קדם מגבר Modwright SWL 9.0SE - הביקורת

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
750
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: קדם מגבר Modwright SWL 9.0SE - הביקורת

א

אורח

אורח
נ נמ נמר

נמר יקירי
כתמיד, ברכות על הסקירה.
הקדמגבר נראה, וכנראה נשמע מצויין
ובנוסף-כתבת שהוא טוב מה-PRE-AMP שלך -מה אתה אומר !!

בכל מקרה , בחלק הראשון , בו אתה מתאר את הקדמגבר בקטע הקלאסי- שכחת לציין את שמה של היצירה
(אני ממליץ לתקן)

ובהזדמנות נדירה זאת שבה אני מצליח להשתרבב לאתר (ממנו אני מושעה , לצערי)-ומגלה פרצה חמורה מאוד לטעמי(ליאור, לתשומת לבך !)

אני מאחל לך ולכל החברים-שנה טובה

רם, יפו

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,248
נקודות
113
היי רם.

מיד עם המשפט הראשון ידעתי שזה אתה.
הוא יותר טוב מהקדם האישי שלי! אוסיף ואומר כי הוא היה אחד מהמתמודדים בזמנו כאשר השוואתי בינו לבין הדנסן שברשותי.

המודרייט מפורט יותר ומהיר מהדנסן, למעשה הוא טוב ממנו בכל פרמטר אפשרי אך עדיין לדנסן ישנו קסם מיוחד שקשה להתעלם ממנו {מלבד הכיעור שבו}. אינני בוחר ציוד על פי כמה הוא טוב, את זה אני עושה רק בכתבות. שמדובר במכשיר שישמש אותי באופן אישי הפרמטרים שלי לרכישה שונים ומה שישאר אצלי הוא רק מכשיר שיעשה לי משהו בראש ויזכיר לי את הסאונד שאותו אני מחפש. אני לא מחפש את הכי מפורט, פתוח, "נכון", מדוייק. אני מחפש רק את מה שעושה לי טוב.

לדנסן ישנו יתרון מסויים על הרבה קדמים שבחנתי והוא הנקיון בצליל, הקצב שהוא מנגן - משהו שמזיז אותך, מנגן לנשמה {לא ניתן להסביר במילים}. אבל בפרמטרים שאיתם ניתן לבחון {כלומר בדוקים} המודרייט טוב ממנו.

יש לציין {למען הסדר הטוב, שקדם המגבר הזה הגיע אלי לבדיקה בפעם השניה ולא לרכישה} הסיבה שלא כתבתי על הדנסן כתבה היא מפני שהחלטתי לרכוש אותו.

אוטוטו אני אכסה יותר מידי ציוד ולא אוכל לרכוש כלום, אלא אם כן תוותרו לי ותתנו לי לרכוש משהו שכבר כתבתי עליו.

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
נמר

לא מבין..בשאר העולם כתבי האודיו מורמים מעם ולעולם אינם נאלצים לרכוש ציוד..פשוט הם בודקים ובוחנים את הציוד במשך כשנתיים..שלוש או יותר..או פשוט "שוכחים" להחזיר ציוד והסוחרים משום נימוס לא טורחים להזכיר להם..

למה אתה נאלץ לרכוש ציוד..נשגב מבינתי...

למי שלא הבין נכון את ההומור והציניות באמור לעיל:

נמר..בשונה ממקומות רבים אחרים חף מכל הטיה ובאמת בלתי תלוי באף אחד...לעומת זאת ירחוני סטריאו בעולם בחלקם הפכו להיות מעין מדור פירסומי ליצרני אודיו ואין שום ביקורת אמיתית.

שלמה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,248
נקודות
113
שלמה.

אני מודה לך על הפירגון והאמון. זה מחזק אותי לכתוב עוד ועוד כתבות על מנת שאנשים יהנו וידעו מה קיים בשוק.
עד היום סקרתי עשרות רבים של מוצרים אך הרגשתי תמיד שזה לא הוגן לכתוב כתבה על מוצר שמטרתו היא רכישה.

אני משער שביום מהימים ארכוש מוצר שכתבתי עליו {לא תהיה ברירה עם כמות הכתבות שלי} אך אודיע על כך בכתבה עצמה ואהפוך אותה למסע האישי שלי ולא ככתבה ברת השפעה באופן רישמי. אני בנוסף אדאג שהיא לא תהיה בעמוד הראשי אלא כפוסט בפורום.

אינני מרוויח כסף על הכתבות {לא משם פרנסתי} ושעושים דברים מאהבה עושים אותם הכי נכון שאפשר.

שוב תודה רבה מקרב לב.

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
נמר

לא צריכים להיות יותר צדיקים מהאפיפיור...לטעמי די בגילוי נאות במידה והחלטת לרכוש מוצר שכתבת עליו.

שלמה

liorms

חבר משקיען
מעורבות
55
נקודות
28
נמר,

כתבה מצויינת - נשמע מעניין מאד הMOD...
כן ירבו.

ליאור.

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
תענוג לקרוא, כתמיד!
יאיר

nitayn

חבר משקיען
מעורבות
8
נקודות
38
תודה

(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אתה לא בדרך להופעה היום?

ariekarp

אוהב את התחום
מעורבות
119
נקודות
43
הסקירה לא רעה, רק שהיא חסרת ייחוס לציוד הנוסף שאיתו נבדק קדם המגבר.
המשפט הבא סתום לגבי, לא הבנתי:
"חיבור המכשיר מחייב להפוך (למרות הכפתור האמצעי) את קוטבי הרמקול מפאת חוסר במנורה מיישרת, ההבדל הברור ביותר בהפיכת הקטבים יהיה בבמה, דינמיקה ומהירות."
מה זה מנורה מיישרת? דיודה? איפה? מה להפוך? קוטביות רמקול אחד? מה הם בנו מכשיר עם ערוץ אחד בקוטביות הפוכה? ואם הכוונה להפוך את קוטביות שני הרמקולים, איך זה יכול בכלל לשנות משהו?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,248
נקודות
113
בקדם מגבר הזה נדרש להפוך קוטביות בשני הרמקולים.

תוכל להיכנס לאתר החברה ולהוריד קובץ PDF ושם תוכל ללמוד מעט את הסיבות החשמליות לתופעה זו.

ההבדלים בהפיכת הקטבים לעומת השארתם במצב המקובל וה"נכון" הם בבימת הצליל - יותר מסודרת כאשר הקטבים "הפוכים", פירוט ודינמיקה, איזון טונאלי ופחות מתכתיות בתחום הגבוה. ההבדלים משמעותיים.

ariekarp

אוהב את התחום
מעורבות
119
נקודות
43
חיפשתי באתר וכל מה שיש שם הוא עמוד PDF אחד עם מפרט די בסיסי ללא שום התיחסות להפיכת קטבי רמקולים.
http://www.modwright.com/pdf/SWLTubePreamp.pdf
לא מצאתי יותר מזה.
לא מבין איך הפיכת קטביות שני הרמקולים יכול לעשות הבדל הכי קטן.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,248
נקודות
113
ניסית להפוך קטבים אצלך במערכת?

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
נמר,כרגיל סקירה מעולה.

קדם מגבר מעולה אחד הטובים שבדקתי.

גם אני הפכתי קטביות לפי המלצת ערן.{לערן יש את התשובות בטוח}

ariekarp

אוהב את התחום
מעורבות
119
נקודות
43
ודאי שהפכתי.
אם הופכים קוטביות ברמקול אחד ההבדל הוא אדיר.
אם הופכים קוטביות בשני הרמקולים אין שום הבדל וזה נשמע זהה.
אין מצב שמישהו בעולם יוכל להבחין בהפיכת מופע ב180 מעלות לעומת המקור... (אתה גם לא יכול לדעת אם בזמן המסטרינג, או הפוסט פרוססינג הפכו לך את המופע בדיסק או בתקליט.)
לא זובין מהטה, לא ארטור רובינשטיין, לא פאול מקרטני, ואפילו לא בטהובן בזמן שעוד שמע משהו לא יבחינו בהבדל...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,248
נקודות
113
אשמח לדעת את הרכב המערכת שלך ידידי.

ariekarp

אוהב את התחום
מעורבות
119
נקודות
43
נמר שאלת, בסלון יש לי רסיוור MARANTZ SR4200 ורמקולים KEF MONITOR104 . במרתף היכן שאני שומע מוסיקה, יש לי קדם מגבר TECHNICS SU9070 מגבר כח SAE 2400L ורמקולים MAGNEPAN MG IIB . הרכב של מערכת אינו רלוונטי לעינייננו. זה יכול להיות הרכב של גרושים או של HI END בעלות שרק הווארד היוס ז"ל יכל להרשות לעצמו. הרעיון הוא ששום אדם לא יכול להבחין במופע המוחלט של מקור צליל (במופע יחסי בין שני מקורות בוודאי שכן, כך אנחנו מזהים מיקום במרחב וזה בעצם העיקרון של הסטראו ואם הופכים רמקול אחד זה אפקט נורא). ניחוש פרוע שלי שMODWRIGHT עושים שימוש בדרגה אחת של הגברת שפופרות ואז הם מקבלים מהפך מופע ביציאה, לכן מבקשים ממך להפוך את קוטביות הרמקולים כדי לקבל את המופע המקורי חזרה. אם עובדים בסטראו, זוהי סתם איוולת, כי זה לא משנה דבר(אין קשר לפירוט ודינמיקה, איזון טונאלי או מתכתיות או מה שלא יהיה) . אם עובדים עם ערוצים נוספים קרי קולנוע ביתי דרך מגברים אחרים, יש שכל בהפיכת הרמקולים (אם ההנחה שלי נכונה שקדם המגבר הופך מופע) כי כך תקבל מופע נכון בכל הערוצים של הקולנוע הביתי.
חג שמח, והמון הנאה ממוסיקה.
אריה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,248
נקודות
113
את הרכב המערכת שלך שאלתי בלי קשר לכלום.

לגבי השאר.

האם שמעת את קדם המגבר הזה?

ariekarp

אוהב את התחום
מעורבות
119
נקודות
43
נמר, תיקון לדגם הKEF שרשמתי, אמנם לא עקרוני, אבל זה REFERENCE104 ולא MONITOR104. ולא, לא שמעתי את קדם המגבר הזה לצערי, כמו שלא שמעתי את שאר הדברים שסקרת. אני יושב עם מפיות לנגב את הריר שאני מזיל כשאני קורא ורואה את הדברים היפים האלה... לא יוצא לי לשמוע את הדברים האלה. חוץ מזה שזה גם מאד מסוכן בישבילי להתקרב לזה, כי אני עלול לרגע להשתגע ופתאום לקנות משהו ואז הלך עלי עם אישתי... אין לי כסף לעוכרי דין שיטפלו בתיק הגירושין שלי. מידי פעם אני יושב ובוכה על מר גורלי שאין הפרוטה מצויה בכיסי כדי לספק את הצרכים שלי הפרימיטיביים בתחום הHIFI... מה שכן מידי פעם אני שם ידי על איזשהו פריט VINTAGE שאני מצליח להשיג במחיר סביר עד חינם ומשפץ אותו, כמו שעכשיו מחכה לי REVOX A77 ללא רוח חיים מרוט ושרוט שאטפל בו.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור