השקות חדשות בעולם של פלזמה ו- LCD

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
750
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: השקות חדשות בעולם של פלזמה ו- LCD

yuvyon

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שווה לחכות?האם נוכל לראות תוכן SD ברמה של CRT במכשיר FHD

הי ליאור
תודה על האינפורמציה.
האם יש לך מושג מתי הם יגיעו לארץ?האים שווה לחכות לדוגמא אני מעונין לקנות FULL HD שגם יראו בו שידורי SD כמו ב CRT הישן והטוב (חיבור RF) וגם ממרחק צפיה לא גדול במיוחד (נכון לכרגע אחרי כמה שבועות חיפוש עוד לא מצאתי (sad) ) האם מנגנוני החלקת התנועה החדשים יאפשרו זאת?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אני מניח שחלק מהדגמים יגיעו לקראת הקיץ.
לא חושב שניתן יהיה לרכוש מסך LCD שבו יראו בדיוק שידורי טלויזיה SD ברמה זהה של 100% ל-CRT, מדובר בשתי טכנולוגיות שונות ובשידור שמתאים באופן אופטימלי ל- CRT.

מ

מוטי ואקנין

אורח
סדרה 7 ו- 8 של סמסונג ומסכי LED

שלום רב,
אני מעוניין לקנות טלויזיית LCD של סמסונג,אני ממתין לסדרה 7 או 8 האם ידוע מתי יכנסו לארץ?
ומה המחיר המיועד להם?האם שווה לחכות?

מתי יגיעו מסכי LED של סמסונג לארץ,פרט לצריכת חשמל נמוכה?
האם איכות התמונה הנה טובה מסדרה 7 ו- 8 של סמסונג?צפי הגעה?מחיר משוער?

מה אתה מממליץ לעשות?

כרגע אני עם טלויזיה סמסונג R81 32 אינץ'.

תודה מראש.

בברכה.

מוטי ואקנין.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
יש כבר דוגמאות ראשונות של מסכי LED בארץ, השאלה היא עד כמה אתה לחוץ לשדרג.

muli1986

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שבת שלום.. אני חדש בפורום

אני כל פעם נכנס מחדש לאתר ומתלהב מחדש, נהנה לראות את הכתבות של ליאור את המדריכים ביקורות. הגעתי לאתר דרך כתבות ynet ומשם כבר אהבתי את הכתבות.... אז חשבתי לעצמי גם להשתתף להיות חבר כאן..:)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ברוך הבא לקהילה, נשמח לראות אותך משתתף כאן.

muli1986

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
oled, lcd,plasma

היי ליאור שבת שלום לך ולחברים האתר,יש לי מספר שאלות אליך בבקשה..עוד לפני שכל טכנולוגיה יוצאת אני אוהב להתעדכן ולעקוב ההתאהבות בג'אדגטים טכנולוגיות. אני כרגע בעניין הoled יש לי מספר שאלות,אם תוכל לענות לי אשמח.כל מי שיודע ויוכל לענות אני אשמח.

1. האם ה oled יחליף בסופו של דבר את הפלזמות ואל סי די? וזה יגיע בסופו של דבר גם למסכים של 50" ויותר? או שיהיה דבר כזה כמו הפלזמות ואל סי די שהגדלים הקטנים פחות מ42 מומלץ על האל סי די ומ42" כעיקרון זה פלזמות. ככה שגם עוד היום אנשים שוברים את הראש עדיין מה כדאי אל סי די או פלזמה, שזה גם יחסוך התלבטויות של מיליארדי אנשים.בoled לא תהיה הגבלה? כל גודל שיהיה מ11" עד ה60" לדוגמא יהיה מומלץ?

2.באיזה שנה אתה מעריך שישיקו מסכי oled בגלים של 42" ו50" ויגיעו גם ל60" לפי המצב כרגע ?

3. עד לפני כמה חודשים שמעתי מהפיכה על hd ,בזמן האחרון אני שומע על מהפיכת ה oledאומרים שזה מהפכת הדור הבא של הטלוויזיות. אני לא יכול לדמיין כל עוד לא רואים את זה בעיניים. אז שאלה אלייך אחרונה ליאור בקשה..oled אתה ראית התרשמת אמרת שחור פחם מה שאין לא באל סי די ולא בפלזמות את זה קראתי בעוד כמה מאמרים. חוץ מהבעיה היחידה של אורך המסך.אז השאלה היא כזאת ניקח את מלכת הפלזמות מה שכרגע נראה לי שאתה הכי מעריץ Pioneer kuro 50" hd full, אומנם ראית את זה ביותר קטן אבל תניח שזה באותו גודל oled 50" hd full קח סרט hd full שיש בוא גוונים חזקים וכהים נראה לדעתך את הפער? "המפכה"?הלוואי שכן...
תודה רבה לליאור ולחברים באתר......

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
1. עושה רושם שאכן כך יהיה, בתחילה יושקו מסכים בגדלים קטנים ובהדרגה יעלו גדלי הפאנלים.
2. יקח עוד מספר שנים, זה לא משהו מיידי.
3. ממה שראיתי, יהיה הבדל לטובת ה- OLED, גם מול מסכים מתקדמים של היום.

muli1986

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה ליאור גדול אתה..

אנשים תקשיבו אתר מספר אחת פה לג'אדגטים ,לא נענע לא וואלה לא שום אתר מחליף את האתר הזה..אני עוקב אחריו כמה חודשים ואני מבסוט על הכתבות ועל הכל כי בסופו של דבר הם נכונים....

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור