כמה רע..?

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
עוד שאלה חופרת: נניח שלמאן דהוא יש מערכת ישנה, עתיקה, משהו גדול ונוראי שכנראה תוכנן ונבנה ע"י השטן.
אבל, היא נראית בהתאם והוא מת על הלוק שלה ותירוציו עימו.

כמה רע (או נורא) יהיה להסתיר רמקולים מדפיים מצויינים בתוך התיבות ה"מסוגננות" משהו של הזבל?

RB68

חבר משקיען
מעורבות
480
נקודות
63
עוד שאלה חופרת: נניח שלמאן דהוא יש מערכת ישנה, עתיקה, משהו גדול ונוראי שכנראה תוכנן ונבנה ע"י השטן.
אבל, היא נראית בהתאם והוא מת על הלוק שלה ותירוציו עימו.

כמה רע (או נורא) יהיה להסתיר רמקולים מדפיים מצויינים בתוך התיבות ה"מסוגננות" משהו של הזבל?
התשובה הקצרה: רע (או נורא).
אם לא הרתיעה אותך התשובה הקצרה:
מן הסתם, זה יהיה די חבל לקלקל (אמרת "מדפים מצויינים") כך שיש פה מה להפסיד. תבין שזה מעבר ל"להסתיר", זה DIY לכל דבר -
כי גודל הבאפל השתנה, כי נוספה "קליפה" מווברצת, אם יש פורט אחורי אז בכלל no-go ועוד...
אבל זה לא בלתי אפשרי, אולי זה ניסוי משעשע (אני לא בטוח אם יותר באודיו או בפסיכולוגיה). נראה לי תלוי בכמה אותו מאן דהוא חשוב לך :D.
אולי עדיף כבר לתקוף את זה עם שקועי-קיר סבירים ולאו דווקא מדפיים.
רועי

רן לוי

אוהב את התחום
מעורבות
289
נקודות
63
לכל רמקול יש מאפייני התנהגות שונים בחלל. התנאי הראשון הוא להיצמד למה שהרמקול דורש מבחינת הצבה בחלל. בהוראות השימוש של כל רמקול יש התייחסות של היצרנים היכן למקם אותו. צריך להקשיב למה שהיצרן אומר כנקודת פתיחה להצבה בחלל, הוא תכנן את הרמקול. שום רמקול, סטלייט, מדף, מדף גדול או רצפתי (פרט לרמקול שקוע קיר שמותאם לכך) לא נועד להיות בתוך תיבה אחרת (גם הגומחה בקיר היא סוג של תיבה).

רן לוי

אוהב את התחום
מעורבות
289
נקודות
63
ואני הייתי ממליץ לא על רמקולים שקועי קיר - אלא על רמקולי ON WALL שנועדו בידי היצרנים להיות תלויים על הקיר, לרוב כרמקולים אחוריים או צדדיים במערכות סראונד אבל לא תמיד. יש רמקולי און וול מעולים שיכולים לשמש גם כרמקולים קדמיים מכובדים ביותר. הייתי מתחיל בדגמים
של M&K. פיזור הסאונד בדגמים שלהם שמכילים שלושה טוויטרים בטור כמו סדרת 150 הבסיסית או סדרת 300 הבכירה הוא מצויין. הם לא זולים, אבל זוג של ה-150 ממלאים סלון ענק של כ-50 מ״ר בנפח סאונד שממש אתה לא מצפה לשכמותו.

RB68

חבר משקיען
מעורבות
480
נקודות
63
ואני הייתי ממליץ לא על רמקולים שקועי קיר - אלא על רמקולי ON WALL שנועדו בידי היצרנים להיות תלויים על הקיר, לרוב כרמקולים אחוריים או צדדיים במערכות סראונד אבל לא תמיד. יש רמקולי און וול מעולים שיכולים לשמש גם כרמקולים קדמיים מכובדים ביותר. הייתי מתחיל בדגמים
של M&K. פיזור הסאונד בדגמים שלהם שמכילים שלושה טוויטרים בטור כמו סדרת 150 הבסיסית או סדרת 300 הבכירה הוא מצויין. הם לא זולים, אבל זוג של ה-150 ממלאים סלון ענק של כ-50 מ״ר בנפח סאונד שממש אתה לא מצפה לשכמותו.
רן, התיחסתי לשקועי קיר בהקשר (המשעשע) של לתקוע אותם בתיבות התפלצת מהשאלה המקורית של cloudy. לגבי האון וולים - מסכים עם כל מלה.
רועי

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור