ביקור אצל יבואן האודיו אילן טמיר

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
750
נקודות
113

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
תומר.
תודה על הכתבה הנעימה והשיתוף.
והתמונות אש.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
תודה רבה איציק :).

aviv007

אוהב את התחום
מעורבות
83
נקודות
28
תודה על הכתבה! (ורד)
לצערי, קשה לי להבין מדוע אדם שמשקיע סכום לא מבוטל של כסף במערכת, בסוף ממקם אותה בצורה רשלנית ולא משקיע קצת יותר בסידור/העמדה שלה, דבר שלרוב גם מתבטא בסאונד.

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
917
נקודות
113
תודה על הכתבה תומר אני תמיד אוהב לקרוא את הכתבות שלך :בעד:

motorica

אוהב את התחום
מעורבות
67
נקודות
28
"יש להשתמש בכבלים ומחברים מקוריים, ללא שינוי וכפי שסופקו, או בכאלה המומלצים / מורשים ע"י היצרן"

נו באמת.. ברוב המקרים מדובר בכבלים שמקומם בפח. יש יוצאי דופן אבל זה ממש בשוליים.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,578
נקודות
113
נהניתי לקרא :שתוי:

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
מאוד נהנתי לקרוא, תודה רבה תומר(ורד)

אילן טמיר הוא מוותיקי היבואנים ואחד המבינים. אפשר לקבל את דעותיו, אפשר לחלוק עליהן, אבל אי אפשר שלא להתרשם מהידע והנסיון הרב. גם 'מותג הבית' שהכי מזוהה איתו, ניים, הוא סיפור גדול. חברה מפוארת שרבים מלקוחותיה בארץ ובכל העולם לא מוכנים לוותר על המוצרים שלה, משקיעים הון ותמיד נשארים עם אותו הלוגו וחתימת צליל. מנגד, לא מעטים שלא מבינים על מה המהומה. לי לא יצא אף פעם לשמוע סט של ניים, שלא אהבתי. לפני 30 פלוס שנים, אודיטון נדמה לי מכרו ניים בירושלים, והייתי הולך למקס כדי לשמוע אותם ולהתפנן. זוכר גם את התערוכה שאילן הציג שתי מערכות ששילבו את ניים ו Nait ונשמעו חלום. בנימה אישית, היום החלל שלי גדול ומאתגר, לא קל אצלי להרים סט מוצלח וההשקעות הנדרשות הן בהתאם. יש לי חלום קטן, אולי לפנסיה, לבנות לי סט צנוע בגודלו בחדר אחר, אולי בבית אחר, שיורכב מרמקולים צנועים בגודל, מגבר קטן ומושקע ומקור כנ"ל, הכל בקטן ואינטימי יותר. סוג של מינימליזם משובח. Naim ו Nait בטח יהיו חלק מרשימת הציוד שיבדק.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אמרתי פעם, שאזדקן יהיה זה עם Naim Audio. חברה מצויינת שיש לה הרבה מה להציע ביחוד בהגברה המעולה ובסטרימריים.

מפלצות התהילה, אלבום מוזיקלי של משינה:

מי חושב שיש לו הגברה יותר טובה?
שיקום.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,873
נקודות
113
אי אפשר לקרוא את הכתבה והשרשור ולא להזכר באריה גור ז״ל, שהלך לעולמו השנה בטרם עת. ניימיסט מושבע ונלהב שהיה כותב בלהט אבל אף פעם לא בחוסר נימוס.
חסר פה מאוד (ורד)

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
ראיתי אצל החבר מוצר שנקרא
GroundARAY של קורד קומפני, שהוא מכשיר הפחתת רעשים בתדר גבוה, המתחבר לשקעים שאינם בשימוש בציוד האודיו, המספק מסלול עכבה נמוכה לרעש ומשפר ישירות את רצפת הרעש של המוצר.
בנוי ביד בבריטניה ומצויד במגוון רחב של מחברים המתאימים לכל מערכת.

מישהו מכיר או התנסה במכשיר הפחתת הרעשים?

DFxitFgsJfQptouyBxb2jJ-720-80.jpg

היפנים משתגעים על זה:

https://chord.co.uk/awards/chord-company-groundaray-grand-prix-award-2020-phileweb-japan/
.

תמונות מצורפות

• DFxitFgsJfQptouyBxb2jJ-720-80.jpg
    DFxitFgsJfQptouyBxb2jJ-720-80.jpg
    KB 23.1 · צפיות: 1,455

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אי אפשר לקרוא את הכתבה והשרשור ולא להזכר באריה גור ז״ל, שהלך לעולמו השנה בטרם עת. ניימיסט מושבע ונלהב שהיה כותב בלהט אבל אף פעם לא בחוסר נימוס.
חסר פה מאוד (ורד)

צודק 100%.

zvi-ka

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
מצטרף להערכה על הכתבה המעניינת
מעניין שלא הוסיפו כמו שבדרך כלל עם ניים ספקי כח חיצוניים שזה השדרוג האולטימטיבי של ניים.
לגבי ההעמדה על מזנון, בניים מיצרים גם מעמדים, לדעתי מאד יפים, (אני חושב שבניים מתנגדים לכבלי חשמל מיוחדים אבל תומכים במעמדים.. ) יפה בעייני ששומעים טוב מאד במערכת שהיא בעיקר המכשירים נטו בלי שיפורים אודיופילים. (אני יכול רק לדמיין את בעל המערכת כעומד על דעתו ושומע רק לחלק מעצותיו של אילן..אבל גם זה הספיק לתוצאה טובה.. )
בכל זאת יש שיפורים אודיופילים, מעניין אותי איזה כבלים של ניים יש שם ב 5000 ש"ח? בעבר היו כבלי רמקול מאד זולים שבחברה המליצו להשתמש רק בהם, האם יש עכשיו כבלים אחרים איכותיים יותר ?
ו אם מישהו יודע מה מאפיין את סופרנייט 3 ביחס למגבר הותיק יותר סופרנייט2( המגבר שלי).
גם אני נזכרתי באריה גור ז"ל שעזר לי בענייני ניים.

נערך לאחרונה ב:

il62

עוסק בתחום
מעורבות
32
נקודות
28
אילן תמיר-אחד היבואנים הנחמדים ההגונים והמקצוענים שקיים בענף

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
143
נקודות
43
1.ניתן היום בקלות לחצות את הסכום שתומר ציין..
-מעבר לכבל הרמקול NACA5 ניים פיתחו כבל הקרוי SUPERLUMINA
-אם הלקוח החליף את מחבר ה HILINE למחבר SUPERLUMINA ,בין המגבר לנגן
-מחבר BURENDY S-XPS בין הסטרימר למגבר
2.מציע לך לדגום את הסופרנייט 3 מול ה-2 ולהחליט בעצמך ,האם שווה לך לשדרג.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
היבואן הוא זן נדיר, היה מאוד מעניין לדבר איתו :).

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,873
נקודות
113
היבואן הוא זן נדיר, היה מאוד מעניין לדבר איתו :).
תכלס, מבלי לגרוע ממה שכתבת על אילן (שאותו אני לא מכיר), כל היבואנים שאני מכיר הם אנשים מקסימים ומקצועיים שבאים מאהבה.

arix

חבר משקיען
מעורבות
488
נקודות
83
תודה תומר על הכתבה! :)
אני מתכונן בעתיד לשדרג רמקולים ומגבר, אבחן גם את מה שמומלץ בכתבה :)

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אריקס,

גם אני נחשפתי יותר לניים ולניט, ההתרשמות מאוד טובה. יכול להיות שאסקר מערכת של ניים בקצה העליון בחו"ל.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור