פנסוניק תחל למכור את הטלוויזיה הגדולה בישראל – פלזמה 152”

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
750
נקודות
113

א

אורח

אורח
טלויזיות

[ מישהו מוכן להסביר לי את המחיר ה85 נמכר במחיר של 250000 ש"ח

במקביל שארפ מוכרת טלויזיה 80 במחיר של 35000 ש"ח

מה קורה פה.........

א

אורח

אורח
מה הייתי עושה בשני מליון שקלים? קונה דירה בת ארבעה חדרים במליון שקל.
מצמצם אותם לדירת שני חדרים, חדר שינה מפנק וחדר סטריאו וקולנוע ביתי ענק מהמעלה הראשונה:
לצורך זה יש לי מליון שקל:

1. סט רמקולים קולנועי מלא מהסדרה היקרה ביותר של יצרן מוביל כאשר זוג הרמקולים הקדמי עולה כמאה עד מאה וחמישים אלף שקלים גג (וילסון אודיו, באוארס אנד וילקינס 800, קף רפרנס, מרטין לוגאן, מגנפאן)

2. פרוססור + פרה סטריאו ייעודי נפרד + מגברי הספק.

3. מקור (מחשב קולנועי או נגן אופו + DAC

כשכל מרכיבי הסאונד נהנים מחשמל וטיפול אקוסטי ברמה גבוהה.

3. מקרן עם מסך 300 אינץ' מהמעלה הראשונה, וטיפול מלא בקירוי החדר כדי להבטיח חוויה קולנועית אופטילית.

clip99

חבר משקיען
מעורבות
129
נקודות
43
במדינה בה אין לרוב האזרחים מחצית מהסכום הזה ע"מ לקנות דירה , המוצר הזה נראה תלוש לחלוטין מהמציאות , וזאת לאחר מיצוי אפקט ניקור העיניים

yonatan1998_15

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
מה הייתי עושה בשני מליון שקלים? קונה דירה בת ארבעה חדרים במליון שקל.
מצמצם אותם לדירת שני חדרים, חדר שינה מפנק וחדר סטריאו וקולנוע ביתי ענק מהמעלה הראשונה:
לצורך זה יש לי מליון שקל:

1. סט רמקולים קולנועי מלא מהסדרה היקרה ביותר של יצרן מוביל כאשר זוג הרמקולים הקדמי עולה כמאה עד מאה וחמישים אלף שקלים גג (וילסון אודיו, באוארס אנד וילקינס 800, קף רפרנס, מרטין לוגאן, מגנפאן)

2. פרוססור + פרה סטריאו ייעודי נפרד + מגברי הספק.

3. מקור (מחשב קולנועי או נגן אופו + DAC

כשכל מרכיבי הסאונד נהנים מחשמל וטיפול אקוסטי ברמה גבוהה.

3. מקרן עם מסך 300 אינץ' מהמעלה הראשונה, וטיפול מלא בקירוי החדר כדי להבטיח חוויה קולנועית אופטילית.

אני הייתי עוזב את הביית , יש לי ביית עכשיו ברוך השם , הייתי קונה רמקולים ב 200-450 אלף שח ( החלום הפרוע שלי : wilson audio alexandria x-2 , קונה מגבר פרה , ומגבר הספק , הייתי קונה DAC וCD איכותיים , הייתי מקציב לזה עד 100 אלף , קונה מחשב שלא יבייש את עצמו ,, ובכל מה שנשאר , הייתי עושה לי מהחדר עם חוסמי באסים ורעש שאני יוכל לשמוע בקולי קולות ואף אחד לא יצעק לי מלמטה להנמיך או שבמקרה הכי גרוע אני לא ישמע ויתקשרו אליי ) , הייתי קונה סיפרייה שלמה על קיר שלם ענקי , וקונה הרבה הרבה דיסקים מקוריים ואיכותיים , ( מאחר שעכשיו אני עדיין ילד שחושק שיהיה לי תקציב ומקום בחדר לקנות מערכת , טובה , )

אני יודע שהכל חלומות בהקיץ ,, אבל אף אחד לא אמר שזה אסור :)

א

אורח

אורח
למי שיש סלון ענק לטלוויזיה כזו לא מפריע לו לשלם מחיר כזה .
ועשירים נהנים מזה שהם יכולים , זה ההבדל בינהם ובין אנשים פשוטים

א

אורח

אורח
פלזמה זה זבל עם זה היה LED או LCD יש אולי על מה לדבר.....

פלזמה זה זבל עם זה היה LED או LCD יש אולי על מה לדבר.....

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור