הרגלי אודיופילים ותובנות

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,742
נקודות
113
בשבת התכנסו אצלי 11 אודיופילים קרועים , בין המובילים בהשקעה ובתשומת לב למה שמתחולל אצלם בבית , כולם מבינים בחשמל אקוסטיקה , דיגיטל , אנלוג , וכל מה שאתם מעלים על דעתכם , בראשית אומר שכולנו "חברים לא של אודיו " ,אלא פשוט חברים טובים אחד של השני ,
הם באו אלי כשאצלי בסלון מוצבות זוג מערכות נפרדות לגמרי מכל הבחינות , כלומר ,חשמל , קדם ,כבלים , רמקולים , הכל........ ,
וככה התחברנו ביחד לארוחת בוקר מאוחרת , מוסיקה , וקישקושים ,
הבעיה היא שכולם חולים ב"סינדרום נפוליאון בונפרטה " , כלומר כל אחד ואחד חושב שאצלו בבית מתחולל "פלא " שלא קיים בארצנו הקטנטונת , (ואני כנראה חולה יותר מכולם ) ,
אני ארחתי את כולם והייתי עסוק חלק ניכר מהזמן לחמם אוכל , לעשות קפה , להביא שתיה ולנקות , אבל לא יכולתי להמנע מלשמוע תוך כדי את המילמולים מתחת לשפם של חלק מהמשתתפים שלכולם מערכת בודדת בבית מלבדי שיש לו הרבה יותר , ויכול לעבור בלחיצת כפתור מאחת לאחרת ולשמוע ההבדל שנותן פרופורציות אחרות בגלל הזיכרון האקוסטי הקצר שלנו !!!!!
והנה אני שומע למרות האנומליה שניגנתי איתה בנוסף למערכת סופר מושקעת שיש לאנשים ביקורת קשה לגבי מה שהם שומעים ,
אז רציתי לומר שכל אחד מגיע עם מטען ומחשבות מהרגלי הבית שלו (שכזכור ציינתי שכל אחד חושב שיש לו פלא בבית ) .
האמת עדיף שלא אומר את דעתי האישית לגבי הכרות עם המערכות שלהם (רובם טובות מאוד לסטנדרד הכללי ,אבל אני נמנע מלהסביר להם כמה הם מעופשות בעיני בגלל חברות ונימוס אנגלי שכולם שאני מצטיין בו ;),
אז כל אחד והתובנות שלו ונטיותיו , אני אוהב דינמי בצורה חריגה , גודל הבמה חשוב לי יותר מאשר מערכת אנמית עם במה קטנטונת כשהם מסבירים לי שמדובר ב"אנינות טעם " ????
איזה אנינות ואיזה נעליים , שלחתי אותם לשמוע פעם הופעה חיה לא מוגברת בכדי להבים איך נשמעות מצילות המתופף ,או לחליפין איזה דינמיקה נשפכת מכלי נשיפה , אבל אני קטונתי מלהסביר עצמי כשהם כל כך אוחזים בדעתם ,
אבל למרות הכל זה נעשה ברוח טובה של חברות וחלילה מתוך כעס או משהו דומה ,
גם לכל אחד ציוד שונה ורמקולים שונים שמכוילים אחרת , כל יצרן וטעמו ופעם מישהו אמר לי שהמערכת והצליל דומה לבעליו , והרי לא יכול להיות שאיזה עדין ומנומס ירצה מערכת כמו של חיית פרא כמוני , מי שציך גודל במה של שש מטר על שלוש גובה , למה לא לשמוע בעדינות מבמה של מטר עשרים על שיבעים , ולהסביר לשניצל שאין צורך בזיקוקי דינור וזמר בגובה 2 מטר , מה רע בדיאנה קרל בגובה שיבעים סנטימטר ששוקלת 15 קילו , נחמד , לא ?
בקיצור מה שאני עושה עכשיו זה נכנס קשות בחברים שלי ובכולם מסביב , וכל זאת בגלל בעיות של פרופוציות שחסרות לרובנו ,
בקיצור כמו שכולכם מבינים אני אדיוט מושלם , אבל חבר טוב של החברים שלי ואוהב אותם מאוד!

shushu

חבר משקיען
מעורבות
832
נקודות
113
אלדר, היה מאוד נחמד, לא יצא לי לשמוע בדקדוק את התוצאה, דיברתי בעיקר עם מיכאל על מצב הייטק, ובכלל.
ואוסיף חטא על פשע, לפני כמה ימים ״שנמכתי״ למגבר משולב ״של סטודנטים״ לקסמן 509z, בהמה של 30 קילו.
מגבר מדהים ״לאניני טעם״ ;)
אוהב אותך היה כיף.

נערך לאחרונה ב:

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
985
נקודות
113
אז רציתי לומר שכל אחד מגיע עם מטען ומחשבות מהרגלי הבית שלו (שכזכור ציינתי שכל אחד חושב שיש לו פלא בבית ) .
האמת עדיף שלא אומר את דעתי האישית לגבי הכרות עם המערכות שלהם (רובם טובות מאוד לסטנדרד הכללי ,אבל אני נמנע מלהסביר להם כמה הם מעופשות בעיני בגלל חברות ונימוס אנגלי שכולם שאני מצטיין בו ;),
אז כל אחד והתובנות שלו ונטיותיו , אני אוהב דינמי בצורה חריגה , גודל הבמה חשוב לי יותר מאשר מערכת אנמית עם במה קטנטונת כשהם מסבירים לי שמדובר ב"אנינות טעם " ????
בקיצור אתה אומר שאחרי שהמערכת עומדת ברמת איכות טובה , מכאן והלאה זה עניין של טעם.
מבחינתי זה דומה לארוחה משובחת - חומרי הגלם צריכים להיות איכותיים (מקביל למערכת ברמת איכות טובה) אבל התיבול שכל אחד אוהב הוא שונה - יש שאוהבים יותר חריף ויש שלא יכולים לסבול חריפות בכלל.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,198
נקודות
113
בקיצור אתה אומר שאחרי שהמערכת עומדת ברמת איכות טובה , מכאן והלאה זה עניין של טעם.
מבחינתי זה דומה לארוחה משובחת - חומרי הגלם צריכים להיות איכותיים (מקביל למערכת ברמת איכות טובה) אבל התיבול שכל אחד אוהב הוא שונה - יש שאוהבים יותר חריף ויש שלא יכולים לסבול חריפות בכלל.
יפה ניסחת. אהבתי!!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור