בניית טרנספורט דיגיטלי מבוסס מחשב לסטריאו

vitalyi

חבר משקיען
מעורבות
140
נקודות
43
הסתכלתי על המחיר של WEISS - במחיר זה אוכל לבנות מחשב אל גם במחירי ישראל - ועוד ישאר לי עודף...

אז אמקד את הבקשה: אשמח להמלצות על:

1. כרטיס קול שמוציא את 192/96/88.2/48/41.2kHz ברזולוציה עד 24bit דרך S/PDIF (קואקס או TOSLINK) עם jitter נמוך. רצוי שהכרטיס לא יהיה עמוס בתכונות מיותרות (DAC מתקדם, סאונד רב ערוצי וכו').

2. לוח אם המתאים למארז קומפקטי. אם קיים כזה עם S/PDIF on board עם jitter נמוך – עוד יותר טוב :)

3. או, לחלופין, התקן חיצוני שממיר Fire wire ל-S/PDIF

תודה

liorms

חבר משקיען
מעורבות
50
נקודות
28
ויטלי - לך על הLYNX AES16 גרסת ה PCI.
זה מה שנחשב "קונצנזוס" אצל כל בוני הסטריאו PC...

vitalyi

חבר משקיען
מעורבות
140
נקודות
43
ליאור,

לא בא לי להעשיר את יבואני הכרטיס, שמנפחים את מחירו ב-50% (וזה עוד לא כולל הכבל). אני רוצה להאמין שקיימים כרטיסים אחרים, אולי טיפה פחות טובים אבל הרבה יותר זולים (S/PDIF). הרי אינני צריך DAC טוב - רק אות דיגיטלי "איכותי".

liorms

חבר משקיען
מעורבות
50
נקודות
28
אפשר לעשות "יבוא אישי".

vitalyi

חבר משקיען
מעורבות
140
נקודות
43
אני לא נוסע לחו"ל :(. ובקניות דרך אינטרנט אינני מוכן לסכן יותר מ-50$ (שמעתי על לא מעט מקרים כאשר האנשים שלמו ולא קיבלו כלום).

vitalyi

חבר משקיען
מעורבות
140
נקודות
43
איתי

בשלב זה - לא (אחבר לפלאזמה)

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
אז יש מסך, פלזמה.
זה מה שרציתי להבין, טנקס.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ליאור,

לא בא לי להעשיר את יבואני הכרטיס, שמנפחים את מחירו ב-50% (וזה עוד לא כולל הכבל). אני רוצה להאמין שקיימים כרטיסים אחרים, אולי טיפה פחות טובים אבל הרבה יותר זולים (S/PDIF). הרי אינני צריך DAC טוב - רק אות דיגיטלי "איכותי".

אם המחיר שלו הוא 700 דולר ויעלה לשלוח אותו עוד 20-50 דולר , אתה מגיע עם מיסים לכ3206 ד"ח לפי שער חליפין של 3.7

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
625$

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור