כבלים השוואת כבלי רמקול - שאלה ״למיטיבי לכת״

liorms

חבר משקיען
מעורבות
55
נקודות
28
הי,

אשמח לשמוע אם מישהו כאן השווה בבית שלו על המערכת שלו בין הכבלים Nordost Valhalla 2 ו Stealth dream V16? (הכוונה לכבלי הרמקולים).
מה היו ההעדפות הפרטיות של המשווה ומה הפקטורים שנלקחו בחשבון.

אשמח להתייחסויות ענייניות, בלי טרולים בבקשה.

ליאור

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,910
נקודות
113
אולי אני טועה, אבל לדעתי, מעל רמה מסוימת כבר אין כבלים טובים ורעים, אלא בעיקר שונים, שמתפקדים כפילטרים לתדרים שונים. מה שקובע מה עדיף ביניהם תלוי בשלושה גורמים עיקריים:

1. אילו רכיבים ספציפיים (כאן מגבר ורמקול) הכבלים מחברים.
2. מה הצליל הכולל של המערכת + האקוסטיקה.
3. טעם אישי.

אם למשל המערכת חריפה מדי, לפעמים אפשר להקטין/לעדן את החריפות, ומה שיתאים הוא הכבל שעושה את *זה*.

אבל אם בעל המערכת אוהב את החריפות הזו, אז הכבל הזה לא יתאים לו, כי הוא מקלקל דווקא את מה שהוא אוהב.

המסקנה מכל זה היא שאם מישהו בעל טעם שונה משלך משווה את אותם כבלים על מערכת שונה משלך ובאקוסטיקה שונה משלך, לתוצאת ההשוואה אין הרבה משמעות עבורך, והיא עלולה אפילו להטעות אותך, כי ההעדפות שלו עלולות להיות הפוכות משלך.

רק מחשבות, לא האמת האבסולוטית בנושא.

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
346
נקודות
83
לא שמעתי אותם אבל הייתי בוחר ב Stealth.
חצי מחיר ה2 Valhalla וגם אי אפשר לטעות עם Stealth.

כמובן הכי טוב שתשאיל את כבלים מהיבואנים ותבדוק מה מתאים לך.

אישית אני ממליץ על ה Kondo sps 2.7
משמעותית יותר זול מהשתיים.
טבעי, צלול ומפורט.
כבל Endgame.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,209
נקודות
113
הי,

אשמח לשמוע אם מישהו כאן השווה בבית שלו על המערכת שלו בין הכבלים Nordost Valhalla 2 ו Stealth dream V16? (הכוונה לכבלי הרמקולים).
מה היו ההעדפות הפרטיות של המשווה ומה הפקטורים שנלקחו בחשבון.

אשמח להתייחסויות ענייניות, בלי טרולים בבקשה.

ליאור
יש לך אך ורק דרך אחת לדעת מה מתאים יותר לך וזה לקחת אם שניהם הביתה ולבדוק.
שום דיעה של איש כאן לא תביא לך ולו תובנה אמיתית ורלוונטית כיצד כל אחת מהאופציות הללו ישמעו אצלך על הציוד שלך ולאוזנך.
קח תשמע ותחליט. תרצה לקבל לחוות דעת נוספת במעמד הבדיקה עצמה, תזמין משהו שאתה סומך עליו או אדם מנוסה שאתה מעריך את דעתו.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור