של מי זה? או יותר חשוב - איזה יופי של אוסף (ודירה)

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
912
נקודות
113
איזה פוסט ניפלא ואיזה חתיכת אוסף תקליטים ודיסקים יש להם תודה על השיתוף איתי :בעד:

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
כמה שוקלים כ"כ הרבה תקליטים? אני יודע שכשמעמידים אקווריום רציני, צריך לבדוק את העומס שמותר להפעיל על הרצפה בשטח מוגבל. תקליטים כנראה שוקלים פחות אבל בכ"ז...

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
281
נקודות
63
מגניב אבל איפה המערכת?!

New Bitmap Image (2).jpg

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
תודה, אני מסתדר מצוין עם דיזר, ותופס פחות מקום ואבק

eldo

חבר משקיען
מעורבות
126
נקודות
43
כמה שוקלים כ"כ הרבה תקליטים? אני יודע שכשמעמידים אקווריום רציני, צריך לבדוק את העומס שמותר להפעיל על הרצפה בשטח מוגבל. תקליטים כנראה שוקלים פחות אבל בכ"ז...
תקליט רגיל שוקל כ-150 גרם כולל עטיפה. אז בחישוב מהיר 10,000 תקליטים שוקלים כטון וחצי. לא מבוטל.

לני

חבר משקיען
מעורבות
270
נקודות
63
אני לא אשאל איך הגעת לכתבה בעיתון "את"....

zvi-ka

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
אם המעצבת היתה מתייעצת איתי הייתי ממליץ לותר על כמה מאות תקליטים נגיד אלה ששרוטים או עקומים או סתם מקומפרסים ואז היה נשאר מקום גם ל פטיפון צנוע, זוג רמקולים מדפיים וכו'

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
779
נקודות
113
נפלא הכול - שאלה איך מחפשים דבר...:)

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
איפה הסולם? יש תקליטים שאי אפשר לגשת אליהם בלי כיסא או סולם...

אם המעצבת היתה מתייעצת איתי הייתי ממליץ לותר על כמה מאות תקליטים נגיד אלה ששרוטים או עקומים או סתם מקומפרסים ואז היה נשאר מקום גם ל פטיפון צנוע, זוג רמקולים מדפיים וכו'
בדרך כלל תקליטים שרוטים או עקומים אינם נשמרים באוסף.
ברוב התקליטים יש רמה מסוימת של קומפרסיה, מה שלא מפריע, לפעמים מועיל.

ונראה אותך עובר על אוסף כזה כדי לבודד תקליטים שלא עומדים בקריטריונים כלשהם, במיוחד אם צריף לבדוק משהו בהאזנה. גם אם תקדיש דקה לתקליט, זה ייקח לך יותר מ-20 יום של 8 שעות כ"א, שזה מטורף לחלוטין.

אני מניח שכנראה עניינו את הצלם רק עניינים עיצוביים, והוא לא התעכב על דברים קטנים ומשניים כמו הציוד הנדרש כדי לנגן את התקליטים והדיסקים -- אין ספק ששיש ציוד כזה, אבל לא צולם.

כך שגם אין צורך בתהליך שהצעת מבחינת תקליטים שרוטים, עקומים ומקומפרסים, גם התהליך לא מעשי, וגם מטרתו -- להשאיר מקום לציוד -- כנראה בלתי דרושה.

zvi-ka

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
זאת לא היתה הצעה מעשית, כתבתי בצחוק, הלוואי היה לי אוסף כזה ומקום לשים אותו

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
97
נקודות
28
הרבה תקליטים . היכן המערכת?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור