העולם הדיגיטלי של מיקרוסופט - Windows 7

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
750
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: העולם הדיגיטלי של מיקרוסופט - Windows 7

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
מיקרוסופט שיחקה אותה עם וינדוז 7

אני לא יכול להגיד שום דבר חוץ מזה שמיקרוסופט שיחקה אותה עם וינדוז 7 אני משתמש בה כבר למעלה משבוע ואני חייב לציין שזו אחת המערכות ההפעלה הכי יציבה שנתקלתי בהם אם לא היציבה ביותר . המערכת הרבה יותר קלילה מויסטה מגיבה יותר מהר . הלוח בקרה שינה קצת את הקטגוריות (יותר נכון לומר שאיחד קטגוריות יחד ושינה את שמם לשמות יותר הגיוניים ) המראה של שולחן העבודה לא שונה בהרבה מויסטה (ולדעתי זה טוב) נוספו גם הרבה אפשרויות מעניינות בקשר לדרך הניווט בין החלונות הפתוחים .

בקיצור , כמו שממשלת ישראל הפיקה את הלקחים ממלחמת לבנון השנייה הכושלת ומיישמת אותם עכשיו במלחמה מול החמאס . כך גם מיקרוסופט למדה את הלקחים מהכישלון (הלא מוצדק לדעתי ) של ויסטה ומיישמת אותם בוינדוז 7 . והדבר המעניין הוא שבשני המקרים הלקחים ייושמו אחרי שנתיים מהכישלון

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
יפה, השוואה נכונה למדי :)

ead

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
אני בטוח שחלונות 7 תהיה מעולה.
גם ויסטה בגרסה האחרונה עם SP1 פועלת לא רע בכלל!!!
לא מבין כל כך מה התלונות של אנשים.

dudib

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
פאדי
אתה יותר מידי אופטימי.
בין גירסת הבטא ועד השיחרור הרשמי של ווינדוס 7 מיקרוסופט יחרבו את המערכת הזו .

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
לא צריך להגזים . אני לא אומר שהמערכת מושלמת , בכלל לא . אבל היא שיפור עצום לעומת ויסטה (ששוב לדעתי היא לא הייתה מערכת גרועה אבל יצא לה שם רע שכמו שאמתי לא בדיוק מוצדק)

אגב אין לי בעיה לכתוב ביקורת יותר מפורטת על וינדוז 7 ולפרסם אותה בפורום אם אתם מעוניינים

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
למה לא, נשמח לשמוע רשמים

ead

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
יצאה גרסה BETA 1
BUILD 7000
או 7001
בגרסת 64 ביט.

השאלה, שווה להתקין?
איך היא באמת?
ובעיקר מה לגבי DRIVERS ??

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
גירסת הבטא הרשמית עדין לא שוחררה . היא תשוחרר היום בשעה 10 בלילה שעון ישראל וניתן יהיה להוריד אותה מאתר מיקרוסופט . ההורדה תהיה זמינה ל2.5 מליון האנשים הראשונים שיורידו אותה . אני אפרסם את הביקורת שלי עוד לפני השעה 10 כדי שתוכלו להתרשם ממנה . בינתיים אתם יכולים לקרוא את המיני ביקורת שלי בתגובה הראשונה

א

אורח

אורח
דרישות חומרה

הבנתי שגם מבחינת דרישות חומרה היא הרבה יותר "רגועה" . זה נכון ?
האם גם מי שיש לו מעבד לא הכי מפלצתי יוכל להפעיל אותה ?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אכן, דרישות החומרה צנועות יחסית לויסטה.

Shingo

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
רק חבל שלא מזהה כרטיס קול דיי פשוט- SB X-FI
ניסיתי דרייבר של VISTA אבל לא עובד

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
הבנתי שגם מבחינת דרישות חומרה היא הרבה יותר "רגועה" . זה נכון ?
האם גם מי שיש לו מעבד לא הכי מפלצתי יוכל להפעיל אותה ?

כן . היא הרבה יותר "רגועה" מויסטה (אם אתה רוצה להשתמש בטרמינולוגיה הזאת) כלומר אם ויסטה פעלה לך אז 7 תעבוד אצלך ללא בעיות . המעבד אצלי הוא לא הכי מתקדם שיש אצלי אפילו המעבד זה DUAL CORE ולא CORE 2 DUO החדשים של אינטל וזה פועל חלק . כך שמבחינת המעבד אתה לא צריך לדאוג . אבל המרכיב הקריטי בביצועים של המחשב הוא הזיכרון כשזה מגיע למערכות הפעלה כמו ויסטה ו 7 המינימום לפי מיקרוסופט זה 1GB זיכרון . מנסיון שלי כדי שתהיה לך חוויה מושלמת המחשב צריך לכלול זיכרון של 1.5 גיגה אבל גם 1 יספיק .

SHINGO בקשר לשאלה שלך החברות עדין לא הוציאו דרייברים לווינדוז 7 עדין בגלל שהבטא רק החלה יכול להיות בהמשך שיוציאו אבל אני חושב שרוב החברות לא יוציאו דרייברים לגירסת הבטא אלא ייחכו עד שחרור הגירסה הסופית ואז יישחררו. ואגב כרטיסי הקול הכי פשוטים הם הכי בעייתיים מבחינת למצוא להם דרייברים . אני נתקלתי בבעיה דומה כששדרגתי מ XP לויסטה חיפשתי בכל מקום על מנת למצוא דרייבר ובסוף מצאתי באתר של טושיבה (יצרנית המחשב שלי) עכשיו אני לא יודע מה המצב לגביך אבל אני לא עשיתי התקנה חדשה ל7 אלא שידרגתי את המחשב מויסטה ל 7 ובכך שמרתי גם על הדרייברים והם עבדו לי תחת 7 בלי בעיות . אז כדאי לנסות את האפשרות הזאת שבמקום התקנה חדשה של 7 (בדרך כלל עושים אותה אחרי שעושים פורמט למחשב) אלא לשדרג (UPGRADE) את הויסטה לוינדוז 7 . זה יקח זמן הרבה יותר מאשר התקנה חלקה ( אצלי זה לקח כמעט 4 שעות , לעומת התקנה חלקה שלוקחת בערך 20 דקות ) אבל זה שווה מבחינה זו שחוסך לך את הטרחה להתקין הכל מחדש

ה

האקר 1 בעולם

אורח
חלונות 7 זה ויסטה עצמה

חלונות 7 חוץ מזה שזה גרסת ניסיון ולא מומלץ
{יגמר השימוש בעוד מספר חודשים}
זה לא דומה לויסטה זה ויסטה עצמה רק שינו את התמונות
הם מנסים להרויח כסף זה המשחק
אם אתם רוצים מחשב תקין אל תתקינו את חלונות 7 בטא
אלא לחקות למערכת המלאה
ותקנו אותה {הורדה מהאינטרנט הם פרוצים ומיקרוסופט תשב לכם על המחשב עד שתורידו את זה}
כי יש מנגנון אבטחה בין החזקים בעולם
ותתנו למיקרוסופט לעשות כסף על חשבונכם

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור