נסיון בדחילו ורחימו

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
409
נקודות
63
כמו עיוור באורגיה, אני נאלץ לגשש את דרכי באפלה.
כמו גמד במשתנה, אני עומד על קצות האצבעות.
כמו ציפור שמתנדבת להוציא לאריה חתיכת עצם מהגרון, אני נושא תפילה.

המצב בארץ היום אינו יותר טוב מלפני יומיים, ובהתאם לכך הצורק באסקפיזים.

אז ננסה, האם יאות @שניצל לסכם, רצוי בליווי תמונות, את הניסוי עם הריבון.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,873
נקודות
113
כמו עיוור באורגיה, אני נאלץ לגשש את דרכי באפלה.
כמו גמד במשתנה, אני עומד על קצות האצבעות.
כמו ציפור שמתנדבת להוציא לאריה חתיכת עצם מהגרון, אני נושא תפילה.

המצב בארץ היום אינו יותר טוב מלפני יומיים, ובהתאם לכך הצורק באסקפיזים.

אז ננסה, האם יאות @שניצל לסכם, רצוי בליווי תמונות, את הניסוי עם הריבון.
מקווה שאתה עושה המון המון כסף בעבודה שלך כי אחרת אתה בזבוז נוראי של משורר.
מצטרף לבקשתך.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,749
נקודות
113
ליאור היקר !
מכיוון שקמה עדת" שוחרי שלומי " כפי שראית בשרשור הקודם , גמלה בליבי ההחלטה לא להרחיב בכתיבה כאן בפורום , כל כתיבה שלי מלווה בנאצות מצד החבורה הנ"ל , ובעדינות אומר שזה טיפה פוגע בי ,
אבל לעומת זאת אשמח להזמין אותך ולהשמיע לך את האפקט , כך תוכל לשפוט בעצמך האם רמקול קונצנטרי משובח וישן בשלוב ריבון צר וגבוה מכוילים ביחד ע"י RC שווה את המאמץ בהשוואה לרמקול "סטנדרטי" בין הטובים בעולם שניתן לעבור ביניהם בלחיצת כפתור ,כפתרון לזכרון האקוסטי הקצר שלנו , אני נעזר בעדת חברים ביניהם דן נגר לכיול ומס מוזיקאים ידועים שמחווים את דעתם !
מטבע הדברים טעמי אינו שותף לטעם אוניברסלי של עדת הזאבים שטורחים לגדף בלי שהיו כאן מעולם , אני מניח שזה בגלל הדמות האינטרנטית "הרכה והמנומסת" שלי ,
התרשמתי מאוד מהפתיח שלך כמו דוד גיל שהגיב לפני והוא חבר טוב שהיה כאן עם עוד 12 חברים טובים , מבטיחני שאינני אריה עם עצם בגרון כך שאין לך מה לחשוש , שלח לי הודעה בפרטי ובוא !
קיבלתי אישור טלפוני מגיא מנהל הפורום להמשיך לכתוב כאן ,שמסרב להשעותני למרות התגובות החריפות מכמה "נשמות טהורות " שמעולם לא טרחו לקדם או ללמד מישהו באתרנו החביב .

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,596
נקודות
113
ליאור היקר !
מכיוון שקמה עדת" שוחרי שלומי " כפי שראית בשרשור הקודם , גמלה בליבי ההחלטה לא להרחיב בכתיבה כאן בפורום , כל כתיבה שלי מלווה בנאצות מצד החבורה הנ"ל , ובעדינות אומר שזה טיפה פוגע בי ,
אבל לעומת זאת אשמח להזמין אותך ולהשמיע לך את האפקט , כך תוכל לשפוט בעצמך האם רמקול קונצנטרי משובח וישן בשלוב ריבון צר וגבוה מכוילים ביחד ע"י RC שווה את המאמץ בהשוואה לרמקול "סטנדרטי" בין הטובים בעולם שניתן לעבור ביניהם בלחיצת כפתור ,כפתרון לזכרון האקוסטי הקצר שלנו , אני נעזר בעדת חברים ביניהם דן נגר לכיול ומס מוזיקאים ידועים שמחווים את דעתם !
מטבע הדברים טעמי אינו שותף לטעם אוניברסלי של עדת הזאבים שטורחים לגדף בלי שהיו כאן מעולם , אני מניח שזה בגלל הדמות האינטרנטית "הרכה והמנומסת" שלי ,
התרשמתי מאוד מהפתיח שלך כמו דוד גיל שהגיב לפני והוא חבר טוב שהיה כאן עם עוד 12 חברים טובים , מבטיחני שאינני אריה עם עצם בגרון כך שאין לך מה לחשוש , שלח לי הודעה בפרטי ובוא !
קיבלתי אישור טלפוני מגיא מנהל הפורום להמשיך לכתוב כאן ,שמסרב להשעותני למרות התגובות החריפות מכמה "נשמות טהורות " שמעולם לא טרחו לקדם או ללמד מישהו באתרנו החביב .
חחחח ובא לציון גואל.
אשכרה כמו במציאות העגומת מה בארצנו.
כשגדעון סער ירק על ביבי,נהפך ליקיר הקבוצה משמאל למרות היותו עם מיינד מהקבוצה הימנית.
לכשביקש לחבור לביבי נהפך לקיא של הקבוצה משמאל .שרק לפני רגע היה יקירה. פתאום כאילו שלא בדיוק זורמת בניהם אחוות רעים התאחדו ורק עמ ללעוג לשניצל.
שניצל תסתכל על חצי הכוס המלאה..יש לך את החברים שלך.
אתה מאחד לבבות בזכות היותך מה שאתה.(ביום שתפרוש הם יחדדו סכינים שוב בניהם)
אף אחד לא מסוגל לא לקרוא את מה שאתה רושם.
ובעל כורחם אתה מקבץ את כולם סביבך.
ובכן כנראה שכל מה שאתה רושם או לא רושם.בארץ האודיופילים זה בעל משמעות ומבורך.
חג שמח ושנה טובה לכולם.

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,749
נקודות
113
אבל אני קצת נמאס לי מרוע הלב של חלק קטנטן , שמעבר מלהכפיש לא תורמים כאן כלום ,שנים של עמל ליצור כאן קהילת אודיו אמיתי ירדו לטמיון .

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור