שואב אבק דייסון V15 Detect - Ultimate Extra במבחן

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
737
נקודות
113

zeppelin85

כתב האתר
מעורבות
21
נקודות
8
יופי של ביקורת! האמת, מוצר חובה לשמירה על סביבה נקיה באיזור הסטריאו והפטיפון

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
917
נקודות
113
אחלה שואב וגם אחריות יבואן מקורי זה תמיד טוב :כל-הכבוד:

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
שואבים אלחוטיים כולל דיסון לא משתווים לשואב אמיתי עם חוט...
במחיר של השואב הנ"ל אפשר לקנות לפחות 3שואבים מקצועיים טובים שישאבו טוב יותר ויעשו את העבודה טוב יותר ובגדול !!!

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,420
נקודות
113
אבל מחיר של V15 מחיר מטורף, אני קניתי את V11 לפני כמה שנים ב-1800, עובד מצוין, קניתי לו אביזרים בשני שקל באמזון, מתאים גם לרכב.

סה"כ שואב אבק.

אפרופו קניתי Dreame L10 Pro שהחליף iRobot 780. אין מה להשוות, זה כמו סובארו לאונה מול טסלה. ואגב - - הוא עולה פחות מחצי!

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
189
נקודות
43
אבל מחיר של V15 מחיר מטורף, אני קניתי את V11 לפני כמה שנים ב-1800, עובד מצוין, קניתי לו אביזרים בשני שקל באמזון, מתאים גם לרכב.
אם יש לך V11, ההבדלים מול ה- V15 לא מהותיים מספיק כדי להצדיק שדרוג.

שואבים אלחוטיים כולל דיסון לא משתווים לשואב אמיתי עם חוט...
במחיר של השואב הנ"ל אפשר לקנות לפחות 3שואבים מקצועיים טובים שישאבו טוב יותר ויעשו את העבודה טוב יותר ובגדול !!!
זה פחות או יותר כמו לומר שאיכות השיחה בטלפון סלולרי לעולם לא תשתווה לטלפון קוי.
ועדיין כולם עברו לסלולרי כיוון שהערך המוסף של הניידות גובר על איכות השיחה המופחתת.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
זה פחות או יותר כמו לומר שאיכות השיחה בטלפון סלולרי לעולם לא תשתווה לטלפון קוי.
ועדיין כולם עברו לסלולרי כיוון שהערך המוסף של הניידות גובר על איכות השיחה המופחתת.
ממש לא מסכים איתך, הייתי משווה את דייסון למכונית צעצוע לילד לעומת מכונית אמיתית שנוסעת...
או לטלפון (קווי או לא) לטלפון בין שתי קופסאות עם חוט ניילון ביניהם (כמו שילדים היו עושים פעם) .
לא יודע אם אתה מנקה את הבית, האמת שגם אני לא, סיפור אמיתי: יש לנו עובד נקיון (מעולה) ושהבאתי לו דייסון אמר לי, תביא לי שואב אבק מקצועי או שאני מפסיק לעבוד אצלך... הלכתי קניתי בשליש מחיר מדייסון שואב אבק גדול ומקצועי, רק אז הבנתי כמה צודק הבחור.......

נערך לאחרונה ב:

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
189
נקודות
43
לא יודע אם אתה מנקה את הבית, האמת שגם אני לא.
מאז הקורונה יש לי הרבה יותר זמן בבית ואני גם מנקה.
רצפות אני שואב על העוצמה הנמוכה ביותר והכל נשאב במכה הראשונה, כך שחבל על ביזבוז העוצמה. שטיחים אני שואב בעוצמה האמצעית. רק אזורים מרוחקים בהפיה לא מגיעה אליהן, כמו חריצים של מסילות תריסים, מצדיקים מבחינתי עוצמה גבוהה.
לא ברור לי מה הכוונה בשואב מיקצועי, אולם 3 הסיבות שבגינם הייתי חושב על שימוש בשואב אבק חוטי הם:
  • צורך בנפח פסולת גבוה יותר לשטחים גדולים במיוחד
  • מרחבים של שטיחים מקיר לקיר שיוצרים הרבה פסולת שאיבה
  • מרחבים שזוללים זמן שאיבה
כשתיכננתי את החשמל בבית, עשיתי שקעי שירות בכניסה לכל חדר ומסדרון, בדיוק לשם שימוש בשואב אבק חוטי, אבל האלחוטי טרף את הקלפים וייתר את הצורך בשקעים.

omi

חבר משקיען
מעורבות
417
נקודות
63
רציתי לפנק את העוזרת שתרים פחות, שאלתי איזה אלחוטי היא ממליצה, אמרה לי אף אחד, שהקווי שלנו שואב הרבה יותר טוב. גם שלעבוד הרבה זמן עם אלחוטי לא נוח בגלל המשקל שלו. יצאתי גם צדיק וגם חסכן.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,874
נקודות
113
תגידו אתם אמיתיים? יש לי 6 חתולים וכלבה (חדשה), יש לי דייסון חוטי וגם אחד אלחוטי. מכל מני סיבות המנקה הקבוע כבר לא איתי ואני מנקה את הבית לבד שזה הסיוט של החיים שלי! בדקתי את שני השואבים ולמרות שהחוטי יותר עוצמתי אין אפילו שמץ של ספק שהאלחוטי הוא זה שאיתו אני מנקה והוא אוסף את כל השערות הכל! מהריפודים יש אביזר שאני מעדיף להשתמש שבא עם החוטי והוא ממש אוסף את כל השערות אבל הוא מתחבר לאלחוטי…

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
מ

• צורך בנפח פסולת גבוה יותר לשטחים גדולים במיוחד
  • מרחבים של שטיחים מקיר לקיר שיוצרים הרבה פסולת שאיבה
  • מרחבים שזוללים זמן שאיבה
    כשתיכננתי את החשמל בבית, עשיתי שקעי שירות בכניסה לכל חדר ומסדרון, בדיוק לשם שימוש בשואב אבק חוטי, אבל האלחוטי טרף את הקלפים וייתר את הצורך בשקעים
תוסיף את התגובה של omri , משקל !!
תאר לך עובד(ת) נקיון שצריך(כה) לנקות בית במשך חצי יום, ואז ללכת לבית אחר ולנקות שעות שוב !!
שואב אבק חוטי רציני בא עם חוט חשמל באורך הגלות שמתגלגל לתוך המכשיר בלחיצת כפתור בגמר השימוש...
ולי אין בבית שקעים במסדרון.. כנראה השואב החוטי שיש לך (או היה לך) לא שואב בצורה רצינית איכותית או מקצועית , אני מניח (לא מכיר) שדיסון חוטי זה לא שואב רציני למרות מחירו היקר...

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור