למכירה שלושה כבלים חשמל של חברת בוטיק הולנדית

PolarBear

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
אני מוכר שלושה כבלי חשמל של חברת הבוטיק ההולנדית HifiStudio79.

במצב כמו חדש.

מחיר לכבל אחד: 100 ש"ח.
מחיר לשלושה כבלים: 300 ש"ח.
תמורה מאוד גבוהה למחיר.

אני נמצא בתל אביב

טלפון: 050-8219198

POWER CABLES.jpg

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
למה אתה מעלה שוב הודעות מכירה בדו ערוצי במקום ביד שניה?? :(

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
כי זה אתר שבנוי בצורה עקומה לגמרי. ואני לא הראשון שאומר את זה.
מה עקום בזה שיש פורום להתכתבות על דו ערוצי ופורום לפרסם בו רכיבים ביד שניה, ואין לבלבל ביניהם. בטח לא בכוונה אחרי שאתה כבר יודע שזה לא המקום המתאים :(

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
אני רואה שההתכתבות הזו היא כבר ביד 2 -- כנראה שהועבר מדו-ערוצי ע"י ההנהלה

PolarBear

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
"אם תסתכל על כמה מודעות מכירה יש ביד 2 וכמה יש בדו ערוצי, יתברר אפילו לך שלא "כולם" מבלבלים ביניהם.

הערתי לך בהזדמנות קודמת כשפרסמת הודעת מכיר בדו ערוצי, ואכן העברת את ההודעה לשם והתקשית למחוק את המקורית.

עכשיו אתה מפרסם בדו ערוצי למרות שאתה יודע שזה מנוגד לחוקי הפורום. ולמרות ששאר המודעות שלך שם. זה לגמרי בכוונה.

לדעתי צריך להשעות את מי שעובר על הכללים בידיעה שהוא עובר עליהם.

@נמר"

-- קודם כל, נמר, אני מכיר אותך יותר מ-15 שנה ודיברתי איתך כמה פעמים בטלפון. אז אנחנו מכרים ותיקים ואני מכבד אותך, אז אין צורך לרדת עליי.
אני לא הראשון שמתבלבל, בן אדם אחד כבר כתב את זה באחד השרשורים האחרונים שלי.
אני --לא--- מפרסם במודע שום דבר שעומד בניגוד לכללי הפורום, אלא רק בטעות, אפילו אם זה קרה כמה פעמים, זה קרה בתום לב.
אני לא מסכים איתך שצריך להשעות אף אחד על טעות שנעשתה בתום לב. מה האינטרס שלי לעבור על חוקי הפורופ, אתה יכול להסביר לי?
ברור לגמרי שזה לא קרה בידיעה.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
"אם תסתכל על כמה מודעות מכירה יש ביד 2 וכמה יש בדו ערוצי, יתברר אפילו לך שלא "כולם" מבלבלים ביניהם.

הערתי לך בהזדמנות קודמת כשפרסמת הודעת מכיר בדו ערוצי, ואכן העברת את ההודעה לשם והתקשית למחוק את המקורית.

עכשיו אתה מפרסם בדו ערוצי למרות שאתה יודע שזה מנוגד לחוקי הפורום. ולמרות ששאר המודעות שלך שם. זה לגמרי בכוונה.

@נמר"

-- קודם כל, נמר, אני מכיר אותך יותר מ-15 שנה ודיברתי איתך כמה פעמים בטלפון. אז אנחנו מכרים ותיקים ואני מכבד אותך, אז אין צורך לרדת עליי.
אני --לא--- מפרסם במודע שום דבר שעומד בניגוד לכללי הפורום, אלא רק בטעות, אפילו אם זה קרה כמה פעמים, זה קרה בתום לב.
אני לא מסכים איתך שצריך להשעות אף אחד על טעות שנעשתה בתום לב. מה האינטרס שלי לעבור על חוקי הפורופ, אתה יכול להסביר לי?
  1. @נמר זו הפנייה לנמר, לא חתימה של נמר
  2. ציטטת וענית להודעה שמחקתי דקותיים אחרי פרסומה ופרסמתי אחרת במקומה ("אני רואה שההתכתבות הזו היא כבר ביד 2 -- כנראה שהועבר מדו-ערוצי ע"י ההנהלה")
  3. כיוון שהשרשור כבר במקומו הנכון, אין צורך להמשיך לדון בנושא.

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

@נמר"

מה שלומך? כמובן שלא צריך להשעות על עניין כזה. וזה אפילו לא עולה בראשי. מה שכן, אני אבקש מהצוות הטכני של הפורום לצבוע את מחלקת ה״קנייה ומכירה״ בצבע בולט על מנת שלא יתבלבלו. ואתה צודק, אתה לא הראשון שמתבלבל.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור