קשה לבחור פתיח אבל ממש בוער בי לחלוק

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
מדאי פעם עושים משהו במערכת שמחבר אותך מחדש לכיף של רביצה מול המערכת , שכל רגע שאתה עסוק במשהו אחר אתה מתגעגע לכיסא מול המערכת. כשאתה קם בבוקר וכולם ישנים אתה רוצה שיתעוררו שתוכל להתחיל להרעיש בדיוק כמו שאשתך עושה שיפוץ חזה וכל רגע בא לך..........טוב פה אני סתם גולש.
בשנה האחרונה המערכת עברה המון: הפרה ממיר שלי (שלא היה שלי), הוחלף הרמקול cs6 שודרג ב cs7.2 , המגבר נשלח לתחזוקה אצל פורמן, המרתף שופץ והחלל השתנה ,כבלי הרמקול שהיו לי diy בחסות אלדר הוחלפו .....
הכל נשמע סבבה אבל משהו בקסם נעלם . לא ידעתי לשים את היד על הבעיה . הכל היה מאוד מרשים אבל...
השאלתי מחבר ממיר אחר (קנטטה רזולושן) אבל חוץ מניואנסים לא משהו רציני .
שיחקתי קצת עם כבילה במסגרת המצאי המצומצם והבסיסי שיש לי (וויר וורלד , אקרולינק , ומשהו אמריקאי רמת כניסה ).
לא זז כלום !
החלתתי בעקבות פוסט מהפורום השני לנסות כבל של sine שהמתכון שלו נראה לטעמי : גידי כסף ונחושת , קריו , לא מפלטר ומחיר סביר.
אני שם פה את התאור מאתר החברה :
Canton's uniqueness is 'clear', and it is clear. Yes, the relaxing melodies it produce is crystal clear, voices and songs are vibrantly clear. Even for parts of soundtracks at the low-pitch end, the texture is still so clear that the layers of sound makes a beautiful contrast.
אני אומר לכם עם יד על הלב !! אמת בפירסום !!
כל מילה בול !
לא חלמתי ולא האמנתי שזה יכול להיות כל כך משמעותי !
לא יודע אם מה שחיברתי לפני לא היה שילוב טוב או שהכבל הזה מדהים או שניהם.
אבל מיום רביעי שחיברתי הכבל לא רוצה לזוז מהמערכת.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
בדיוק כמו שאשתך עושה שיפוץ חזה וכל רגע בא לך..........טוב פה אני סתם גולש..
אל תשכח שיש כאן באתר גם לא מעט חובבי Vintage ;)

ומברוק על הכיף וההתרגשות המחודשת(ורד)

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
יש הבדל בין ויטיג' לגרוטאה

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
מדאי פעם עושים משהו במערכת שמחבר אותך מחדש לכיף של רביצה מול המערכת , שכל רגע שאתה עסוק במשהו אחר אתה מתגעגע לכיסא מול המערכת. כשאתה קם בבוקר וכולם ישנים אתה רוצה שיתעוררו שתוכל להתחיל להרעיש בדיוק כמו שאשתך עושה שיפוץ חזה וכל רגע בא לך..........טוב פה אני סתם גולש.
בשנה האחרונה המערכת עברה המון: הפרה ממיר שלי (שלא היה שלי), הוחלף הרמקול cs6 שודרג ב cs7.2 , המגבר נשלח לתחזוקה אצל פורמן, המרתף שופץ והחלל השתנה ,כבלי הרמקול שהיו לי diy בחסות אלדר הוחלפו .....
הכל נשמע סבבה אבל משהו בקסם נעלם . לא ידעתי לשים את היד על הבעיה . הכל היה מאוד מרשים אבל...
השאלתי מחבר ממיר אחר (קנטטה רזולושן) אבל חוץ מניואנסים לא משהו רציני .
שיחקתי קצת עם כבילה במסגרת המצאי המצומצם והבסיסי שיש לי (וויר וורלד , אקרולינק , ומשהו אמריקאי רמת כניסה ).
לא זז כלום !
החלתתי בעקבות פוסט מהפורום השני לנסות כבל של sine שהמתכון שלו נראה לטעמי : גידי כסף ונחושת , קריו , לא מפלטר ומחיר סביר.
אני שם פה את התאור מאתר החברה :
Canton's uniqueness is 'clear', and it is clear. Yes, the relaxing melodies it produce is crystal clear, voices and songs are vibrantly clear. Even for parts of soundtracks at the low-pitch end, the texture is still so clear that the layers of sound makes a beautiful contrast.
אני אומר לכם עם יד על הלב !! אמת בפירסום !!
כל מילה בול !
לא חלמתי ולא האמנתי שזה יכול להיות כל כך משמעותי !
לא יודע אם מה שחיברתי לפני לא היה שילוב טוב או שהכבל הזה מדהים או שניהם.
אבל מיום רביעי שחיברתי הכבל לא רוצה לזוז מהמערכת.
כמו שיש ״חשמל״ בהופעה/קונצרט ככה יש חשמל בחדר האזנה שבונים נכון ותוך כדי הקשבה...
כשאין את זה אין חשק לשמוע מוזיקה.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
779
נקודות
113
לא ממש הבנתי על איזה דגם מדובר צחי

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,130
נקודות
113
תתחדש צחי. איזה כיף זה אה... כבל, אביזר או כל שינוי / שדרוג שמדביק אותך לספה בלי סוף.
Sine חברה מעולה. תעלה עוד דגם או שניים למעלה וכנראה בכלל לא תצא מהבית. תתחדש.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
תתחדש צחי. איזה כיף זה אה... כבל, אביזר או כל שינוי / שדרוג שמדביק אותך לספה בלי סוף.
Sine חברה מעולה. תעלה עוד דגם או שניים למעלה וכנראה בכלל לא תצא מהבית. תתחדש.
זה כבר מתחיל להיות מכפלות .
היתי רוצא אבל לא יכול.

עמית

חבר משקיען
מעורבות
212
נקודות
63
חזה צריך להיות
כמו מגבר נטרלי
וטבעי,ולא מנופח...

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,130
נקודות
113
זה כבר מתחיל להיות מכפלות .
היתי רוצא אבל לא יכול.
כאשר אשדרג את הקוליסאום שלי אזכור לדבר איתך ;)

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אם הבנתי נכון התיאור באנגלית מדבר בעיקר על ניקיון...זה מה שהיה חסר לך?
בכל מקרה תהנה תתחדש ותחייך למערכת..

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,010
נקודות
113
תתחדש צחי.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,506
נקודות
113
,כבלי הרמקול שהיו לי diy בחסות אלדר הוחלפו .....
.
עצבים!

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
אם הבנתי נכון התיאור באנגלית מדבר בעיקר על ניקיון...זה מה שהיה חסר לך?
בכל מקרה תהנה תתחדש ותחייך למערכת..
אחרי כל השינויים הסאונד היה כמו גוש אחד (הגדרה לא אודיופילית אבל לא עולה לי ) הזמרות רקע היו מאחור אבל לא מופרדות ......
ניקיון ששינה את כל התלת מימד וההולוגרפיות של הסאוד ביחד עם חסיפת כל ההרמוניות ופתיחת החלק העליון כך שמרגיש כמו ריבון עם דינאמיות של דום .

לני

חבר משקיען
מעורבות
270
נקודות
63
אפשר לינק לכבילה?
תודה

haim sultan

חבר משקיען
מעורבות
292
נקודות
63
שמח בשבילך צחי,
מועדים לשמחה(ורד)

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
מציע לך ללכת לנמר או לשאול אותו על רזונטור קטנציק.מבטיח לך שזה יעשה לך מהפכה! יש כאלה שחושבים שזו התנשאות ואין מצב שזה יעשה משהו ,אז בדוק עם נמר ולא תצטער.
בכל מקרה תתחדש!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור