דרושה חוכמת ההמונים איך בוחרים מעמד ?

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
בשיחה עם יבואן שאני מאריך את הידע שלו נאמר לי " ליפני שאתה רץ להפוך עולמות לכוון טונאליות בתדר מסוים אני ממליך להשקיע המעמד אודיופילי ורק אחרי זה ....."
השאלה : בניגוד לכל רכיב שקניתי שיכולתי לבדוק אותו לפני רכישה מעמד מרגיש לי כמו הימור על מלא.
לכל מעמד לדעתי תהיה השפעה שונה על התוצאה.
והשוק מציעה מגוון גדול ממעמדים ( שרובם נראים לי די דומים) של פלטה עם 4 רגלים וספיקים ועד מעמדים עם קפיצים וגולות וחומרים מורכבים.........במחירים אסטרונומים.
למעמד במחיר מפלצתי אין לי תקציב אבל גם בתחומי ה4 ספרות המבחר גדול ! מה עושים איך בוחרים.
צריך מעמד של 3 מדפים למגבר ששוקל35-40 קג למחשב שבא עם ספק חיצוני ועוד כל מניי נילוים ולפרה ממיר. רצוי קצת יותר רחב מהרגיל בגלל המשב.
יילה חוכמת ההמונים !

ובבקשה בלי להעליב רק בעלי נסיון תודה

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
בשיחה עם יבואן שאני מאריך את הידע שלו נאמר לי " ליפני שאתה רץ להפוך עולמות לכוון טונאליות בתדר מסוים אני ממליך להשקיע המעמד אודיופילי ורק אחרי זה ....."
השאלה : בניגוד לכל רכיב שקניתי שיכולתי לבדוק אותו לפני רכישה מעמד מרגיש לי כמו הימור על מלא.
והשוק מציעה מגוון גדול ממעמדים ( שרובם נראים לי די דומים) של פלטה עם 4 רגלים וספיקים ועד מעמדים עם קפיצים וגולות וחומרים מורכבים.........במחירים אסטרונומים.
למעמד במחיר מפלצתי אין לי תקציב אבל גם בתחומי ה4 ספרות המבחר גדול ! מה עושים איך בוחרים.
צריך מעמד של 3 מדפים למגבר ששוקל35-40 קג למחשב שבא עם ספק חיצוני ועוד כל מניי נילוים ולפרה ממיר. רצוי קצת יותר רחב מהרגיל בגלל המשב.
יילה חוכמת ההמונים !

הדבר הכי הכי משמעותי ( אולי יחד עם פילטר חשמל) שעשיתי עבור שיפור הצליל של המערכת שלי.
ההתחלה עם מעמדים של סוליד טק מזה שנים רבות. הוספת תחתיות של סוליד טק לפני מספר חודשים הביאו שיפור דרמטי.
אחרי ששמעתי מה התחתיות עשו, הבנתי שאני לא מבין דבר בתחום.
הדבר הבא קרה לאחרונה, סטנד של taoc ומדף של taoc.

וואו...
תודה לזיו ולערן.

לפני הכל, אקוסטיקה ושיכוך.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
779
נקודות
113
לדעתי כול הקטע זה שיכוך שיש במעמד וממליץ בחום לבדוק את פראנק אודיו שעכשיו התחיל לייבא יוהן (ליאון אודיו) גם יפה עם הוכחות בסלון אם מראה אסטטי ביותר וגם שיכוח מדהים.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,475
נקודות
113
לדעתי כול הקטע זה שיכוך שיש במעמד וממליץ בחום לבדוק את פראנק אודיו שעכשיו התחיל לייבא יוהן (ליאון אודיו) גם יפה עם הוכחות בסלון אם מראה אסטטי ביותר וגם שיכוח מדהים.

on my list.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,475
נקודות
113

web

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
63
נראה לי ששכחתם עוד כמה שמות...
Bassocontinuo
Artesania
Rogoz audio
Quadraspire
Box audio

ובטח שכחתי עוד כמה

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
יפה רשימה מכובדת
העם כל מעמעד משפיעה באותה צורה ?
העם חכולה להיות השפעה שלילית ?
זו השאלה

web

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
63
לדעתי קשה לענות לך
לצערי אין לי מעמד יעודי למערכת (בגלל אילוצי עיצוב הסלון)

מה שבטוח, אין מישהו שקנה מעמד למערכת וניסה לפני בבית
הקנייה היא לפי גודל וצורת המעמד ומספר המדפים
ובעיקר עלות סטנד ו/או צורת השיכוך
וכמובן את נושא האסתטיקה

עוד לא שמעתי על אודיופיל שדיווח על סטנד שהרס לו את הסאונד...
בהצלחה בבחירה :שתוי:

נערך לאחרונה ב:

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
779
נקודות
113
כפי שציין web - לא תקבל תשובה וזה אולי באמת אחד מהמוצרים שהחלתי ניתן לנסות בבית.
לכול חברה יש המצעה וknow how משלהם וכמובן כול דבר משפיע אחרת וכול אוזן ישמע מה שהוא משלו (בדיוק כמו כול רכיב אחר- נו אתה יודע את זה :)).
אני היתי מחתחיל ממראה, כי ככה או אחרת אם אתה לא לבד וגם אם כן לבד, דבר ראשון ש״נכנס״ לעין זה הסטנד/מזנון - אהבתה מה שהוא - אפשר ללמוד על טכנולוגיית שיכוך.
גם כמובן מחיר יכולה להיות מגבלה, אך לפי מה שאני רואה כול חברה שהוזכרה אינה זולה.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,506
נקודות
113
יותר טוב תקנה פלטות , אולי SRA

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
אני בטוח שכן יש כאלו שניסו בבית
לא הייתי מדלג על השלב הזה בלי לבדוק האם אפשר להשאיל, אני נמנע מלהכניס לסט אפ רכיב שלא שמעתי איתו לפני כן. זו דרך בטוחה ללכת במעגלים וגם לשלם על זה במקום ללכת קדימה ואתה יודע את זה..
רוב האנשים מן הסתם בוחרים סטנד לפי העיצוב והמחיר, ( ובטח גם מתחברים יותר לתיאור הטכני של אופן השיכוך במותג מסויים..)אבל ככל ששיקול העיצוב פחות קריטי לך, הייתי בודק מול היבואנים מי יכול להשאיל סטנד יש להם סטנדים בתצוגה, לפעמים הם מחליפים אותם ולפעמים יש עליהם רק 2-3 פריטים.
מאמין שעם קצת סבלנות תצליח לנסות שניים שלושה סטנדים

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,130
נקודות
113
אההההה... סטנד למערכת. דיון עם ״חוקים״ קבועים.
שתי שאלות ראשונות שיקבעו הכל:
1. מה ה-WAF שלך?
Wife Acceptance Factor.
קרי, האם הסטנד צריך לעבור אישור עיצובי?
2. תקציב? לא במילים אלא במספרים.

יש בארץ מבחר טוב. אפילו טוב מאוד. באשר לאפשרויות רמות המחירים כאן המצב בסדר ולכן צריך להיות ברור מהיום הראשון. עיקרי טווחי המחירים נעים בשלוש רמות שונות:
א. מאות שקלים. כאן דעתי היא שחבל על הכסף. עדיף רהיט סבבה שגם האישה תאהב וגם יהיה פרקטי.
ב. אלפים. נאמר סביב ה-7-5K. רובם בסדר ביום טוב. בודדים טובים באמת. כאן צריך להכיר ולבחור נכון ואז בהחלט יש פתרונות ראויים.
ג. עשרות אלפים ולפעמים צפונה מזה. כאן אין יותר מידי חומות. הם טובים בהחלט.
HRS, FINITE ELEMENTE, BASSOCONTINIO, SYMPOSIUM, CRITICAL MASS וכד׳. מוצרים סופר מושקעים ומהנדסים למוות. המחירים בהתאם.

עכשיו השאלה היכן אתה נמצא?

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
עוד לא שמעתי על אודיופיל שדיווח על סטנד שהרס לו את הסאונד...
בהצלחה בבחירה :שתוי:

אצלי אחד ממש הרס, שני שיפר משהו אחד והרס משהו אחר ושלישי הוסיף משהו בצורה ממש מוגזמת וזה פגע לי באיזון הטונלי.

בסוף הייתי מעדיף במידת האפשר, לא למקם המערכת בין הרמקולים (למעט המגבר) ולהשתמש בכבלי xlr ארוכים. היום זה בלתי אפשרי אצלי.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
יילה חוכמת ההמונים !

מה החסרונות של המערכת שלך לאוזניך?

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
קודם כל המערכת במרטף המראה לא מעניין .
התקציב ! טוב זו שאלה סבוכה . בלי להכנס לפרטים מעמדים סופר יקרים לא באים בחשבון. יד2 בהחלט 5-6 זה הכיוון .
כרגע הכל יושב על שידת עץ מלא שבניתי בעצמי לא למטרת אודיו וכל רכיב כולל הרמקולים יושב על פלטת סנויץ .
חשוב לציין שהחלל הוא דינאמי : הוא גם חדר משחקים ומאחור יש 3 חדרים שהדלתות מפתחות ונסגרות כל הזמן.
היות והחלל עבר שינוי שהביא לקצת לחץ במיד היי וקצת בומיות בקטעים נפוחים דוגמת לאונרד כהן אילו הבעיות שמתרידות אותי במיוחד.
פעם שמתי משכחים שדומים לחצי כדור מטקות מאייל פור זל וזה דיי סתם את הסאונד.
ופעם שמתי מין רפידות ספוגיות מתחת לדיסקית של הספייקים וזה הפך את הגבוהים לסתומים.
תוסיפו לזה את מה שגיא לנדאו כתב מפה החשש שלי מלזרוק כסף סתם.
ויכול להיות שלהתנסות בפלטות ומשכחים מתחת למכשירים זה כיוון יותר טוב.
זה המצב כרגע . דעתכם ?

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
ב 5-6 הייתי חושב לשדרג המגבר. להעיף הסטנד הקיים ולהניח הציוד עם הפלטות שלך על הרצפה. אין לך יותר מדי רכיבים גם ככה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור