כששתי יצרניות-על נפגשות: Ferrari ו-MAVIS

Vivaldi Audio

עוסק בתחום
מעורבות
303
נקודות
63
כששתי יצרניות-על נפגשות:
Ferrari ו-MAVIS

פררי-מאוויס.jpg

פררי ומוויס.jpg

פררר-מאוויס מקרוב.jpg

054-2901166

uaa

חבר אתר
מעורבות
40
נקודות
13
אכן כן, לאחר צבירת כמות שעות מכובדת אצל שמעון -vivaldi audio ללא ספק גם MAVIS וגם THIVAN LABS נותנים לך חוויית ריגוש עילאית ממש כמו לנסוע FERRARI.

uaa

חבר אתר
מעורבות
40
נקודות
13
פשוט , כבוד גדול!

נערך לאחרונה ב:

mtltt

חבר אתר
מעורבות
11
נקודות
3
המגברים והרמקולים של Thivan ו Mavis מייצרים חווית שמיעה שונה מכל ציוד אחר ששמעתי.מדובר בחברה שחרטה על דגלה לתת למאזין את התחושה הקרובה ביותר להופעה חיה בדרך הנכונה ביותר מבחינת דינמיות,מהירות ושחזור כלי נגינה וקול אנושי באופן הנאמן ביותר למקור.מומלץ לשמוע ולחוות חוויה מיוחדת ויוצאת דופן בכל קנה מידה.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,578
נקודות
113
נראה נהדר! בהצלחה

Vivaldi Audio

עוסק בתחום
מעורבות
303
נקודות
63
אכן כן, לאחר צבירת כמות שעות מכובדת אצל שמעון -vivaldi audio ללא ספק גם MAVIS וגם THIVAN LABS נותנים לך חוויית ריגוש עילאית ממש כמו לנסוע FERRARI.
לא נהגתי אף פעם בפרארי, ולצורך העניין גם לא בשום מכונית-על אחרת, כך שאין לי מושג אם נהיגה במכונית כזאת - לפחות לא בפקקים המצויים - מספקת ריגוש עילאי כמו הקשבה במערכת-על למוזיקה שאוהבים. אבל מה שבטוח הוא, שבשני המקרים אני מאוהב ברמת ההשקעה, המחשבה, ההתלהבות, הלהט, הירידה לפרטים הכי קטנים, ובחתירה נטולת פשרות לא רק להגיע לפסגה, אלא להמציא פסגה מעליה!

Vivaldi Audio

עוסק בתחום
מעורבות
303
נקודות
63
אם תרצה לעשות סיבוב בפרארי דבר איתי ;)
נראה מושלם!
תודה.
נהיגה במכונית-על, או אפילו במטוס על-קולי, לא מככבת בחלומות שלי, אבל אני מניח שלא הייתי מתנגד לסיבוב קצר בשכונה - או מעל השכונה...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור