אבל דבר אחד ברור לי , שטויות אני לא כותב כפי שהגיבו לי כאן כל הכנופיה ,
והרי החיים נמשכים ,בוא נראה מי צודק.

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
ממוצע זה רמקול של 90 דציבל עם איפדנס לא יציב. מגברי מנורות אינם מסוגלים (בגלל חסרונות מבנים) להיתמודד עם רמקול שהאימפדנס שלו אינו יציב.

ממוצע של מה? דיברת על מגבר שפופרות ממוצע, מה עושה כאן הרמקול? בכל הרמקולים העכבה אינה קבועה, אז? יש סוגי רמקולים עם עכבות בעיתיות שמעדיפים מגברי מנורות.

כשאמרתי תיזמון התכוונתי לכך שבין פרץ עוצמה אחד לשני הזמן קצר מאוד {מאיות השניה}.
אתה תרגיש את ההבדלים הללו בקלות במוסיקה אלקטרונית כאשר ברוב המקרים הטרנזיסטור יהיה מדויק יותר, מהיר יותר, דינמי יותר וחזק יותר.

המושג תזמון והמשמעות שנתת לו לא חברים. לגבי העניין עצמו: בדקת משהו ברמה גבוהה ועם הספק רב משתי המשפחות?

הרמקולים הללו אינם מבוססים על אותן עקרונות מבנה תיבה.
הקונצנסוס משתמש בעץ טבעי, ללא דיפון, עם קרוס מינימלי, 2 way, בשיטת AIRFLOW DAMPING.
האיזופון משתמש בכמה חומרים בתיבה אשר העיקרי הוא mdf, עם פורט, יחידות אחרות, 3 way, בשילוב חיזוקים מאלומיניום, עם דיפון וקרוס מורכב הרבה יותר.

לא, לא הבנת. אין מדובר בהבדלים מבניים מהותיים אלא בואריצאיות על נושא. מספר היחידות וכו' זה עניין המבדיל בין דגם לדגם; גם בקונצנזוס, גם באיזופון יש עם יותר יחידות, יש עם פחות. מה שמגביל לא מעט הוא הקרוס; אם הקרוס בקונצנזוס הוא פשוט, לא צריכה להיות בעיה. אם הניסיון שלך הוא עם אודיו ריסרץ' רפרנס 300 (הוא לא) או אחרים דומים - היית שומע דבר אחד; אם הניסיון שלך הוא עם מגבר מנורות 40 וואט בטריוד (הוא כן) זה ממש לא הרבה לרמקול רצפה.
מכיוון שאני סבור שאתה לא ממש מכיר מגברי מנורות בליגה של הפאסלבס, כל הדיון לא לעניין
.

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
694
נקודות
113
תרבות ... חברים תרבות

מה פתאום משתמש חדש?
בקשר למגבר! המגבר הטרנזיסטורי הכי טוב ששמעתי השנה הוא טרשהולד ישן שאיתן ברוב טיפשותו מכר לגיא וזה בתורו מכר אותו הלאה,והוא היה קלאס a טוב כמו שצריך, בקשר לטרנזיסטור של נמר , כנראה עוד טרנזיסטור טוב שאותי באופן אישי משעמם פחד , לדעתי יש פה נפילה במלכודת של "טנק" "מיפלצת" "חיה" , וכל מיני סופרלטיבים שפועלים על אאודיופילים ששומעים עם העיניים ,
יש לי טרנזיסטור לא פחות טוב מקופל בקופסאות כבר הרבה זמן , בשבילי אין קסם בטרנזיסטורים האלו ,אולי עוד איך שהוא אפשר לסבול קלאס a , אבל מי שרוצה טיפה התרגשות ,אין לו ברירה מלעבור לשפופרות עם כל הכאב ראש, אמרתי את זה לנמר בזמנו , ואני בטוח שיבין שתרד לו רמת הסטרואידים , בינתיים הוא רוצה "מיפלצת ", כאילו איזה אאודיו ריסרצ" 250 לא היה מעיף לו את הרמקול, וכל המברכים פה נישמעים לי" אחד בפה ואחד בלב ",מה יש? מה אתם לא מבינים שלרמקול קרמי צריך שפופרות ? למי מיועדים כל ברכות ההלל על המגבר הלא נכון לרמקול הלא נכון? גם אם זה נחמד תמיד יהיה חסר משהו . קצת קשה ,קצת מנוכר, לא מרגש , בקיצור- טעות.
אבל מי לא עושה טעויות? והנה אף אחד לא אומר שהמלך הוא עירום , למה לא ברור?.

לא יפה... (N)
אני חבר פאסיבי המון שנים, נהנה לקרוא תגובות... בחיים אבל בחיים לא שמעתי את נמר מגיב ככה .. (גם אם לא הסכים למשהו), תמיד עם הנחמדות שלו והאיפוק האירופאי משהו (למרות שהוא בכלל תימוני) ענה לעיניין, השתמש בשפה עדינה..
נהינתי לקרוא את הפוסט...(Y)(Y)
נמר בכל דרך שהיא טען שמדובר שמגבר אישי שלו... לא פסל שום מגבר אחר רק טען שממגוון המגברים שניסה... בחר בפאסס....
למען הגילוי הנאות לא הייתי אצל נמר... לא שמעתי את הפאסס אצלו אבל אני יכול לומר מנסיוני, הפאססס היה אצלי (תודות לאדם מדהים שהשאיל לי אותו לבדיקה)
(great)
ובחיי אפשר לאהוב טרנזיסטורי אפשר לאהוב מנורות אבל כל מה שנמר כתב על המגבר - ברזל!!!
תודה נמר על פוסט אישי- המגבר חצי שנה אצלך, אי אפשר להאשים אותך בכלום...
המשך האזנה נעימה לך ולכולנו.

אני ד"א במנורות(lol)

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
השניצל כרגיל צודק וכולם חנפנים , סליחה טעות יש להם גישה וסיגנון שונים לכיצד צריכה להישמע מערכת סטריאו כשהיא של חבר או סתם מישהוא ,שותף לתחביב . לעומת זאת אצלם בבית יש שפורפרות.

גם נמר צודק ביחס לאיך שהוא מגדיר את מה שהוא מחפש במערכת ,יחד אם הצרכים שהוא תלוי בהם. לזה המערכת שלו מצויינת אפילו מעולה .

ולסיכום תגובה זאת אני לטעמי ( ולא זכור לי שיש מישהוא ,שיצא לי להאזין יחד איתו או איתה, או שלדון איתם על הנושא חושבים אחרת ). עוד לא נולד המגבר הטרנזיסטורי שינגן כפי שמנגן מגבר שפורפרתי בחצי מחיר.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,501
נקודות
113
לא יפה... (N)
אני חבר פאסיבי המון שנים, נהנה לקרוא תגובות... בחיים אבל בחיים לא שמעתי את נמר מגיב ככה .. (גם אם לא הסכים למשהו), תמיד עם הנחמדות שלו והאיפוק האירופאי משהו (למרות שהוא בכלל תימוני) ענה לעיניין, השתמש בשפה עדינה..
נ

אני ד"א במנורות(lol)
מה לא יפה כאן? זה שאתה פסיבי זה מצויין לך, אבל אני לא פסיבי,וגם אם אני נגד הקונצנזוס (תרתי משמע),לא ברור לי למה אתה שולח לי כל מיני תנועות מזרחיות, הרי זה חינו של האתר הזה ,שאינו מוחק את דבריהם שך אידיוטים כמוני , כל עוד העניין אינו גולש לפסים אישיים ,ואני חושב שאני עדיין חבר של נמר למרות הגרזיניות הבולטת , הכל לגיטימי, הרי אם יהפוך האתר לחד ערוצי ,יאבד את יחודו.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
השניצל כרגיל צודק וכולם חנפנים , סליחה טעות יש להם גישה וסיגנון שונים לכיצד צריכה להישמע מערכת סטריאו כשהיא של חבר או סתם מישהוא ,שותף לתחביב . לעומת זאת אצלם בבית יש שפורפרות.

גם נמר צודק ביחס לאיך שהוא מגדיר את מה שהוא מחפש במערכת ,יחד אם הצרכים שהוא תלוי בהם. לזה המערכת שלו מצויינת אפילו מעולה .

ולסיכום תגובה זאת אני לטעמי ( ולא זכור לי שיש מישהוא ,שיצא לי להאזין יחד איתו או איתה, או שלדון איתם על הנושא חושבים אחרת ). עוד לא נולד המגבר הטרנזיסטורי שינגן כפי שמנגן מגבר שפורפרתי בחצי מחיר.

העינין הוא שההיתיחסות היתה למגבר של נמר,
כמגבר טרנז'.
ושכזה לפאס יש יכולות מצוינות.כמובן שישנם עוד
מגברי טרנז' שהם טובים וסביר להניח שגם עולים.
למשל האמיטר 2 ASR .
אי אפשר לבא ולהגיד שהפאס מגבר לא טוב(או האמיטר 2)
אפשר לומר שסאונד של מנורות עושה לך הרבה יותר.
(גם לי).
מבחינתי אם הפוסט היה טרנז' או מנורות היתי
כותב את מה שאני חושב ,זה לעומת זה.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
כרגיל אצלנו, נסחפים, ומכלילים.

הסט של נמר נשמע לדעתי נהדר. כתבתי את זה והתכוונתי לכל מילה.
המגבר של נמר עושה לדעתי עבודה נהדרת. מגבר מעולה.
הפטיפון נשמע סוף הדרך!

זה לא אומר שעם הגברת שפופרות הסט של נמר לא ישמע טוב יותר, וגם לא אומר להיפך. למה לקבוע שזה כן יישמע טוב יותר בלי שטורחים לבדוק קודם?

אם אהבתי את מה ששמעתי, זה לא אומר שלא יכולתי לאהוב את אותו סט עם מגבר כוח שפופרות. אולי הייתי אוהב יותר ואולי לא. זה בכלל לא חשוב, כי לא השוויתי. מה שחשוב זה שהסט של נמר נשמע נהדר לטעמי. וזהו.
לחשוב שבגלל דעה כזו אני, או כל אחד אחר שאהב את הסט, 'מתחנף' לנמר זו מחשבה קצת ילדותית, שלא לומר מפגרת.
אהבתי גם את הסט של שניצל, ושם יש הגברת שפופרות, מה זה אומר, שאני מתחנף לשניצל?
אני הכי אוהב (ומתגעגע....) לסט שלי, ושם יש מגבר שפופרות אחולשלוקי. מה זה אומר, שאני מתחנף לעצמי? ליבואן שמכר לי את המגבר הזה? לטים דה פרוונציני? (שיהיה לי בריא עם השם הזה).

שמעתי לא מעט מערכות אודיו. חלקן עם הגברת שפופרות שנשמעה עלוב. חלקן עם הגברה טרנז' שנשמעה מדהים. ולהפך כמובן. אמנם בחרתי בשפופרות אבל ברור לי שאין אמת אחת וסט עם הגברה טרנז' יכול להשמע נהדר.
הסט של נמר מוכיח את זה. הוא נשמע נהדר וזה לא אומר כלום על הגברה טרנז' מול הגברת שפופרות.
זה רק אומר שהסט שלו נשמע נהדר, בזכות כל החבילה המרשימה שהבחור הרכיב, אחרי ששמע אינסוף מוצרים. זהו.

(חוצמזה, מאז הביקור יש לי עקצוצים מוזרים ומחשבות מטרידות של חזרה לויניל. אבל זה כבר סיפור אחר).

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113

אולי מה שאתה טוען נכון לגבי רמקולים קלילים וקטנים בחדרים בגודל בנוני ומטה, אבל כשמתחילים להתעסק עם רמקולים "רציניים" וקשים, הגברת מנורות מספקת עולה כמו או יותר מהגברה SS ונשמעת די דומה.

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
אולי מה שאתה טוען נכון לגבי רמקולים קלילים וקטנים בחדרים בגודל בנוני ומטה, אבל כשמתחילים להתעסק עם רמקולים "רציניים" וקשים, הגברת מנורות מספקת עולה כמו או יותר מהגברה SS ונשמעת די דומה.

בבקשה מצדיק את מה שאני טוען נשמעת די דומה SS TO TUBE , אבל , עדיין לא.

א. אני עומד מאחורי מה שכתבתי לגבי הגברה שפורפרתית ביחס למכירים של Pass Labs ודומיהם. אני מכיר את השוק ,עברתי על אוזני את הסרט הזה וכמה התאכזבתי לגלות שלא קיים מגבר טרנזיסטורי כזה ושאאלץ להישאר עם שפורפרות.

ב. וגם נהפוכו דווקא לגבי רמקולים קשים כפי שאתה מכנה אותם , רציניים לא יודע מה הכוונה ? ,
כי הגברה איכותית וטובה על רמקול " לא רציני " תמצא את המערכת לאין ארוך ממערכת באותו סדר גודל של תקציב שכוללת כחלק מהרכיבים רמקולים " רציינים ".

ג. הכל מתגמד לעומת הניצחון של הלוחם האוסטרלי קאדל אוונס עם הצהובה ומחר בשאנז אליזה יוכתר רשמית הרוכב שהגיעה לו יותר מכל אחד אחר הצהוב היקר הזה.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
סתם, מעניין כמה מגברים טרנזיסטוריים שמעת ברמת המחיר הזאת והישווית למגברי מנורות העולים חצי מהם: אחד, שניים, חמישה או עשרה?

ותחושתי היא שאת המגבר עליו נכתבה הכתבה לא שמעת. האם אני צודק / טועה?

האינטרנט ופורומים בכלל זה דבר מבורך. יש בו המון אינפורמציה. אבל כדי להבין מה הרקע והנסיון מאחורי האינפורמציה הזאת, צריך להבין קצת יותר את הניסיון והבדיקות שכתב מי שנותן דעה מסוימת - לכן השאלות שלמעלה.

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
סתם, מעניין כמה מגברים טרנזיסטוריים שמעת ברמת המחיר הזאת והישווית למגברי מנורות העולים חצי מהם: אחד, שניים, חמישה או עשרה?

ותחושתי היא שאת המגבר עליו נכתבה הכתבה לא שמעת. האם אני צודק / טועה?

האינטרנט ופורומים בכלל זה דבר מבורך. יש בו המון אינפורמציה. אבל כדי להבין מה הרקע והנסיון מאחורי האינפורמציה הזאת, צריך להבין קצת יותר את הניסיון והבדיקות שכתב מי שנותן דעה מסוימת - לכן השאלות שלמעלה.

אייל מכיוון שאתה לא מכיר אותי אז השאלה במקומה?
מי שמכיר אותי ( ופה בפורומים כמעט ולא .ממש בודדים ) לא היה שואל שאלות רטוריות שכאלה.

תתפלא אבל יותר מעשרה.
וכן גם המדובר היה בין הנבדקים וגם אח קטן יותר שלו.

ודרך אגב אני אומר ומסייג וחוזר ,מה שטענתי הוא לטעמי ועוד כמה שדעתם נחשבת בעיני וגם בעיני אחרים , אבל ,זה ממש לא עיניני.

והאמן לי איל אני משלם ויפה , אבל נודניק גדול גדול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור