התנצחויות בין חברי פורום - הודעות שפוצלו משרשור "נירוונה"

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
תתחדש ותהנה ותמשיך לדמיין- זה הדבר הכי חשוב באודיו

ולתכלס
לעצם התיאורים השונים- אני אנסה להיות פוליטקלי קורקט: אז לפי דעתי זה חארטה ברטה.
זה אותו חארטה ברטה שראינו ושמענו בעבר על הרמקול הקודם של אותו משתמש. שהיה מדהים מדהים מדהים עד שנתקל ברמקול הזה המדהים מדהים מדהים וגם הרמקול הבא יהיה מדהים.
לצורך הבהרה- שמעתי את הרמקולים הללו הן שהוצגו בארץ והן בחו"ל כולל לפני כחודש.
הרמקולים עצמם הם לא הנושא.
הנושא שאני רוצה לדבר עליו הוא אחר.
במילה אחת אגו.
אני רואה הרבה שרצים להשתפך בפורומים הישראלים על מוצר שקנו עוד לפני שהסירו את הנילונים מאותו מוצר, שלא לדבר בריק אין, התאמה לאלקטורוניקה מתאימה , שלא נדבר על התנסות אמיתית בעיניין.
הרי כל אחד מאיתנו שקונה- קונה הכי טוב הכי מדהים וכו'.
עצם הקניה היא משהו מאוד יחודי ומצריך לרוץ ולספר לחברים.
אז במקום לתת לעיניין לשקוע , ולהתנסות באמת לאורך תקופה ארוכה, להחליף ולשנות
כאן קונים, מחברים את הרמקול או כל מוצר אחר וכבר רצים לפורומים.

עבורי זה לא רציני. אני יכול לתת רשימה ארוכה של הציודים שהופיעו השנה למכירה בלוחות. רובם נכתב עליהם השתפכויות מדהימות אבל באורך פלאי הם מצאו את עצמם בלוחות.
למה?
כי הם *** ציוד. זו האמת. מה שנשמע מעולה בפעם הראשונה והשניה , נשמע פחות נחמד לפני שמגיע ללוחות. אבל , היות ומוכרים אותם , לא תשמעו דברי כפירה של המשתמש לא לפני המכירה ולא אחרי.

לגבי הטעונים: אני רק אומר ככה, מי שאומר "רמקול מוזיקאלי" אומר משהו מאוד פשוט.
הכל עיניין הוא של טעם אישי (שזה נכון) וממש במקרה הטעם האישי שלי הוא הנכון ביותר(אגו זה דבר חשוב)
והרמקול משנה את הצליל שהודפס על המדיה כדי שיצבע ויהפך למוזיקלי.
מהו דבר מוזיקאלי?
זה מה שאני קובע שהוא מוזיקאלי .
בזה נגמר הדיון ולא נותר אלא לומר תתחדש ותהנה.

אני רוצה לברך את הישראלי הראשון עם פרויקט יצוא יחודי של הידע הרב שנצבר בפורומים ישראלים עם טעונים שחוקים כולל טעונים פסאודו מדעיים וכמובן תורת הקוונטים יש שם.
ניתן לקרוא את הדיון המשעשע בפורום הנ"ל
http://www.diyaudio.com/forums/anal...curls-blowtorch-preamplifier-part-ii-255.html
דיון שנסוב על נושא אחר אבל מישהו קנה רמקול ורצה לספר עליו לעולם , אבל מה לעשות שכנראה שם מסתובבים חברים שראו שם דבר או שנים מלבד ייצוא ישראלי מפורום אודיופילי

וכעבור 2-3 דפים החברים בעולם התחילו להבין את העיניין- והחלו להבין אותו יותר טוב סביב
אבל כוחותינו טוחנים טוב את העיניין שם.
אין לי שום בעיה עם דיעות כאילו. הם לגיטימיות כמו כל דיעה אחרת וזכותה להשמע.
אשמח לשמוע גם דיעות של בעלי ציוד לאחר שנתיים ושלוש.
אשמח לשמוע על דיעות של בעלי ציוד רגע אחרי שמכרו אותו לפראייר הבא-שבו יספרו בצורה אמינה מה קרה.מה הם גילו במכשיר ולמה הוא לא טוב או לא מספיק טוב. אילו דיעות הרבה יותר אמיתיות.
כל הקישקושים הללו על פסאודו מדע ועוד מאנשים שאינם מדענים (היום כל אחד אוהב לעשות סדנאות מודעות) ותורת הקוונטים ו"אני יודע איך זה נשמע טוב" ועוד ועוד-זה יצוא ישראלי משובח.

והערה אחרונה- כאשר מחליפים רמקול- בדרך כלל גם יתר האלקטרוניקה מוחלפת.
למה? כי יש עיניין של סינרגיות ואם מישהו מנסה לספר לנו שבידיוק מצא את הרמקול לאלקטרוניקה המופלאה שהייתה לו עד אותו רגע- אני לא קונה. שאחרים יקנו.
לכן- שידוך רמקול לאותה אלקטרוניקה שהייתה קודם – איננה אופטימאלית.
הכותב הנלהב שקנה את המכשיר לפני שעה, לא יודע אפילו לספר לנו על זה. היא עיוור מקנייתו.
תפקידנו לא להעיר אותו מעיוורון זה.
בשביל שירשורי "תתחדש ותהנה"- מקומם בתת פורום של המטבחון.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אהה כן
יאללה בלגן

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
אין לי שום כוונה להשתתף בבלגן כלשהו.
אני מסתפק בהנאה מהמוסיקה.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אין לי שום כוונה להשתתף בבלגן כלשהו.
אני מסתפק בהנאה מהמוסיקה.

(Y)
תתחדש ותהנה לך.

(אתה לא נושא הביקורת שלי ומרות שבחרתי לתת אותך כדוגמא. תתעלם)

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,910
נקודות
113
(Y)
תתחדש ותהנה לך.

(אתה לא נושא הביקורת שלי ומרות שבחרתי לתת אותך כדוגמא. תתעלם)
חלק ממה שכתבת יכול בהחלט להיות רלוונטי כאזהרה לציבור מפני מתלהבים סידרתיים, אבל עדיין:
למה להעכיר את שמחתו של הבנאדם, במיוחד כשהוא לא בעניין?
וחוצמזה, מה רע באגו? למה צריך להפריע לך שלאחרים יש אגו?

עמיר

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
תתחדש ותהנה
ועמיר , אני מצטער אבל יש משהו במה שדיז אמר . ולגבי אגו ?!!!!! נו שווין לא נקלקל לך את הביקורת(lol)

יהושוע יש לך יכולת להזכיר מה שאר בציוד שלך ? ואאל"ט אתה שינית הגברה עוד לפני קניית הרמקול כדי שיתאים לרמקול , או שיש לי טעות ?

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אני רוצה להעיר עוד נקודה...בניגוד לדעתו של גידי, אני לא מוצא פסול ב- POO כלאמר Pride Of Ownership ...

אז כן, ברור שצריך לא לשכוח שחלק מהמחמאות העצמיות ותיאור החוויות למוצר שכל אחד ואחד התחדש בו נובעות מה-POO וצריך לסנן קצת את המידע אבל באותה המידה גם ה-POO הוא חלק בלתי נפרד מהתחביב הזה והוא כשלעצמו כיפי..

זה אולי לא פולטיקאלי קורקט אבל זה לא פחות מהנה ל"רוץ לספר לחברה" על זה שעשית דיגי דים דיגי דם עם מלכת הכיתה (או דוגמנית על או מלכת יופי או..) מאשר האקט עצמו...במחשבה נוספת במקרים רבים מהדוגמאות שהבאתי החלק של לרוץ לספר לחברה אפילו יותר מהנה...

ותחשבו על זה..

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,910
נקודות
113
ועמיר , אני מצטער אבל יש משהו במה שדיז אמר
ברור שייש משהו רלוונטי -- כתבתי את זה במפורש:

חלק ממה שכתבת יכול בהחלט להיות רלוונטי כאזהרה לציבור מפני מתלהבים סידרתיים
אבל למה כאן? אפשר לפתוח שרשור חדש, אולי תוך ציטוט מתלהבים שהם כן נושא הביקורת.

עמיר

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
חלק ממה שכתבת יכול בהחלט להיות רלוונטי כאזהרה לציבור מפני מתלהבים סידרתיים, אבל עדיין:
למה להעכיר את שמחתו של הבנאדם, במיוחד כשהוא לא בעניין?
וחוצמזה, מה רע באגו? למה צריך להפריע לך שלאחרים יש אגו?

עמיר

רגע, תן להבין
אתה הולך לטחון עכשיו עשרות עמודים על ניתוחים פילוסופים מדעיים ופסיכולוגים של מה זה אגו ?
כי אם כן, תקרא לי שתגמור להתדיין עם עצמיך.

אין שום רע באגו.
פורום אודיו בעיקרו הוא מקום אינפורמטיבי והעברת התרשמויות.
אילו מלווים באגו.
די מביך אותי לראות כאילו שכנראה יש להם חסר גדול בחייהם , חוסר סיפוק שצרכים למלא את האגו שלהם כאן בכל מיני שטויות.
אבל, גם על זה אין לי ביקורת.
אני חושב שאם יש עיניין של אמת, הגינות בהעברת מידע- צריך לציין קנה מידה הוגן.
למשל משתתף שמעביר סדנאות על "המעגל השלישי" ראוי שיגיד לכולם שאין טעם להתווכח עם דבריו היות והוא מאמין ש :
"המורה הגדול מכולם נמצא אצל כל אדם בפנים. ניתן לעבוד ישירות עם המורה הפנימי, ללא סיוע של מורה חיצוני."
אני חושב שזה מגדיר טוב גם את גישת האגו

אין לי בעיה עם זה אבל יש לי בעיה שבאים לדיון בנושא אודיו ומסתירים את העיניין שמה שעומד מאחורי זה אילו תורות חארטה בנושא האגו.
למה זו בעיה- כי אם זה היה על השולחן ובאופן גלוי- היו נחסכים כאן דפים שלמים של ויכוחי סרק כי כולם היו מבינים שאין על מה להתווכח, כי מדובר באנשים עם "מורה פנימי".

לסיכום עם דוגמא מסויימת מפורום נכר שטחנו להם תצורה באופן שהם לא מכירים
עונה בחור קנדי תשובה מאוד נכונה
http://www.diyaudio.com/forums/anal...rch-preamplifier-part-ii-271.html#post1978731

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
ואכן אפשר לפתוח שירשור חדש בנושא

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,910
נקודות
113
רגע, תן להבין
אתה הולך לטחון עכשיו עשרות עמודים על ניתוחים פילוסופים מדעיים ופסיכולוגים של מה זה אגו ?
כי אם כן, תקרא לי שתגמור להתדיין עם עצמיך.
ממש לא, ובעצם לא התכוונתי אפילו להתווכח אתך, רק חשבתי שמקום הביקורת שלך, שלפחות חלקה בהחלט רלוונטית, לא בשרשור הספציפי הזה ואולי מעכירה את שמחתו של מישהו שאותו אתה אפילו לא מבקר.

וההערה לגבי האגו נכנסה כי התייחסת לאגו בכמה הקשרים בקונוטאציה שלילית, אבל הכחשת את זה, ואני לא בעניין של להתעמת על זה, מה שיסיט את הפוקוס גם מהנקודה שאתה רוצה להדגיש :)

עמיר

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,432
נקודות
113
diz1
אז מה?

אגב, תודה על הלינק.
מאוד מרתק לקרוא :)

סנחריב

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
יש משהו

תתחדש ותהנה ותמשיך לדמיין- זה הדבר הכי חשוב באודיו

ולתכלס
לעצם התיאורים השונים- אני אנסה להיות פוליטקלי קורקט: אז לפי דעתי זה חארטה ברטה.
זה אותו חארטה ברטה שראינו ושמענו בעבר על הרמקול הקודם של אותו משתמש. שהיה מדהים מדהים מדהים עד שנתקל ברמקול הזה המדהים מדהים מדהים וגם הרמקול הבא יהיה מדהים.
לצורך הבהרה- שמעתי את הרמקולים הללו הן שהוצגו בארץ והן בחו"ל כולל לפני כחודש.
הרמקולים עצמם הם לא הנושא.
הנושא שאני רוצה לדבר עליו הוא אחר.
במילה אחת אגו.
אני רואה הרבה שרצים להשתפך בפורומים הישראלים על מוצר שקנו עוד לפני שהסירו את הנילונים מאותו מוצר, שלא לדבר בריק אין, התאמה לאלקטורוניקה מתאימה , שלא נדבר על התנסות אמיתית בעיניין.
הרי כל אחד מאיתנו שקונה- קונה הכי טוב הכי מדהים וכו'.
עצם הקניה היא משהו מאוד יחודי ומצריך לרוץ ולספר לחברים.
אז במקום לתת לעיניין לשקוע , ולהתנסות באמת לאורך תקופה ארוכה, להחליף ולשנות
כאן קונים, מחברים את הרמקול או כל מוצר אחר וכבר רצים לפורומים.

עבורי זה לא רציני. אני יכול לתת רשימה ארוכה של הציודים שהופיעו השנה למכירה בלוחות. רובם נכתב עליהם השתפכויות מדהימות אבל באורך פלאי הם מצאו את עצמם בלוחות.
למה?
כי הם *** ציוד. זו האמת. מה שנשמע מעולה בפעם הראשונה והשניה , נשמע פחות נחמד לפני שמגיע ללוחות. אבל , היות ומוכרים אותם , לא תשמעו דברי כפירה של המשתמש לא לפני המכירה ולא אחרי.

לגבי הטעונים: אני רק אומר ככה, מי שאומר "רמקול מוזיקאלי" אומר משהו מאוד פשוט.
הכל עיניין הוא של טעם אישי (שזה נכון) וממש במקרה הטעם האישי שלי הוא הנכון ביותר(אגו זה דבר חשוב)
והרמקול משנה את הצליל שהודפס על המדיה כדי שיצבע ויהפך למוזיקלי.
מהו דבר מוזיקאלי?
זה מה שאני קובע שהוא מוזיקאלי .
בזה נגמר הדיון ולא נותר אלא לומר תתחדש ותהנה.

אני רוצה לברך את הישראלי הראשון עם פרויקט יצוא יחודי של הידע הרב שנצבר בפורומים ישראלים עם טעונים שחוקים כולל טעונים פסאודו מדעיים וכמובן תורת הקוונטים יש שם.
ניתן לקרוא את הדיון המשעשע בפורום הנ"ל
http://www.diyaudio.com/forums/anal...curls-blowtorch-preamplifier-part-ii-255.html
דיון שנסוב על נושא אחר אבל מישהו קנה רמקול ורצה לספר עליו לעולם , אבל מה לעשות שכנראה שם מסתובבים חברים שראו שם דבר או שנים מלבד ייצוא ישראלי מפורום אודיופילי

וכעבור 2-3 דפים החברים בעולם התחילו להבין את העיניין- והחלו להבין אותו יותר טוב סביב
אבל כוחותינו טוחנים טוב את העיניין שם.
אין לי שום בעיה עם דיעות כאילו. הם לגיטימיות כמו כל דיעה אחרת וזכותה להשמע.
אשמח לשמוע גם דיעות של בעלי ציוד לאחר שנתיים ושלוש.
אשמח לשמוע על דיעות של בעלי ציוד רגע אחרי שמכרו אותו לפראייר הבא-שבו יספרו בצורה אמינה מה קרה.מה הם גילו במכשיר ולמה הוא לא טוב או לא מספיק טוב. אילו דיעות הרבה יותר אמיתיות.
כל הקישקושים הללו על פסאודו מדע ועוד מאנשים שאינם מדענים (היום כל אחד אוהב לעשות סדנאות מודעות) ותורת הקוונטים ו"אני יודע איך זה נשמע טוב" ועוד ועוד-זה יצוא ישראלי משובח.

והערה אחרונה- כאשר מחליפים רמקול- בדרך כלל גם יתר האלקטרוניקה מוחלפת.
למה? כי יש עיניין של סינרגיות ואם מישהו מנסה לספר לנו שבידיוק מצא את הרמקול לאלקטרוניקה המופלאה שהייתה לו עד אותו רגע- אני לא קונה. שאחרים יקנו.
לכן- שידוך רמקול לאותה אלקטרוניקה שהייתה קודם – איננה אופטימאלית.
הכותב הנלהב שקנה את המכשיר לפני שעה, לא יודע אפילו לספר לנו על זה. היא עיוור מקנייתו.
תפקידנו לא להעיר אותו מעיוורון זה.
בשביל שירשורי "תתחדש ותהנה"- מקומם בתת פורום של המטבחון.

על אף חוסר הנימוס הצברי ה"גבר שבגברים/אייזן בטון" יש משהו בדבריו של הברנש דיז1
הניסיון הלא טוב שלי גורם לי להסכים שוב פעם עם דיז1:
לפני שנים קניתי סט מאוד מושקע ,שהמוכר כינה אותו מאוד "מוזיקלי" ובדיאבד אחרי ההתלהבות הראשונית גיליתי שהקנייה שעשיתי היתה חxx (סליחה אל הצרפתית(lol))
בגלל שהייתי בשוונג ובאתלהבות החלפתי את הרמקול כי חשבתי שהוא צואר בקבוק אצלי.
עשיתי טרייד אין ,הפסדתי פפילנוס, ואחרי חודשיים הבנתי שזה לא זה.
כמו שאמר דיז1 האלקטרוניקה לא התאימה לרמקול (מנסיוני אין מצב ששידרוג רכיב לא יגרור שדרוג רבתי)
החלפתי אלקטרוניקה-גיליתי שהיא אינה מתאימה לא מני ולא מקצתי לרמקול החדש
ואז החלפתי את הרמקולים פעם שלישית (שוב הפסדתי פלוסה(lol))

אחרי 4 חודש הבנתי שעלי להחליף אלקטרוניקה על מנת ליצור סינרגיה עם רמקול חדש .

רגע אחד לפני שאני שוב מפסיד דינרוס , התיישבתי והבנתי שזה לא זה
שאי אפשר למרוט שער כל חצי שנה , ולהפסיד פונטים על ימין ועל שמאל.

אמרתי לאצמי: משה, צא ולמד ואידך זיל גמור !

עשיתי חושבים -הבנתי שבניגוד לחברי הפורום המלומדים , הקניות שלי הן תמיד מחורxxx ושגויות.
קלטתי שאני טמבל המושפע מפרסומות ודברי חלקות של מוכרים צלופחיים.
שתמיד טעיתי בבחירותיי , שכל קנייה הובילה לתסכול ולשדרוג המוביל גם הוא לשדרוג וחוזר חלילה , שעשיתי טעות שלא הקשבתי לחברי הפורום משום שהם צודקים תמיד וקונים את הטוב ביותר המצוי בשוק .וגם מוכרים את הציוד המשומש במחירים הרבה יותר גבוהים משקנו אותו כחדש (אולי בגלל שאנשים כמוני תמיד יתחלפו ולא ימותו(lol))
החלטתי שהפעם זה יהיה סןף .
גם סוף שדרוג וגם סוף כמו שבנות שלי אומרות "אבא זה סוף" , או "אבא זה שמלה סופנית".

החלטתי ללכת אל בטוח
קניתי מגבר ASR Emitter II Exclusive (מכרתי את השלטר 901 לאיזה טמבל אחרי שעוזרת שלנו השרתה אותו באקונומיקה וקרצפה עם סקוטש ברייט)
קניתי , כשהייתי בהולנד בביקור אצל ברט , את הרמקול האישי שלו כי הוא נראה כל כך מטופש שהנחתי שרמקול כל כך נחום תקומי כזה חייב ליצור סאונד , או לפחות להסיח את דעת השומע מהמוזיקה משום מראהו הגוצי(אם לא יפה אז לפחות ידע לאפות)
(את הקואינסידנט הקודם דחפתי לישראל בלום לxxx)

חזרתי לישראל ,הרכבתי, חיווטתי בחוטים (בעצם פילטרים כמו כל רכיב)שעשה לי הבחור מגבעתיים,קניתי קצת טוויקים של אקוסטיק רוורי , קניתי חוט חשמל טוב מדיגיסאן ,וחיכיתי 4 שבועות עד שחזרתי לכתוב בפורום (אני הבנתי שהטעות שרוב החברים באודיו מספרים עוד לפני שהם מזיxנים(lol))
מה אני יגיד לכם -זוועת עולם .
טעות חמורה ביותר :דק, צורם אין בס, כמו שופר ביום כיפור.
סוויט ספוט?-לא פרוקטוז ולא dot (lol)

הפסקתי לשמוע מוזיקה , הלכו הסטיפות קאפוט:(.

אחרי שנה שירדתי מהתחביב לגמרי (N), התחלתי בלית ברירה להתעניין במדע , אבל לבסוף -וזה החלק הטוב של הסיפור שלי -הגעתי לנחלה:

מצאתי !!! (התחדשתי ונהנתי וגם תמונות(lol))

הסט שלי מורכב כיום מהרמקול הטוב ביותר שאני נתקלתי בו , ואני כבר עברתי את הכל ,-
בוזנדרפר vc7 -מה אני יגיד לכם עושה מוזיקה כמו פסנתר בורדמן ! (שווה כל זלוטי)
פרה של mystere ,מוסיקלי בטירוף ובעיקר שקוף כמו אישיותו וטוב לבו של diz1
ומגבר שעבר מודים אצל בחור עם ידי זהב ואוזני בריליום.

אפילו המאובנים של סן סנס מתעוררים לחיים בסט הזה.

על הדרך הספקתי לבדוק גם מונו בלוקים של אנטיק סאונד (הוריקאנים) היו טובים מה-asr
אבל זה כמו צנוניות ומלפפונים , והמיסטר לוקח את שניהם.

בכל אופן אם טמבל כמוני הצליח אין ספק שכולכם יכולים

(ליאור , אולי הפעם לשם שינוי, תתאפק ותשתדל לא למחוק ולהעיף אותי מהאתר , מה אתה אומר ,אולי לקראת קריסמס?)

סנחריב.

נערך לאחרונה ב:

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
אגב, אני מעדיף להמשיך להנות מההאזנה למוסיקה מאשר להגיב למתלהמים.

סנחריב

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
2x?

אורי מה אתה לומד ומה אתה עובד?
עמיר מתי מגיעים מגברים ואיזה?
חבר סנחריב

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
על אף חוסר הנימוס הצברי ה"גבר שבגברים/אייזן בטון" יש משהו בדבריו של הברנש דיז1
הניסיון הלא טוב שלי גורם לי להסכים שוב פעם עם דיז1:
לפני שנים קניתי סט מאוד מושקע ,שהמוכר כינה אותו מאוד "מוזיקלי" ובדיאבד אחרי ההתלהבות הראשונית גיליתי שהקנייה שעשיתי היתה חxx (סליחה אל הצרפתית(lol))
בגלל שהייתי בשוונג ובאתלהבות החלפתי את הרמקול כי חשבתי שהוא צואר בקבוק אצלי.
עשיתי טרייד אין ,הפסדתי פפילנוס, ואחרי חודשיים הבנתי שזה לא זה.
כמו שאמר דיז1 האלקטרוניקה לא התאימה לרמקול (מנסיוני אין מצב ששידרוג רכיב לא יגרור שדרוג רבתי)
החלפתי אלקטרוניקה-גיליתי שהיא אינה מתאימה לא מני ולא מקצתי לרמקול החדש
ואז החלפתי את הרמקולים פעם שלישית (שוב הפסדתי פלוסה(lol))

אחרי 4 חודש הבנתי שעלי להחליף אלקטרוניקה על מנת ליצור סינרגיה עם רמקול חדש .

רגע אחד לפני שאני שוב מפסיד דינרוס , התיישבתי והבנתי שזה לא זה
שאי אפשר למרוט שער כל חצי שנה , ולהפסיד פונטים על ימין ועל שמאל.

אמרתי לאצמי: משה, צא ולמד ואידך זיל גמור !

עשיתי חושבים -הבנתי שבניגוד לחברי הפורום המלומדים , הקניות שלי הן תמיד מחורxxx ושגויות.
קלטתי שאני טמבל המושפע מפרסומות ודברי חלקות של מוכרים צלופחיים.
שתמיד טעיתי בבחירותיי , שכל קנייה הובילה לתסכול ולשדרוג המוביל גם הוא לשדרוג וחוזר חלילה , שעשיתי טעות שלא הקשבתי לחברי הפורום משום שהם צודקים תמיד וקונים את הטוב ביותר המצוי בשוק .וגם מוכרים את הציוד המשומש במחירים הרבה יותר גבוהים משקנו אותו כחדש (אולי בגלל שאנשים כמוני תמיד יתחלפו ולא ימותו(lol))
החלטתי שהפעם זה יהיה סןף .
גם סוף שדרוג וגם סוף כמו שבנות שלי אומרות "אבא זה סוף" , או "אבא זה שמלה סופנית".

החלטתי ללכת אל בטוח
קניתי מגבר ASR Emitter II Exclusive (מכרתי את השלטר 901 לאיזה טמבל אחרי שעוזרת שלנו השרתה אותו באקונומיקה וקרצפה עם סקוטש ברייט)
קניתי , כשהייתי בהולנד בביקור אצל ברט , את הרמקול האישי שלו כי הוא נראה כל כך מטופש שהנחתי שרמקול כל כך נחום תקומי כזה חייב ליצור סאונד , או לפחות להסיח את דעת השומע מהמוזיקה משום מראהו הגוצי(אם לא יפה אז לפחות ידע לאפות)
(את הקואינסידנט הקודם דחפתי לישראל בלום לxxx)

חזרתי לישראל ,הרכבתי, חיווטתי בחוטים (בעצם פילטרים כמו כל רכיב)שעשה לי הבחור מגבעתיים,קניתי קצת טוויקים של אקוסטיק רוורי , קניתי חוט חשמל טוב מדיגיסאן ,וחיכיתי 4 שבועות עד שחזרתי לכתוב בפורום (אני הבנתי שהטעות שרוב החברים באודיו מספרים עוד לפני שהם מזיxנים(lol))
מה אני יגיד לכם -זוועת עולם .
טעות חמורה ביותר :דק, צורם אין בס, כמו שופר ביום כיפור.
סוויט ספוט?-לא פרוקטוז ולא dot (lol)

הפסקתי לשמוע מוזיקה , הלכו הסטיפות קאפוט:(.

אחרי שנה שירדתי מהתחביב לגמרי (N), התחלתי בלית ברירה להתעניין במדע , אבל לבסוף -וזה החלק הטוב של הסיפור שלי -הגעתי לנחלה:

מצאתי !!! (התחדשתי ונהנתי וגם תמונות(lol))

הסט שלי מורכב כיום מהרמקול הטוב ביותר שאני נתקלתי בו , ואני כבר עברתי את הכל ,-
בוזנדרפר vc7 -מה אני יגיד לכם עושה מוזיקה כמו פסנתר בורדמן ! (שווה כל זלוטי)
פרה של mystere ,מוסיקלי בטירוף ובעיקר שקוף כמו אישיותו וטוב לבו של diz1
ומגבר שעבר מודים אצל בחור עם ידי זהב ואוזני בריליום.

אפילו המאובנים של סן סנס מתעוררים לחיים בסט הזה.

על הדרך הספקתי לבדוק גם מונו בלוקים של אנטיק סאונד (הוריקאנים) היו טובים מה-asr
אבל זה כמו צנוניות ומלפפונים , והמיסטר לוקח את שניהם.

בכל אופן אם טמבל כמוני הצליח אין ספק שכולכם יכולים

(ליאור , אולי הפעם לשם שינוי, תתאפק ותשתדל לא למחוק ולהעיף אותי מהאתר , מה אתה אומר ,אולי לקראת קריסמס?)

סנחריב.
וואו ? איזה בטן יש לך עם דיז . תגיד לי חוץ מלהתחבר בשמות שונים ומשונים ולנסות לעקוץ את דיז (מה שעכשיו עשית לפחות כמו שצריך , בפעמים הקודמות פחדת כנראה(lol)), יש עוד מידע חדש שהבאת לנו ?
אני לא אוהב את הסגנון של דיז בכלל , אבל לפחות הוא אומר את האמת ותמיד הוא נותן מידע חדש . לא יצא לי ולא נראה לי שיצא לי לשמוע את המערכת שלו , אבל אם אני צריך להמר , הייתי מהמר על שלו , ולו גם בגלל העובדה שהתגובות שלו לא פאטיות כאלו . קח לתשומת ליבך .

ככול שתמשיך כך תאבד יותר ויותר הערכה לא רק ממני אלא מכולם . כך שלטובתך אני מציע לך , ללגום מיים קרים ולהרגע , ולעזוב את זה . ואת זה אני אומר לך בכינות ולטובתך . אתה מתחיל לעשות מעצמך צחוק

itz56

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
28
אנשים
תשכרו חדר במלון
זה לא יעבוד
למה להתבטא בצורה כזו

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ההודעות המבזות נמחקו.
הבא שיתבטא בשפה שכזו יורחק מהפורום.
תודה.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
משה/שמעון, ביקשתי לא להמשיך בסגנון הזה, אתה צריך הסבר נוסף?

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
שלום ליאור, הבנתי היטב!
בחרת צד, ודווקא את הצד האלים.

האתר הזה לא ראוי שאכנס אליו שוב, אם הוא מצדד בעברייני מקלדת סדרתיים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור