כבל USB, עבודת יד, תוצרת ישראל!!! השדרוג הכי משמעותי שתקבלו במערכת,

מצב
הנושא נעול.

MeniBI

אוהב את התחום
מעורבות
28
נקודות
28
היי חברים,
קודם כל שנשמע ונתבשר רק בבשורות טובות, השבת החטופים בהקדם.
למי שהספיק להכיר אותי, יודע שאני אוהב להתעסק עם DIY,
לאחר שנים של התעסקות וניסויים ובדיקת המון מוליכים, הגעתי לתוצאה מושלמת,
נכון לרגע זה מוכן USB, להדגמה, בהמשך יהיו גם רשת, אינטרקונקטים וחשמל וכמובן רמקולים.
אתם תופתעו.
החלפת כל כבל במערכת שווה להחלפת מקור בכמה רמות מעלה,
אשמח שתבדקו אותי,
כבל ה USB הושווה לשמות הגדולים ביותר בתחום שלנו ורק לדגמים הבכירים של כל חברה, כ שישה חברות! רמות מחיר 8000 עד 20000 שח
כל אחד שיבקש הדגמה ירצה להשאיר את הכבל אצלו, מילה שלי
אך יצטרך להמתין, ייצור פר הזמנה!

תמחור: 7800 שח, עשרת הקונים המזמינים הראשונים ב 6500 שח.
054-7378909

תמונות מצורפות

• 1.jpg
    1.jpg
    KB 73.1 · צפיות: 135
  • 2.jpg
    2.jpg
    KB 72.7 · צפיות: 136
  • 3.jpg
    3.jpg
    KB 77.4 · צפיות: 138
נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,749
נקודות
113
מני היקר שלום , מה שלומך ? שמח שיצרת כבל כזה משובח , ומודה לך על עזרתך מלפני כמה שנים !
רציתי רק לומר שהמערכת שלי מחוברת ע"י 4 סוגים של כבלים - SPDIF - TOS - USB - AES , בין כולם ניתן לעבור בלחיצת כפתור בשלט של הממיר ,מנסיוני הדל , המעבר לא גורם לדרמה גדולה , וכל הכבלים משובחים מאוד , אבל יתכן והצלחת לעשות דרמה , אשמח לשמוע ולקנות באם הוא עובר את הFABERS CALE של ידידי האיטלקי פבריציו שנחשב בין הכבלי USB הטובים בעולם ונמכר לעיתים ע"י עופר שחורי.

MeniBI

אוהב את התחום
מעורבות
28
נקודות
28
היי אלדר, מוזמן בכיף לקחת לבדיקה או להזמין אותי אלך מה שתעדיף ידידי,
בשורות טובות

zariel19@walla

אוהב את התחום
מעורבות
26
נקודות
18
נכון לרגע זה מוכן USB,
מאוד מענין יהיה לשמוע חוות דעת של שניצל לאחר הדגמה אצלו.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,749
נקודות
113
מני ! תנסה לחבר אדמה לכבל בצד של המחשב ,לא של הממיר !!!! וכבל זה הולך לאדמה הכללית ,אולי יוסיף עוד טיפה שקט , כך זה אצלי , מה יכול להיות , הלחמה קטנה למתכת?
אגב , הכבל מסוכך לכל אחד מארבעת הכבלים ומבודדים ביניהם?(הסיכוחים)גם חשוב שבצד שנכנס לממיר יקוצץ הסיכוך שלא יגע במתכת , סליחה!
תבוא איזה יום !(אם צריך כבלי כסף 16 אחוז מצפים נחושת הסטרית ,בוא קח !!!!

נערך לאחרונה ב:

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
358
נקודות
63
יכול להיות שהכבל הזה אכן מפיל לסתות אבל אני אישית לא יקנה ממספר סיבות.
א- המחיר פשוט הזוי לכבל DIY. זה לא יצרן ולא חברה מוכרת. מה יקרה אם ארצה למכור בעתיד?? רק מי שמכיר את מני אולי ירצה.

ב- כשאני מתעניין במשהו דבר ראשון שמעניין אותי זה קודם כל על בניית המוצר, מאילו חומרים וכו..המוכר מחויב מבחינתי לתת פרטים ובמקרה הזה ממש לא!!
נשמע כמו סוד מדינה
מספרים לי סיפורים....קח תשמע...רק הסאונד מה שצריך לעניין אותך. אז זהו שלא
זכותי לדעת גם על תהליך העבודה,רוצה לדעת מול מה אני עומד במידה וארצה לקנות.
הכל בקלישאות...."רק הסאונד מעניין".
אתמול שוחחתי עם מני. הדבר היחיד שהיה לו לספר לי זה שהמחברים פגז!!!
"מה שצריך לעניין אותך זה רק הסאונד"
ובסוף השיח..."אל תבלבל לי במח"
ואללה לא אבלבל ולא בטיח. לא בא לי לקנות ממי שלא מכבד אותי.

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
346
נקודות
83
הדבר היחיד שהיה לו לספר לי זה שהמחברים פגז!!!
נראים כמו vibrog עם קצת ספריי כתום.

אכן מחיר הזוי ל diy מבלי למפרט שום מידע טכני מלבד ״מילה שלי״.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
700
נקודות
113
חברים, המחיר "הזויים" בתחום הזה בכלל. רמקול במחיר של מכונית ספורט? באמת?
מעלה כאן בגאווה בחור יצרן מקומי פוסט על המוצר שלו, טיבעי שעבורו זה ה- מוצר. והתמורה.
המינימום, לכו תשמעו אם מעניין אתכם. אהבתם ונראה לכם הגיוני , תרכשו ותהנו. לא התחברתם לצליל ולמחיר תתקדמו הלאה.
לא מכיר את מני, לא לקוח שלו, אני קונה מיצרן מקומי אחר את הכבלים שלי. קצת יותר יקר אבל עבורי ניצח ומנצח כבלי על של חברות מוכרות בתחום. שיקול המכירה לא קיים כי אני אהבתי את הסאונד מאוד ואין לי עניין למכור בעתיד הנראה לעין. גם ככה שוק יד 2 מלא בחצופים ומחפשי מציאות אימתניים שגם מוצרים לעילא ולעילא שמתומחרים טוב ובהפסד ניכר למוכר לא ממריאים. מעלים אבק בלוחות.

6500 שח בתחום שלנו זה נהייה פיצוחים . (בעצם גם פיצוחים יקר היום...מטבע לשון שנשאר מהעבר הרחוק ) אני אישית מכבד מאודדד כל יצרן מקומי ומוכן לתת הזדמנות גם לחברות לא מוכרות. גם לסטארטאפים.

עשיית הכבל הינה סוד מסחרי, כיוון כללי של חומרים רלבנטי לדעת אבל לא יותר מזה.

הערה קטנה בקשר למחיר, 6500 שח זה עוד המינימום שתפסידו על מכירת כבל מחברה מוכרת כשתרצו להתקדם. תחשבו גם על זה.

יום טוב לכולנו.

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
358
נקודות
63
איזה סוד מסחרי
הבנאדם אפילו לא חברה. הוא מייצר כבלים אולי אפילו מכינים לו אותם..הכל יכול להיות.
ועדיין יש לקוחות שרוצים לקבל יותר מידע.
למשל מיכאל שהוא יצרן מקומי של מגברים ושמו הולך לפניו מעולם לא סיפר סיפורים. הוא שיתף איזה שנאים יש במגברים והכל.
פה אתה שואל את הבנאדם במה מדובר....כסף, נחושת מה מו מי...אומר לך "שילובים"
אני אישית שונא שמדברים איתי בפוליטיקה וחירטוטים.
רק הסאונד קובע ובלה בלה בלה
מה איכפת לך
אל תבלבל לי את המח
כשאתה נכנס ליצרנים הגדולים...סילטק,נורדוסט ועוד..הם נותנים פירוט על הכבלים שלהם בכל סדרה וסדרה.
הסירחון פה חוגג.
מי שמתלהב ונראה לו שיהיה לו לבריאות ובהצלחה למני כחול לבן.

• Like
Reactions: zs

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
103
נקודות
43
יש הבדל ענק בין מישהו שעושה טייקים למכשיר כזה או אחר לאורך שנים ותמיד יטען שאצלו שומעים הכי טוב .
זוכר את הסיפר ההזוי לפני שנים שמאותגר אגו פרסם שמצא חוט לבן שגנקידה והחוט הלבן והסודי הזה עשו ממנו איזה משהו סודי שנשמע הכי טוב.
אותו אדם (לא אכתוב את שמו כי הוא יתבכיין שתוקעים אותו) יבוא שוב ושוב בכל מוצר שיגע בו יגיד" אצלי הכי טוב" " יצרתי רמקול הכי טוב מהדרייבר שקניתי" למרות שאנשים מנסים ליצר את הכי טוב מאותו דרייבר שנים ולומדים לאורך שנים על אותו דריבר וקופסאות רמקול שונים. "הלחמתי חוט למגבר הכי טוב" החלפתי חיוט פנימי לרמקול שמוכרים בעשרות אלפי דולרים ועוד קישקושים. " חיברתי רמקול נציל למגבר 200 וואט" ואצלי הכי טוב מפרק לשכנים את הבלטות .... למרות שרוב אילו שמשתמשים בדרייבר וברמקול הבנוי סביבו עושים זאת כדי לחבר אותו למגבר בתצורה אחרת לגמרי.

מצד שני יש למשל את חננאל שעושה כבלים 20-30 שנה זה מה שהוא עושה. יש לו עקומת לימוד עצמית- זה סיפור אחר לגמרי .(ללא שום קשר למני שאותו לא מכיר). כלומר יש הבדל ברמת הידע.

רוב היצרנים החלו כ DIY ואז או שנשארו כאילו או ששמו עליהם מדבקה עם שם (נגיד אודיו ריסרץ) ועשו מזה ביזנס.
דוגמאות בכבלים: ריק שולץ הקים לאורך ה20 שנה האחרונות שתי חברות כבלים (אחת אחר השניה) התחיל במחירים של 1000-2000 דולר לכבל , משם המון פרסום והגיע ל 20,000 לכבל והרבה הייפ. מכיר כבלים של שתי החברות הללו וללא קשר לטעם האישי שלי מהכבלים הללו - המחיר הנורמאלי היה צריך להיות של 1000-2000 ללא קשר לאבקות הקסמים שנטען שהוכנסו לכבלים היקרים.ברגע ששם מדבקה של חברה , פרסום ותערוכות -אפשר לצוד הרבה פריירים.
grover hoffman דוגמא אחרת למישהו שעושה כבלים מעל עשור , מוכר ישירות , והרבה אנשים מאוד התלהבו מהכבלים למרות שהמחיר הוא "זול"
היו לי\יש לי כבלים שלו מדגם קודם וגם מהדגם הנוכחי פרעה - ועבורי הם כבלים שהתאימו לשתי מערכות שלי בכל מיני תצורות ולא גרמו לי להיות מאוד סקרן לגבי כבלים אחרים. הוא עושה כסף ומוכר כבל באיזור מאות עד איזור 1000 פלוס דולר.
מאחר ויש לי ידידים שאני סומך עליהם ועל טעמם בסאונד שחופף אלי ב 2 פורומים אמריקאים (כנראה)- שלא מעורב שם קידום מכירות עיסקי או מאותגרי אגו - נחשפתי ליצרן כבלים ודרכו לכבלים שגרמו לי להחליף את הקודמים ועדיין מחיר 1000-2000 דולר .
כל המערכת שלי (אחת מהשתים) רק הכבלי שלו :
מדובר על ZENWAVE דגם 4D והיצרן הוא אודיופיל שיצר לעצמו והחל למכור ישירות בשם דייב. בניגוד לכבלים קל ריק שולץ או הופמן- הכבל מהדגם הזה לא ניתן לרכוש ביד שניה (ניסיתי לאורך 4 שנים) ולכן נאלצתי לרכוש אותו כחדש מדייב.
בחזרה ליצרנים המקומיים- לא משנה כמה הכבל שהם מוכרים עולה - ההפסד הכלכלי הוא 100% . אף אחד לא יקנה ממך בחזרה באם תרצה לשנות.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
700
נקודות
113
זה עקרוני לי אישית לכן אני נאלץ להתמיד בפוסט.

כשמני פירסם את הכבל שלו במסגרת השוק החופשי הוא הוסיף אפשרות רכישה ולא פגע בשום זכות ואו אפשרות של אף חבר פורום אחר לרכוש כל מוצר אחר.מני פירסם הבטחה לסאונד משופר. מני לא הבטיח טכנולוגיות פורצות דרך וחומרים אקזוטיים. הוא הבטיח תוצאה.

הפרסום השלילי הלא רלבנטי פוגע במני ובאפשרות שלו לשווק וככה חוסם תחרות בשוק חופשי. כי זה מונע ולא מאפשר דיון חיובי פתוח. וגם עלול לפגוע ישירות באודיוופיל עתידי שייפחד לתת הזדמנות.

ההערות הם לא במקום ומשיבות רעה תחת טובה שעשה לנו מני ( שם כללי לבעל עסק, יצרן יזם או ממציא) ולמעשה בטווח הארוך גורמות להפסד תחרות והשתבללות במנעד מצומצם של יצרנים.

ואני חוזר שוב, מי שקנה כבל יוקרתי ב 10000 ש"ח ייאלץ למוכרו אם בכלל באזור 4000 שח אם בכלל. ההפסד הוא מדומה ונמצא בסקאלת הסבירות למי שרוכש כל כבל.

מי שמחפש לקנות ולמכור ולא סגור על עצמו לפרקי זמן ארוכים ייתקל בבעיית ההפסד הכספי בכל צעד ושעל. וגם מן הסתם לא פתוח למוצרים אנונימיים.

אין לי מושג מה הידע של מני ומה עקומת הלמידה שלו. וזה לא מעניין אם הכבל שלו יעשה לי את זה.
מצד שני יש למשל את חננאל שעושה כבלים 20-30 שנה זה מה שהוא עושה. יש לו עקומת לימוד עצמית- זה סיפור אחר לגמרי .(ללא שום קשר למני שאותו לא מכיר). כלומר יש הבדל ברמת הידע.

זה היצרן שלי ואני עדיין חושב שמי שמחפש לקנות ולמכור אז גם המוצרים המדהימים שלו הם לא יהיו אופציה. ושמעתי לגביו את אותם "טיעונים" שנרשמו כאן. בסוף מה שקובע זו התוצאה, ובתי הקברות מלאים בנורדוסטים, ווילסונים, זלאטונים ואונגקואים שנמצא להם תחליף....

לני

חבר משקיען
מעורבות
273
נקודות
63
בלי להיכנס למחיר (זה לגמרי העניין שלו) חבל באמת שהוא לא מפרסם נתונים טכניים על המוצר.
המלצה קטנה , אם אני הייתי ממציא מתכון ישראלי לכבלים הייתי מעלה לפחות צילומים של המעבדה, קצת גרפים או מדידות, צילומים של ההרכבה ולא תמונה של כבלים זרוקים על הספה .

בכל מקרה אני לא חושב שהפוסט נמצא בפורום הנכון

al2813

אוהב את התחום
מעורבות
168
נקודות
43
לא רציתי להביע את דעתי משום שאני לא חי בארץ ולא מכיר את הנפשות הפועלות, אבל יש משהו אחד שעשיתי והוא לשים את מבטחי במישהו שבונה כבלי DIY. כל הכבלים שלי (חוץ מהפונו וגם שם אני בודק איתו אפשרויות) באים ממנו. לבן אדם יש יומרות הרבה יותר נמוכות מאשר החבר שפירסם את מרכולתו כאן. הוא בונה כבלים למספר מצומצם של לקוחות וכרגע לפחות זה לא עסק מסחרי לגמרי. לדעתי ב-diy זו הדרך הנכונה להתחיל. אני לא בא להשיא עצות לאף אחד אבל אני הייתי מנסה להתחיל אחרת. הספק שלי מסביר לי בדיוק איך הוא עובד, באיזה חומרים הוא משתמש (וכן יש דברים שהוא שומר לעצמו) והכי חשוב אני לא משלם לו יורו אחד לפני שאני מריץ את הכבלים החדשים אצלי במערכת. בכל מיקרה אני תמיד מאחל הצלחה לכל מי שמתחיל בתחום.

ולגבי usb - אולי בארץ 6500 שקל זה peanuts אבל ב-1700 יורו אני קונה את הכבל הכי יקר של mad scientist (אני אפילו לא קרוב לזה במערכת שלי - בכל מיקרה כל הדיגיטלי שלי עומד לפני בניה מחדש) ונשאר עם עודף.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
700
נקודות
113
ולגבי usb - אולי בארץ 6500 שקל זה peanuts אבל ב-1700 יורו אני קונה את הכבל הכי יקר של mad scientist (אני אפילו לא קרוב לזה במערכת שלי - בכל מיקרה כל הדיגיטלי שלי עומד לפני בניה מחדש) ונשאר עם עודף.

1700 יורו זה פינאטס גם בארופה. אתה החלטת שאתה לא משקיע את הפינאטס הזה וזה לגמרי מקובל . מי אמר לך שמד סיינטיס יותר טוב מהמוכר המקומי?

מכל הטיעונים עניין המחיר הוא הכי לא מעניין, אגב. השוק יתמחר מעצמו ויבשר ליצרן האם המחיר שלו עומד בתחרות עם האלטרנטיבות.

MeniBI

אוהב את התחום
מעורבות
28
נקודות
28
נסחפתם אולי קצת,
או קצת הרבה מאוד, במקום לקשקש וללכת סחור סחור, וכמו הישראלי המצוי לחפש איפה להכפיש, דפקו אותי, גנבו אותי, דופקים אותכם וכו׳, איפה קצת פירגון, רק להכפיש, לא רק אותי, המדינה והעם שלנו נראים בדיוק כמוכם וזה עצוב, לפחות הייתם שומעים במה מדובר ואז שופכים את הרפש שלכם,
לגבי הכבלים שאני מכין,
לא מוכר סיפורים, מוכר סאונד, ואם ניסית ונפלה לך הלסת, מה אכפת לכם ממה איך ולמה, גם אם עשוי משערות סבתא, נראה לכם שאני אשרוף זמן יקר שלי על הדגמות אם אני לא בטוח במוצר שלי, קצת כבוד הדדי וללא שנאת חינם לא יזיק, כבר לא מדבר על אהבת חינם,
שאו ברכה, ורק בשורות טובות

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
700
נקודות
113
@MeniBI חביבי, הגם שאתה צודק, שדר פאסון. וכאחד שגם מנסה למכור , אני יכול לומר לך שלפעמים צריך לנשוך שפתיים וגם להרכין ראש, כי הלקוח צריך לשלם בסוף וחלק מהתמורה זה להקשיב גם לגחמותיו שלו. העיקר שיתנו צאנס לבייבי שלך. מה לעשות לא נשנה את העולם .
בהצלחה מכל הלב והכליות.

MeniBI

אוהב את התחום
מעורבות
28
נקודות
28
ועוד דבר, בואו נסיים בבקשה פה, ושמח אם אפשר לנעול את השרשור, אני בכל מקרה לא אגיב בו יותר, את שלי אמרתי, קחו את זה לאן שתרצו

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
409
נקודות
63
הישראלי המצוי לחפש איפה להכפיש, דפקו אותי, גנבו אותי, דופקים אותכם
וואלה, את המניפסטים האוטו אנטישמים שלך שמור למקום אחר אולי?
אך אחד לא אמר שדופקים או גונבים אותו, זו סמנטיקה שרק אתה תרמת לשרשור.
מה שאמרו לך זה שרוצים מידע טכני.
למרבה הפליאה, יש סוג של לקוחות שמתעניין בזה, ועוד בפורום אודיו שומו שמים.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,207
נקודות
113
ועוד דבר, בואו נסיים בבקשה פה, ושמח אם אפשר לנעול את השרשור, אני בכל מקרה לא אגיב בו יותר, את שלי אמרתי, קחו את זה לאן שתרצו
לא חושב שנכון לנעול את השרשור אך היות ואתה פתחת אותו,
ביקשת קיבלת.
אם תשנה את דעתך או תרצה להרחיב, אתה יותר ממוזמן לפנות אלי בפרטי.

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור