מגבר משולב Pilium Leonidas במבחן

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
750
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: מגבר משולב Pilium Leonidas במבחן

עמית

חבר משקיען
מעורבות
214
נקודות
63
כמה זה יוצא לקילו?

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
903
נקודות
113
יתרון גדול
העוזרת לא תזיז אותו כדי לנקות אבק

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,076
נקודות
113
מעניין יהיה להשוות בין הלאונידס לבין Audionet Humboldt או Vitus Audio SIA-030 כולם מגברים משולבים דור אחרון מהשורה הראשונה.

לגבי איכות הבניה, מהתמנות איכות החומרים והרכיבים נראית מרשימה, העיצוב עצמו קצת מאכזב, קווים פשוטים וישרים וללא קימורים – אם כבר לקחו השראה משמות יוונים מהתקופה הקלאסית חבל ההשראה זו לא המשיכה לעיצוב.
בנוסף, בצדדים ניתן לראות את ראשי הברגים שמחברים את הצלעות, תוסיף לזה שלט "חצי עיוור" – אותי אישית דברים כאלו מאכזבים ברמת המחיר המדוברת.

לגבי כתובת החברה, אומנם מספר הטלפון של החברה רשום ביוון (קידומת 0030) אבל ע"פ אתר החברה המשרדים נמצאים בבולגריה (שם גם הייצור אם איני טועה).

Tsar Boris III No 6, Petrich, 2850, Blagoevgrad, Bulgaria

Phone: 0030 6993476759

הביקורת עד כה על מוצרי החברה מאוד חיוביות, מקווה להאזין להגברה שלהם בהזדמנות קרובה.

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
734
נקודות
113
מעניין יהיה להשוות בין הלאונידס לבין Audionet Humboldt או Vitus Audio SIA-030 כולם מגברים משולבים דור אחרון מהשורה הראשונה.

לגבי איכות הבניה, מהתמנות איכות החומרים והרכיבים נראית מרשימה, העיצוב עצמו קצת מאכזב, קווים פשוטים וישרים וללא קימורים – אם כבר לקחו השראה משמות יוונים מהתקופה הקלאסית חבל ההשראה זו לא המשיכה לעיצוב.
בנוסף, בצדדים ניתן לראות את ראשי הברגים שמחברים את הצלעות, תוסיף לזה שלט "חצי עיוור" – אותי אישית דברים כאלו מאכזבים ברמת המחיר המדוברת.

לגבי כתובת החברה, אומנם מספר הטלפון של החברה רשום ביוון (קידומת 0030) אבל ע"פ אתר החברה המשרדים נמצאים בבולגריה (שם גם הייצור אם איני טועה).

הביקורת עד כה על מוצרי החברה מאוד חיוביות, מקווה להאזין להגברה שלהם בהזדמנות קרובה.
הייתי מוסיף לרשימה גם את דרטזיל ואת הגרייפון דיאבלו 300

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
מזה זמן מה אני מתחיל לקרוא מהסוף. מהמחיר.

146,250 ש"ח

ופה אני נעצר. לא רלוונטי מבחינתי.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,888
נקודות
113

146,250 ש"ח

זה שהמכשיר לא רלוונטי מבחינתך וכנראה שאתה לא לבד לא הופך את הביקורת ללא רלוונטית…
בכל מקרה, אחלה ביקורת גיא, כהרגלך…

motorica

אוהב את התחום
מעורבות
67
נקודות
28
ציוד קצה וגם נשמע כך.
האזנתי למגבר הזה מחובר לרמקולים Kaiser ומקור MSB אצל גיא, נירוונה אודיופילית!

Rag

עוסק בתחום
מעורבות
323
נקודות
63
3EE0FE5B-1400-4971-8FA5-A3C15E1412AB.jpegלמיטב ידיעתי המוצרים מיוצרים והגיעו מפה ☝️

תמונות מצורפות

• 3EE0FE5B-1400-4971-8FA5-A3C15E1412AB.jpeg
    3EE0FE5B-1400-4971-8FA5-A3C15E1412AB.jpeg
    KB 66.9 · צפיות: 239

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
793
נקודות
113
אחלה ביקורת גיא (כמו תמיד בעצם:)) - תודה!
בדיוק היום יצאה לי לשמוע אותו אצל גיא - נהנתי בהחלט.
ואכן כן תג מחיר גבוהה מאוד של ממש... אבל יש על מה לחשוב

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,595
נקודות
113
הסקירה שלך באמת מעולה,מושקעת
הייתי אומר אפילו רזולטיבית,סחטיין.(ורד)
אבל כנראה שאין חדש תחת השמש...
רג'וואן שם נרדף לאיכויות.
ובמחיר הזה כיאה לליגת על ישנם באמת דברים מעולים.

motorica

אוהב את התחום
מעורבות
67
נקודות
28
איך משנעים כזאת מפלצת?

eldo

חבר משקיען
מעורבות
127
נקודות
43

146,250 ש"ח

אתה בחברה טובה; זה לא רלוונטי ל-99.999 אחוז מהאנשים. לפחות.

אגב, כשאני שומע את השם לאונידס אני חושב על שוקולד.

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
695
נקודות
113
גיא תודה רבה על הסקירה, כמו תמיד תענוג צרוף.
ישר כוח (ורד)

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,076
נקודות
113
צפה בקובץ המצורף 55969למיטב ידיעתי המוצרים מיוצרים והגיעו מפה ☝️

הגיעו אינו אומר שמיוצר באותה מדינה.
http://www.highfidelity.pl/@main-1044&lang=en

מהקישור המצורף ניתן ללמוד על ארץ היצור של המגבר, מחירו באירופה וכמובן שמדובר בהגברה מצויינת.

Rag

עוסק בתחום
מעורבות
323
נקודות
63
מיוצר ביוון מה לא ברור?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
לצוות הגיא (ים) כיפאק היי.

לגיא אזרואל כתבה יפה מאוד ומושקעת - נהניתי לקרוא.

לגיא רג'ואן תמשיך להביא לאודיופילים דברים טובים מאוד, מגבר מצויין.

בדקתי את המגבר פה:
http://www.dtown.co.il/articles/5178.html

sbk

חבר אתר
מעורבות
79
נקודות
18
C18A4559-FCAC-435C-977E-897D1B81CB2F.jpeg

די מגוחך בעיני מה שאתה כותב לפני שבילית ולו דקה אחת ליד המכשיר המדובר. כמה דברים אני כן יכול לומר לך בתור אחד שבילה כבר די הרבה שעות במצטבר גם עם הלאונידס וגם עם אחיו הגדולים יותר (בתצורת פרה/פאוור):

1. שום דבר לא מכין אותך לאיכות הבניה הפנומנלית של המכשירים האלה. פשוט שום דבר. אני הכרתי אותם על הנייר שבועות רבים לפני שהגיעו, קראתי Specs, קראתי ביקורות, ראיתי תמונות, בקיצור ידעתי למה לצפות. ועדיין, ההלם מהרושם הראשוני מהמכשיר הזה השאיר אותי Speechless. ראיתי כבר הרבה מגברים מרשימים בחיי, ביניהם גם מרבית אלו שצויינו מעלה (אולי חוץ מהאודיונט שאני לא מכיר) והם אכן מרשימים בפני עצמם אין ספק, אבל בוא נגיד שמבחינת איכות בניה ורושם ראשוני זה אפילו לא קרוב. ראשי ברגים? הרגת אותי. לך תראה את הדבר הזה ותחזור אלינו.
באופן אישי אני גם מאוד אוהב את העיצוב, Timeless, מודרני ונקי ועם זאת משדר עוצמה שאי אפשר להתבלבל עם מה יש פה עסק.

2. הסאונד.... עד כאן דיברנו על שטויות. הסאונד שהמגברים האלו מוציאים זו הסיבה האמיתית להוריד את הכובע. כאמור שמעתי ארוכות את המגבר הנ״ל משודך למגוון רב של ווריאציות של רמקולים ומקורות צליל אצל גיא (קייזר קלאסיק וגם אחיו הקטנים יותר בנוסף לכל מיני רמקולים מזדמנים שהגיעו, מקורות צליל מבית MSB, ריקווסט ולאחרונה גם הדאק של פיליום). אמנם אפשר לקבל אינדיקציה ראשונית על איכות המגברים אפילו רק מלראות לאיזו רמה של מערכות הם כבר משודכים ברחבי העולם (אהמממ מג׳יקו M9 אהמממ...), אבל גם כאן צריך לשמוע כדי להבין במה מדובר (וקטונתי מלהוסיף על התיאורים המרשימים של גיא עזרואל, גיא - זה הזמן לומר גם שאפו על הביקורת המפורטת, אתה מציב פה רף גבוה מאוד וממשיך להעלות אותו מביקורת לביקורת, נהניתי מאוד לקרוא במיוחד לאחר שאני כבר קצת מכיר). המגבר הזה פשוט מוציא מהרמקול כל מה שיש לו לתת, שליטה פנומנלית.

3. שלט? ואללה לא יודע, הגברתי הנמכתי לא שמתי לב לשום דבר חריג אבל נו שוין.

קיצר שורה תחתונה - זה לא מגבר לכל אחד. אבל מי שמחפש מגבר בטווח הנ״ל חובה חובה ללכת לשמוע (ולראות).
רק אז באמת אפשר לחוות דעה על מוצר בכזו ליגה.

ערב טוב,
אחד ששמע

תמונות מצורפות

• C18A4559-FCAC-435C-977E-897D1B81CB2F.jpeg
    C18A4559-FCAC-435C-977E-897D1B81CB2F.jpeg
    KB 82.8 · צפיות: 237

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,076
נקודות
113
צפה בקובץ המצורף 55971

די מגוחך בעיני מה שאתה כותב לפני שבילית ולו דקה אחת ליד המכשיר המדובר. כמה דברים אני כן יכול לומר לך בתור אחד שבילה כבר די הרבה שעות במצטבר גם עם הלאונידס וגם עם אחיו הגדולים יותר (בתצורת פרה/פאוור):

1. שום דבר לא מכין אותך לאיכות הבניה הפנומנלית של המכשירים האלה. פשוט שום דבר. אני הכרתי אותם על הנייר שבועות רבים לפני שהגיעו, קראתי Specs, קראתי ביקורות, ראיתי תמונות, בקיצור ידעתי למה לצפות. ועדיין, ההלם מהרושם הראשוני מהמכשיר הזה השאיר אותי Speechless. ראיתי כבר הרבה מגברים מרשימים בחיי, ביניהם גם מרבית אלו שצויינו מעלה (אולי חוץ מהאודיונט שאני לא מכיר) והם אכן מרשימים בפני עצמם אין ספק, אבל בוא נגיד שמבחינת איכות בניה ורושם ראשוני זה אפילו לא קרוב. ראשי ברגים? הרגת אותי. לך תראה את הדבר הזה ותחזור אלינו.
באופן אישי אני גם מאוד אוהב את העיצוב, Timeless, מודרני ונקי ועם זאת משדר עוצמה שאי אפשר להתבלבל עם מה יש פה עסק.

2. הסאונד.... עד כאן דיברנו על שטויות. הסאונד שהמגברים האלו מוציאים זו הסיבה האמיתית להוריד את הכובע. כאמור שמעתי ארוכות את המגבר הנ״ל משודך למגוון רב של ווריאציות של רמקולים ומקורות צליל אצל גיא (קייזר קלאסיק וגם אחיו הקטנים יותר בנוסף לכל מיני רמקולים מזדמנים שהגיעו, מקורות צליל מבית MSB, ריקווסט ולאחרונה גם הדאק של פיליום). אמנם אפשר לקבל אינדיקציה ראשונית על איכות המגברים אפילו רק מלראות לאיזו רמה של מערכות הם כבר משודכים ברחבי העולם (אהמממ מג׳יקו M9 אהמממ...), אבל גם כאן צריך לשמוע כדי להבין במה מדובר (וקטונתי מלהוסיף על התיאורים המרשימים של גיא עזרואל, גיא - זה הזמן לומר גם שאפו על הביקורת המפורטת, אתה מציב פה רף גבוה מאוד וממשיך להעלות אותו מביקורת לביקורת, נהניתי מאוד לקרוא במיוחד לאחר שאני כבר קצת מכיר). המגבר הזה פשוט מוציא מהרמקול כל מה שיש לו לתת, שליטה פנומנלית.

3. שלט? ואללה לא יודע, הגברתי הנמכתי לא שמתי לב לשום דבר חריג אבל נו שוין.

קיצר שורה תחתונה - זה לא מגבר לכל אחד. אבל מי שמחפש מגבר בטווח הנ״ל חובה חובה ללכת לשמוע (ולראות).
רק אז באמת אפשר לחוות דעה על מוצר בכזו ליגה.

ערב טוב,
אחד ששמע

שמח ששמעת את המגבר, אני תמיד שמח לקרוא ביקורת נוספת על מוצרי אודיו.
הדברים שרשמתי לא נגעו לאיכות הסונית של המגבר, שע״פ מה שקראתי בסקירה זו וסקירות נוספות נשמע מצוין.

הביקורת היא כלפי העיצוב ואיכות הקליטה של השלט (נכתב ע״י המבקר עצמו).
ממוצר שעולה 34000 יורו לא מצופה לבעיות/מוגבלות קליטה בשלט.

בנוגע לעיצוב, דעתי שמגברים אחרים בגזרת מחיר זו עשו עבודה טובה יותר, בולדור בכל מה שקשור לעבודת cnc ו msb דוגמה לעבודת cnc והסתרת החיבורים, אלה שתי דוגמאות למגברים בגזרת המחיר שהשקיעו בנושא.
סליחה שאיני מתלהב מעיצוב של פלטות ישרות זוית שחוברו להן יחדיו בלי שמץ של חזון עיצובי.

לגבי ברגים חשופים, ראה הצילום בהמשך.

בדברים שרשמתי אין ולו רמז של ביקורת כלפי האיכות הסונית של המגבר שכן טרם האזנתי לו.

לבסוף, בנושא שיתופי פעולה של x עם y, אתמול היו אלה סולושיין, שלשום ויטוס ומחר חברה אחרת, זו דרכו של עולם.
upload_2021-9-26_22-43-20.jpeg

5.jpg

תמונות מצורפות

• upload_2021-9-26_22-43-20.jpeg
    upload_2021-9-26_22-43-20.jpeg
    KB 47.3 · צפיות: 235
נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור