קהילת ה-DIY בישראל - פרק ראשון: בנצי גלעד

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
750
נקודות
113
שרשור תגובות לכתבה: https://www.dtown.co.il/diy1

למה

חבר משקיען
מעורבות
815
נקודות
113
מועדון "גיל הזהב עם ידיי זהב".;) נישאר רק להוריד את הכובע ולהגיד כל הכבוד לבנצי !!! :כל-הכבוד:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,740
נקודות
113
האמת שאין לי הרבה מה להוסיף אחרי הכתיבה המופלאה של שי , יצא לי לשלוח כמה תמונות לבעליו של " alsyvox "ריבון ביין הטובים בעולם, וגם לשוחח איתו , הוא איטלקי שמייצר בספרד , נהיינו חברים לאחר שעתיים של קפה במינכן עם תומר צין , מכיוון שאני דובר איטלקית שוטפת לא היתה שום בעיה , הבן אדם התלהב למוות ,
אאז הספקתי להיות עוד פעמיים אצל בנצי לשמוע השיפורים המדהימים וגם הזמנתי משהו סודי ,

בקיצור בנצי הוא גאון ,והרמקולים שלו אוכלים בלי מלח את כל הזבל שאנו קונים , ביקשתי להביא אלי זוג ריבונים קטנים כי החדר שלי מיוחד יותר ועצם ההצמדה לאלבדו הענק נותנת אפקא של בסים שנאלצתי לגלות לבנצי הסוד איך יוצרים זאת , בקיצור יושבים 4 אודיופילים שיודעים מה הם שומעים ומתעלפים , מחכה לרכיב שלי בכליון עיניים (לא זול , אבל אין בעולם כאלו דברים , זה שאין קרוס מאפשר דינמיקה בלתי אפשרית ,בקיצור חברה גם אני גם דני וגם שי נותרנו ללא מילים !!!!!!!!!

נערך לאחרונה ב:

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,198
נקודות
113
כל הכבוד. מאוד מעניין!!

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,740
נקודות
113
בקשר לסאונד - מדובר בין הרמקולים היותר צלולים ששמעתי מעולם , אומנם אני רגיל לסאונד סופר כבד עם בסים ומיד בס מטורפים , אבל מעולם לא שמעתי רמקול צלול שכזה, שמענו פסנתר אצלי בחחדר , כאילוהכנבתה הראש בין המיתרים , בקיצור יש שם משהו שלא קיים בשום רמקול, מי שלא רוצה ראש של לווייתן לזמר כפי שאני מורגל עם רזולוציות בשמיים זה הרמקול …….

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,740
נקודות
113
אני עדיין בהלם , מינכן הקרוב מקווה שנשמע , אין דברים כאלה , לכו לשמוע…….

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
792
נקודות
113
יפה מאוד!

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
695
נקודות
113
נהניתי מהכתיבה ומהסקירה וכיף לדעת שיש עדיין אנשים שטורחים ועושים בעצמם בתחום. אין ספק שריבון טוב נותן חוויה ייחודית. יהיה מעניין לשמוע בהזדמנות.

RB68

חבר משקיען
מעורבות
585
נקודות
93
יא אללה איזה מגניב -
הבנצי, הכתבה, הפלטפורמה השניצלית...

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,740
נקודות
113
מטורף חברה !!!?

primo

חבר אתר
מעורבות
31
נקודות
18
את בנצי פגשתי והכרתי בימי מועדון STI העליזים.
זכור לי כאחד האנשים המעניינים מחד ונעימים מאידך.
לא ידעתי שהוא גם בונה רמקולים. מסקרן.
תודה על הכתבה המעניינת והקולחת.

shushu

חבר משקיען
מעורבות
831
נקודות
113
נהנתי מאוד לעבוד על הכתבה ולהכיר את בנצי, שישמח לארח אתכם בביתו.
מוזמנים ליצור עימו קשר.

omi

חבר משקיען
מעורבות
419
נקודות
63
כתבה מעולה ועושה חשק :לב:

shushu

חבר משקיען
מעורבות
831
נקודות
113
לגבי אזכור רמקולים אלקטרוסטטים בכתבה, תיקון טעות, הכוונה כמובן לריבונים

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,740
נקודות
113
הנה טויטר מיד

תמונות מצורפות

• IMG_9411.png
    IMG_9411.png
    KB 247.3 · צפיות: 83

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,075
נקודות
113
@shushu
שי, תודה על הכתבה המעניינת והשיתוף בחוויה! היה כיף לקרוא על העולם המרתק של האודיופילים ועל היצירתיות של בנצי גלעד. החיבור בין האהבה למוזיקה ליכולות ההנדסיות היה מעניין מאוד. תודה ששיתפת!

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,740
נקודות
113
עשיתי הבבוקר כיול לשתי המפלצות ביחד , כלומר האלבדו עם הריבון , הכל התאזן , לא שמעתי כך מעולם !

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,740
נקודות
113
בקשר למקורות עם סלילים למיניהם ותקליטים ,שכתוב פה ושם ממושכות , לא שם הנקודה לצערי , אולי אגו ומיוחדות , ?

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
231
נקודות
63
כל הכבוד על היוזמה. התארחתי לפני כ17 שנה אצל בחור שגר במוצא ליד ירושלים שבנה רמקולים ריבון פלאנאר ,אולי מישהו מכיר.
אלדר ,כמה זרם שותים האלקטרוסטאטיים האלה?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,740
נקודות
113
רונן , לא יודע כמה זרם , אבל ב100db יש הבדל של 1 db בין האלבדו לריבון האלבדו מחובר לאייר טייט 40w הריבון מחובר למגבר 2000w

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור