dyson v11 - מיוחד לפסח, הרכיב החשוב ביותר במערכת סטריאו!

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
750
נקודות
113

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
734
נקודות
113
דייסון זה החיים!

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,196
נקודות
113
אנחנו שנים עם דייסון בבית. אין עליו, מכיר כל פינה במערכת וסביבתה. כל כך נכון עניין השחור, ללא ספק הצבע שהכי קשה לשמור אותו נקי.

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
917
נקודות
113
אחלה שואב כתבה יפה נהנתי לקרוא את החוות דעת
שלך נמר ישר כוח :בעד:

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
198
נקודות
43
דייסון הוא חברי הטוב ביותר. על מנת להאריך חיי הסוללה, כדאי לסיים את הטעינה שלה בזמן

מאסטרו צפון

עוסק בתחום
מעורבות
53
נקודות
28
דווקא חי בשלום ובהנאה עם השיאומי, אבל אין ספק שהאבק הוא אויב לאלקטרוניקה ולשקט הנפשי גם יחד. והנה בעיה, כדי שהציוד שלי יעבוד במיטבו, הוא צריך להיות דלוק כל הזמן. אז מה הבעיה? פתחי האוורור של המכשירים שלי נמצאים למעלה - מתכון בטוח לספיחת אבק. אז הואיל והמכשירים דלוקים, לא ניתן לכסות אותם באיזו מפית נחמדה. צרה!

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
734
נקודות
113
דווקא חי בשלום ובהנאה עם השיאומי, אבל אין ספק שהאבק הוא אויב לאלקטרוניקה ולשקט הנפשי גם יחד. והנה בעיה, כדי שהציוד שלי יעבוד במיטבו, הוא צריך להיות דלוק כל הזמן. אז מה הבעיה? פתחי האוורור של המכשירים שלי נמצאים למעלה - מתכון בטוח לספיחת אבק. אז הואיל והמכשירים דלוקים, לא ניתן לכסות אותם באיזו מפית נחמדה. צרה!
איזה אסון יקרה אם תכבה אחת לשבוע לשאיבת אבק?

מאסטרו צפון

עוסק בתחום
מעורבות
53
נקודות
28
איזה אסון יקרה אם תכבה אחת לשבוע לשאיבת אבק?
תודה רונן (?), אבל אני שואב כל יום מסביב למערכת. הבעיה היא האבק שחודר אל תוך אותם מכשירים שיש להם פתחי אוורור עליונים, ושצריכים בנוסף להיות דלוקים כל הזמן.

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
יש כבר דייסון v15 מושלם .

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,888
נקודות
113
יש לי דייסון V10 כבר כמה שנים, עובד מדהים ואני חייב לציין את השירות שלהם לטובה, העוזרת שלי עברה על מים וקילקלה אותו, הגיע טכנאי נחמד ובזמן שהיה אמור להגיע, סידר את התקלה למרות שתכלס אשמתי...

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,432
נקודות
113
יש לי דייסון V10 כבר כמה שנים, עובד מדהים ואני חייב לציין את השירות שלהם לטובה, העוזרת שלי עברה על מים וקילקלה אותו, הגיע טכנאי נחמד ובזמן שהיה אמור להגיע, סידר את התקלה למרות שתכלס אשמתי...

יש לי גם V10. עם הרבה תוספות עובד יפה ממש.

שרות היה אחלה. הרטבתי פילטר, מכשיר לא נדלק, נסעתי למעבדה. הציעו להחליף מנוע בחצי מהמחיר של שואב אבק חדש :D. סה"כ הייתי צריך לתת לו להתייבש עוד יום. עובד נפלא.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,595
נקודות
113
אחותי מאוד נהנתה מההמלצות שלכם.
היא שואלת ,אם רק בפסח אתם מדברים על דברים רציניים?
ולא כמו כל השנה על שטויות.

ariekarp

אוהב את התחום
מעורבות
119
נקודות
43
אבק סתם לא נעים אבל לא עושה כלום לאלקטרוניקה. הוא כן מפריע להולכה של רכיבים אלקטרומכניים כמו מפסקים ופוטנציומטרים שלא אטומים. אבק יכול להפוך למוליך באזורים מאד לחים ובמזג אויר לח מאד ואז יכול כן ליצור בעיה לאלקטרוניקה שאבק התישב עליו. בדרך כלל אבק לא מהווה בעיה, אבל בכל מקרה וליתר בטחון, כדאי לנקות, רק שניקיון חיצוני עם שואב לא יעזור. כדי לנקות את לוחות המעגלים המודפסים, צריך לפתוח את הקופסאות, לנקות עם מברשת ושואב.

arix

חבר משקיען
מעורבות
488
נקודות
83
לא מבין למה נתפסים על הדייסון, מחיר יקר ולא שואב חזק במיוחד...
התקלקל לי אחד כזה וגם לרבים מחברי מתקלקל מהר ... תיקון יקר שלא שווה לתקן...
העוזר אצלנו ובבית דרש שואב אבק נגרר אבל רק לא דיסון, דרש שואב עם חוט חשמל שיעבוד ויעבוד...
וצדק הבחור !!
קניתי שואב סוס עבודה של אלקטרולוקס (לפי ההמלצה של המנקה אצלנו) , שואב ושואב ושואב שנים ולא מתקלקל .. וגם ברבע מחיר מדייסון

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
יש כבר גירסה V15
יחי המלך החדש

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,248
נקודות
113
ה-v15 וה-v11 חדשים שניהם. שניהם הושקו יחד.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,432
נקודות
113
V11 יצא לפני שנתיים בדיוק, ב-2019
V15 רק לאחרונה ראיתי פרסומות, לא יודע אם התחילו למכור אותו, אם כן אז לא בארץ

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,248
נקודות
113
ה-v11 הוכרז רישמית בארץ לפני כמה חודשים. אנחנו לא האתר היחיד שסוקר אותו רק עכשיו.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,432
נקודות
113
V11 נמכר לפחות שנה באמזון.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,248
נקודות
113
אתה יודע כמה דברים נמכרים בחו״ל לפני שהם נמכרים פה? אנחנו מתייחסים רק למשווק הישראלי.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור