רמקול JMR Cantabile Signature - צוללת מוסיקלית

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,248
נקודות
113
רמקול JMR Cantabile Signature - צוללת מוסיקלית

הוא מאינו שיגרתי במראהו, הוא בעל אופי חמים ויחידות קטנות שנשמעות גדולות.
זהו הרמקול של החברה הצרפתית JMR .

לסקירה המלאה.

http://www.dtown.co.il/articles/318.html

ofir-harlev

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
וואלה אחלה כתבה!
הרמקול נראה מדליק לאללה!

יש בתחילת הכתבה איזה בלבול קל....נרשם שהרמקולים מיועד לתחום הסטריאו ולתחום הסטריאו...לא ממש הצלחתי להבין מה זה אומר.
תנו לזה איזה תיקונון
...ואגב, זה Renault אבל מי שם לב :p

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
פששש ! יופי של כתבה. באמת מקצועי יותר ויותר.
זה רמקול שמתחנן להגברת מנורות (ככה גם רוב דגמי החברה)

:D
מחיר חו"ל 3500$

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
נו סונוס , לפחות עכשיו אתה יכול להצדיע לאייל . התמחור שלו הוא מדהים , פחות ממה היה עולה לך לקנות אותו כולל מיסים (ואני לא מדבר על הובלה )
נמר למה היית משווה אותו ?

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
נו סונוס , לפחות עכשיו אתה יכול להצדיע לאייל .

לא צריך להשתגע, עדיין הרמקול מתומחר מעל מחיר חו"ל. אבל אין תלונות (זה מחיר ריטייל ולכן בטח יש הנחה עליו) בכל מקרה. :cool:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,595
נקודות
113
לא צריך להשתגע, עדיין הרמקול מתומחר מעל מחיר חו"ל. אבל אין תלונות (זה מחיר ריטייל ולכן בטח יש הנחה עליו) בכל מקרה. :cool:

"אין תלונות "אני מבין זה פירגון...?;)

ד"א ,דיסק הבלוז מהמם.(great)

thomas

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
שמעתי את הרמקול לפני כשבועיים אצל אייל ומאוד התפעלתי. הבאתי את המגבר והנגן שלי (שניהם הייברידים, של חברה בשם Audio Aero) ומכל מה שאייל השמיע לי מאלו הכי נהנתי. יש בשוק המון רמקולים והרבה מהם נחמדים, אבל אלו מהמעט שגורמים להפסיק לחשוב ולהנות מהמוסיקה -זו לדעתי התכונה הכי חשובה ברמקולים ובמערכת בכלל.
אגב ח"ח לאייל על האירוח והסבלנות. (Y)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,248
נקודות
113
ג'וקר.

השיטה הזו {טרנסמישן ליין} גורמת ליחידות הקטנות הללו להישמע עמוקות וגדולות במיוחד, לכן אתה מקבל את המהירות של היחידה הקטנה יחד עם עומק ורזולוציה מרשימה כאילו הייתה גדולה יותר, לכן קשה לי כרגע לחשוב על רמקול שמזכיר אותו מבחינת אופי הצליל. הייתי יכול להגיד שהאדג'יו של אקוסטיק זאן מזכיר אותו באיזו שהיא צורה אך כיוון שהוא גדול ממנו וחזק ממנו בתוספת יחידת טויטר פלאנרית יש לו איזה שהוא יתרון על ה-JMR. האדג'יו ג'וניור לעומת זאת יותר בכיוון שלו.

למרות שזה קשה להיות וודאי במידע הזה כיוון שלא נעשתה השוואה ראש בראש אני מוכן להיסתכן ולהגיד שהאדג'יו ג'וניור וה-JMR הספציפי הזה מזכירים אחד את השני ושניהם מצויינים.

לגבי ההגברות.
נכון יניב - מנורות אמור לעשות איתו חסד ללא ספק, הבעיה היא שלא היה לי מגבר מנורות שאוכל לבחון איתו בנוסף.
אך עם היוניקו של יוניסון ריסרצ' הוא נישמע פשוט נהדר וכמו שאמרת, המנורות עשו איתו חסד מופלא.

א

אורח

אורח
JMR Cantabile

שמעתי את הרמקולים השבוע עם מגבר מנורות (EAR869)
התוצאה פשוט מדהימה, אולם קונצרטים חי.
שווה סקירה נפרדת.

D

dking

אורח
מה לעשות אופיר, בזה הכתב צודק.

לאופיר הרלב- כבעלם הגאה וכזה שעדיין נהנה מזוג JMR, מאז שנת 1992, (Studio 3) אני יכול להבטיח לך שהשם המדוייק הוא באמת Jean Marie Reynauld.
שמחתי ללמוד מהכתבה שהוא נשאר נאמן למטרה ושאפילו דגמי האנטרי לבל הם עדיין, עד היום, עומדים יפה מול המתחרים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור