קניית רמקולים ומגבר לפטיפון Technics

efraim

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
היי,

בקרוב יגיעו אליי שני פטיפונים של טכניקס מחו"ל. אין לי מערכת קיימת.
כיצד רוכשים את כל מה שצריך בלי לאבד את השפיות... רמקולים פסיביים (עם מגבר משולב / רגיל + קדם מגבר) או אקטיביים?
יש כל מיני חנויות אך לא מצאתי מקום אחד שמכיל את כל הדגמים ככה שאספתי שאוכל לראות לשמוע את כולם ולהחליט...
את האחרון בכלל אין בארץ למרות שהוא יתאים מאוד לפטיפון (מבחינת הצבע לפחות). אוכל לשמוע אותו רק אם אקפוץ לגרמניה... אני משערשיסכימו לשלוח לארץ עם DHL אם אבקש ואת האמת שזה לא כזה יקר.

הרשימה:
Q Acoustics Concept 300 לזוג 16900 ₪
B&W 702 Signature לזוג 16,000 ₪
Q Acoustics Concept 500 לזוג 24490 ₪ באותו מחיר יש גם את ה-KEF LS60 והם אפילו מוגברים...
KEF LS50 Meta לזוג ₪5490 ראיתי שבאוגוסט האחרון KSP הציעו אותם ב-4499 ש"ח ל-48 שעות
Triangle Genese Trio לזוג 3400 ₪
Nubert nuVero 110 Pair of Standing Speakers 3130 EU Ruby Red

אני גם מעוניין לרכוש רמקולים למחשב כבר הרבה זמן במקום ה-Harman Kardon Soundstick II שיש לי כיום.
המלצות?
חשבתי על זוג KEF LSX II מול Klipsch The Fives
כרגע המחיר הינו 4899 ש"ח (מבצע שנגמר עוד שעה וחצי), לא כולל סטנד. זה מחיר מוגזם לרמקול למחשב? אני לא אשתמש ביכולות סטרימינג שלו להזרמה מספוטייפי וכו'. הנגן שאני עובד איתו זה MediaMonkey והוא תומך ב-DLNA ו-Chromecast. לפי מה שהבנתי הוא תומך ב-DLNA ו-Chromecast audio כבר אין. כמובן שגם אוכל לחבר 3.5 מ"מ
ה-Klipsch The Fives עולה 3090 ש"ח ב-KSP. בעבר הם מכרו אותו ב-2390 ש"ח לא ברור מדוע המחיר עלה. הייתי שמח אם הייתי יכול לשמוע את שניהם ראש בראש. אפשר להביא אותם מארה"ב ב-1640 ש"ח + משלוח + מע"מ... עלות משוערת 2387 ש"ח. זה 2500 ש"ח יותר זול מה-KEF. מה דעתכם?
יש גם Airpulse A100 Red ב-3490 ש"ח. בין ה-KEF ל-Klipsch. רשום שהוא hi-res audio certified, הקליפש וה-KEF לא

מבחינת רמקולים שולחנים לא מוגברים חשבתי על ה-Q Acoustics Concept 30 או Q Acoustics 5010/5020 בצירוף מגבר מתאים. אני לא יודע כמה אצטרך להוציא על מגבר מתאים Class AB/D ולכן קשה לי לחשב לחשב את העלות...

נערך לאחרונה ב:

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
691
נקודות
113
היי,
הרשימה שלך קופצת מתקציב לתקציב... מה בערך התקציב שאתה מעוניין להקציב? מה גודל החדר שאתה צריך למלא? האם אתה תשמע רק בפטיפון במערכת הזאת או שמקור אחר גם יתחבר אליה?
הפטיפון יצריך קדם מגבר או הגברה שיש לה כניסת פטיפון ייעודית.

omi

חבר משקיען
מעורבות
417
נקודות
63
כאמור, מה גודל החדר?
תשמע בחנויות את המועמדים, אבל שים לב ששם תקשיב למערכת שלמה בחדר אחר. מבחינה זו המוגברים עדיפים כי הם חבילה נתונה של רמקול+הגברה.
לא הייתי קונה מ ksp אלא מחנות אמיתית שאפשר לשמוע, ושאם לא תאהב אצלך תוכל להחליף למבחר אחר. והכי עדיף לך לשמוע בבית לפני הקנייה, יש חנויות שמסכימות.

ואל תתייחס לסקירות ברצינות.

נערך לאחרונה ב:

רן לוי

אוהב את התחום
מעורבות
289
נקודות
63
היי,

בקרוב יגיעו אליי שני פטיפונים של טכניקס מחו"ל. אין לי מערכת קיימת.
כיצד רוכשים את כל מה שצריך בלי לאבד את השפיות... רמקולים פסיביים (עם מגבר משולב / רגיל + קדם מגבר) או אקטיביים?
יש כל מיני חנויות אך לא מצאתי מקום אחד שמכיל את כל הדגמים ככה שאספתי שאוכל לראות לשמוע את כולם ולהחליט...
את האחרון בכלל אין בארץ למרות שהוא יתאים מאוד לפטיפון (מבחינת הצבע לפחות). אוכל לשמוע אותו רק אם אקפוץ לגרמניה... אני משערשיסכימו לשלוח לארץ עם DHL אם אבקש ואת האמת שזה לא כזה יקר.

הרשימה:
Q Acoustics Concept 300 לזוג 16900 ₪
B&W 702 Signature לזוג 16,000 ₪
Q Acoustics Concept 500 לזוג 24490 ₪ באותו מחיר יש גם את ה-KEF LS60 והם אפילו מוגברים...
KEF LS50 Meta לזוג ₪5490 ראיתי שבאוגוסט האחרון KSP הציעו אותם ב-4499 ש"ח ל-48 שעות
Triangle Genese Trio לזוג 3400 ₪
Nubert nuVero 110 Pair of Standing Speakers 3130 EU Ruby Red

אני גם מעוניין לרכוש רמקולים למחשב כבר הרבה זמן במקום ה-Harman Kardon Soundstick II שיש לי כיום.
המלצות?
חשבתי על זוג KEF LSX II מול Klipsch The Fives
כרגע המחיר הינו 4899 ש"ח (מבצע שנגמר עוד שעה וחצי), לא כולל סטנד. זה מחיר מוגזם לרמקול למחשב? אני לא אשתמש ביכולות סטרימינג שלו להזרמה מספוטייפי וכו'. הנגן שאני עובד איתו זה MediaMonkey והוא תומך ב-DLNA ו-Chromecast. לפי מה שהבנתי הוא תומך ב-DLNA ו-Chromecast audio כבר אין. כמובן שגם אוכל לחבר 3.5 מ"מ
ה-Klipsch The Fives עולה 3090 ש"ח ב-KSP. בעבר הם מכרו אותו ב-2390 ש"ח לא ברור מדוע המחיר עלה. הייתי שמח אם הייתי יכול לשמוע את שניהם ראש בראש. אפשר להביא אותם מארה"ב ב-1640 ש"ח + משלוח + מע"מ... עלות משוערת 2387 ש"ח. זה 2500 ש"ח יותר זול מה-KEF. מה דעתכם?
יש גם Airpulse A100 Red ב-3490 ש"ח. בין ה-KEF ל-Klipsch. רשום שהוא hi-res audio certified, הקליפש וה-KEF לא

מבחינת רמקולים שולחנים לא מוגברים חשבתי על ה-Q Acoustics Concept 30 או Q Acoustics 5010/5020 בצירוף מגבר מתאים. אני לא יודע כמה אצטרך להוציא על מגבר מתאים Class AB/D ולכן קשה לי לחשב לחשב את העלות...
לגבי רמקולים למחשב. קודם כל - כשאתה מאזין לרמקולי מחשב אתה מאזין להם מאוד מקרוב - מרחק של עשרות סנטימטרים מכל אוזן. זאת אומרת שטוויטר חד יכול להישמע מאוד מעצבן ומטריד להאזנה ארוכה. קיבלתי בזמנו לנסיון בבית לכמה ימים את KEF LSX המקורי, לא דור 2. לא רכשתי אותם משום שהשילוב בין הטוויטר שיוצא מיחידת המיד-וופר (טכנולוגיית יוני קיו של קף) הטריד אותי כל פעם לאחר כמה דקות של האזנה.

אם זה מפריע גם לך הייתי מחפש רמקולי מחשב שהטוויטר שלהם הרבה יותר ״רך״, לפני שניסיתי את KEF היה לי במשך כמה שנים זוג של אודיו אנגי׳ן דגם 2. כדאי לנסות אותם או את הדגם הגדול יותר אודיו אנג׳ין דגם 5. אם הסביבה הממוחשבת שלך מבוססת על מוצרים של אפל הייתי מנסה לקנות בארץ זוג הום פוד 2 החדש שיצא לשוק לפני כשלושה חודשים. אפל לא מאשרים ייבוא רשמי שלו לארץ מכיוון שסירי, העזר הקולי שלהם, לא תומכת בעברית, כך שתצטרך או להזמין מחו״ל, או לקנות בארץ בחנויות שמייבאות אותו בייבוא אישי. ראיתי שהמחירים ברשת הם כ-3400 ₪ לזוג הום פוד 2 בצימוד סטריאו.

stam

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
audioangine a5+
רמקולים מוגברים מצוינים למחיר שלהם, וגם מעוצבים יפה,

efraim

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
לגבי רמקולים למחשב. קודם כל - כשאתה מאזין לרמקולי מחשב אתה מאזין להם מאוד מקרוב - מרחק של עשרות סנטימטרים מכל אוזן. זאת אומרת שטוויטר חד יכול להישמע מאוד מעצבן ומטריד להאזנה ארוכה. קיבלתי בזמנו לנסיון בבית לכמה ימים את KEF LSX המקורי, לא דור 2. לא רכשתי אותם משום שהשילוב בין הטוויטר שיוצא מיחידת המיד-וופר (טכנולוגיית יוני קיו של קף) הטריד אותי כל פעם לאחר כמה דקות של האזנה.

אם זה מפריע גם לך הייתי מחפש רמקולי מחשב שהטוויטר שלהם הרבה יותר ״רך״, לפני שניסיתי את KEF היה לי במשך כמה שנים זוג של אודיו אנגי׳ן דגם 2. כדאי לנסות אותם או את הדגם הגדול יותר אודיו אנג׳ין דגם 5. אם הסביבה הממוחשבת שלך מבוססת על מוצרים של אפל הייתי מנסה לקנות בארץ זוג הום פוד 2 החדש שיצא לשוק לפני כשלושה חודשים. אפל לא מאשרים ייבוא רשמי שלו לארץ מכיוון שסירי, העזר הקולי שלהם, לא תומכת בעברית, כך שתצטרך או להזמין מחו״ל, או לקנות בארץ בחנויות שמייבאות אותו בייבוא אישי. ראיתי שהמחירים ברשת הם כ-3400 ₪ לזוג הום פוד 2 בצימוד סטריאו.

תודה רן.

אני לא משתמש במוצרים של אפל (היה לי מקבוק פרו בשנה שעברה אבל החלפתי אותו).

ה-Audioengine a2+ נראה מעניין - אני יכול לרכוש אותו ב-1259 ש"ח מאמזון גרמניה. חבל שאין את ה-LSX II מאמזון. לא אהבת... שלח בחזרה וקבל זיכוי מלא! את האמת שמצאתי סקירה שכן מראה שהשתמשו בו כרמקול שולחני אבל אני מניח שאדע איך זה רק אחרי שאנסה

השאלה האם ה-LSX זה לא overkill בשביל רמקולים למחשב. המליצו בכמה אתרים לצרף לו סאב כמו ה-kc62 subwoofer שעולה 8000 ש"ח. מה ההיגיון לצרף סאב שעולה 8000 ש"ח? במחיר הזה כבר עדיף לרכוש את ה-LS50 Wireless.

עברתי על המאמר הזה https://www.whathifi.com/best-buys/best-desktop-computer-speakers וראיתי שיש עוד כמה אופציות מעניינות.

אסכם את כל הדגמים שאני שוקל למחשב:

Audioengine A2+ - 1259
Promedia Heritage 2.1 - 1290
1590 ש"ח - Klipsch R-41PM
2500 ש"ח - Klipsch The Fives
M20 – Q Acoustics - 2250
Elac Debut ConneX DCB41 - 2890
3490 - Airpulse A100 Red
KEF LSX II - 4899

אם הייתה חנות עם תצוגה של כולם היה הרבה יותר קל ללכת להאזין ולרכוש

רן לוי

אוהב את התחום
מעורבות
289
נקודות
63
החלטה אחת שצריך לקבל: האם אתה רוצה זוג רמקולי מחשב (2.0) או עם סאב וופר (2.1) . אני תומך בגישה של 2.0. לטעמי, סאב וופר ברמות המחיר האלו לא מספיק איכותי. השניה - מחיר. אתה חייב להגדיר לעצמך כמה אתה רוצה להשקיע. לעניין הדגמים של קליפש - לא שמעתי אותם אבל הרמקולים של קליפש מבוססים על טוויטר "שופר״ (HORN). גם טוויטר כזה עלול להישמע חד ומטריד מידי בזוג רמקולי מחשב שקרובים מאוד לאוזניים.

נערך לאחרונה ב:

efraim

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
גם ה-Promedia Heritage 2.1? לפי מה שהבנתי זה רמקול ייעודי למחשב.
את ה-A2+ אני יכול להזמין מאמזון גרמניה ולהחזיר במידת הצורך. את הקליפש לא
אבל אני טיפה יותר "תופס" מהשם של קליפש. אני טועה?

מה לגבי זה שכמה סוקרים צימדו את ה-KEF LSX II ל-KFC62 שעולה 8000 ש"ח? לא עדיף כבר LS50 Wireless?

stam

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
את האוזיואנג'ין אתה יכול לקנות אצל היבואן בארץ, 1300 ש"ח...
דבר אתו, מן הסתם יש לו בתצוגה, והשירות שלו פצצה (מנסיון רב)

efraim

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
צריך לנסוע עד ת"א בשביל להאזין להם

stam

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
בת"א והסביבה תוכל לשמוע בנוסף לפחות את רוב הרמקולים ברשימה שלך ולגבש דעה מנסיון אישי,
שווה את המאמץ...

efraim

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
בת"א והסביבה תוכל לשמוע בנוסף לפחות את רוב הרמקולים ברשימה שלך ולגבש דעה מנסיון אישי,
שווה את המאמץ...

אם אעבור בעשרות חנויות וזה בהנחה שיש בכלל בתצוגה... כאב ראש.

היה יכול להיות נחמד לשמוע את ה-A2+ מול ה-Knato YU2 ו-ProMedia Heritage 2.1 וגם אולי את ה-KEF LSX II
קצת מוזר שב-A2+ יש מגבר Class AB וב-KEF יש Class D

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור