המלצה למפצל ושקע חשמל

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
277
נקודות
63
כרגע המגבר, הקדם וספק הכוח של הפטיפון מחוברים למפצל חשמל ישראלי שמחובר לשקע ישראלי רגיל.
שאר הרכיבים (מחשב, ראוטר, סוויץ, טלוויזיה ו dac) מחוברים למפצל של isol-8 עם פילטר DC שמחובר לשקע ישראלי רגיל אחר.

לאחרונה הקדם שלי סובל מרעש Parasitic oscillation, מופיע לדקה בערוץ ימין ונעלם.
שמתי מגנט ferrite על הכבל חשמל של הקדם ונראה שזה הפסיק.

חשבתי על sine או oyaide אבל אולי יש עוד המלצות.

עומר12345

חבר אתר
מעורבות
28
נקודות
18
יש לcardas מפצל מדהים, וגם לטורוס שמעתי את שניהם מדהים , היבואן נמצא בבאר שבע פריק קונטרול, בהצלחה.

רן לוי

אוהב את התחום
מעורבות
289
נקודות
63
יכול להמליץ מנסיון אישי רב שנים על אויאדה וגם על סיין. לסיין יש יתרון אחד בעיני, והוא הגמישות לדרישות הלקוח. אויאדה מוכרים את המפצלים המעולים שלהם כשהם ערומים - כלומר בלי כבל חשמל שמחובר למפצל ומהווה חלק בלתי נפרד ממנו. בזמנו, ואני לא יודע אם כך המצב גם היום, סיין היו גמישים מאוד כלפי הלקוחות: קח כדוגמא אותי. רציתי שהמפצל שלהם יגיע עם כבל חשמל בילט אין מתוצרתם ושכבל החשמל יהיה מאוד ארוך (כחמישה מטר) משום שבדירתי הקודמת השקע היחיד בסלון בעל קו ישיר לארון החשמל היה מרוחק יחסית מהקיר שעליו ישבו מעמדי הציוד ועליהם חלקי מערכת הסטריאו והקולנוע הביתי. פניתי ליבואן של סיין, עפר שחורי מ״מאסטרו אודיו״, הזמנתי הזמנה מיוחדת ועד היום אני משתמש במפצל המשובח שלהם עם הכבל חשמל בילט אין הארוך מאוד.

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
277
נקודות
63
תודה על ההמלצות!
SR קצת יקר לטעמי אבל לא שולל.

מחפש מפצל ושקע שהיו נייטרלים לגמרי.

הייתי קונה Shindo mr.T בגלל הקדם והמגבר שלי אבל אין וכנראה גם לא יהיה

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
תודה על ההמלצות!
SR קצת יקר לטעמי אבל לא שולל.

הייתי קונה Shindo mr.T בגלל הקדם והמגבר שלי אבל אין וכנראה גם לא יהיה

לדעתי אין צורך שהמפצל והשקע יהיו של אותה חברה .
זה אולי נשמע יותר הגיוני אבל לא מחויב במציאות .
שקע איכותי נמצא לפני המפצל ויש הבדלים שמיעים בין שקעים שונים כי גם מדובר בהרכב חומרים שונה אבל לא רק בגלל זה.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
צא מנקודת הנחה שאין דבר כזה ואז יהיה לך יותר קל לבחור.
הרוב המוחלט של שקעי האודיו באים עם ציפויים כאלה ואחרים כדי למנוע קורוזיה וליצור פני שטח חלקים למגע משופר, וכיוון שציפוים אלה הם רע הכרחי (כמו נתיכים) היצרנים מפתחים ציפויים שיהיה להם ערך מוסף של אופי צליל וזה דבר שאי אפשר לחמוק ממנו כולל סגסוגת של נחושת עם בריליום שנתפשת בטעות כנחושת נקיה ללא ציפוי, כל ציפוי מוסיף קיבוליות למתכת של השקע וחברות מסוימות לפעמים מצפות בשני חומרים שונים כמו למשל רודיום על כסף מה שיוצר איקיולייזר טיפש ויש כאלה שחושבים שזה סוג של שידרוג הצליל.
חשוב על שקע ככבל, הבעיה ששקעים קשה מאוד לקבל לניסיון אז הנה התרשמות שלי שאולי תעזור: סיין-עשיר, מלא אך לכיוון הרך, אויאידה-טייט, מהיר, נקי ומדוייק, לכוון ההיי מיד יכול להיות קצת נוקשה, פורוטק-נייטרלי, זורם, יכול להיות על הצד הקצת חסר השראה, סינרג'טיק-מציאותי, טבעי ונוח לאוזן לפעמים קצת חוטא בעריכה טונלית, קארדאס- מוזיקלי עם עודף קל של קולוריישן, וואטגייט-חף מכל קולוריישן אך יכול להיות קצת "מצלצל".
כמובן שלכל חברה יש בד"כ יותר מסוג אחד אבל זה בכללי הכוון.

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
277
נקודות
63
התרשמות שלי שאולי תעזור: סיין-עשיר, מלא אך לכיוון הרך, אויאידה-טייט, מהיר, נקי ומדוייק, לכוון ההיי מיד יכול להיות קצת נוקשה, פורוטק-נייטרלי, זורם, יכול להיות על הצד הקצת חסר השראה, סינרג'טיק-מציאותי, טבעי ונוח לאוזן לפעמים קצת חוטא בעריכה טונלית, קארדאס- מוזיקלי עם עודף קל של קולוריישן, וואטגייט-חף מכל קולוריישן אך יכול להיות קצת "מצלצל".
כמובן שלכל חברה יש בד"כ יותר מסוג אחד אבל זה בכללי הכוון.
מעולה,

אממ .. אז לטעם שלי פחות או יותר הכיוון SR, Sine ו Oyaide.

ההתקנה עצמה של שקע מאחת החברות שונה מזאת של שקע ישראלי?

זאת אומרת שפיזית שקע כזה יכול להיכנס לחור בקיר ולהיתפס עם שתי שיניים?

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
לא ברור לי מה אתה מחפש, שקע תחליפי לישראלי שזה אומר schuko בודד שיכול להיכנס עם תופסנים במקום הישראלי הקיים ובמקרה הזה זה מגביל אותך למעט מאוד יצרנים כמו פורוטק ועוד אחד שניים וכן לכבל עם ראש שוקו למפצל, או שאתה רוצה להחליף את הישראלי הקיים לאמריקאי שבמקרה זה זה דופלקס ותצטרך קופסת פלסטיק מלבנית שכמובן לא תיכנס היכן שהישראלי העגול. בעצם זו תשובה לשאלתך.

נערך לאחרונה ב:

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
277
נקודות
63
גיליתי שהמפצל isol-8 powerline axis נותן שידרוג סופר משמעותי כשהמגבר והקדם מחוברים אליו.
אז בגזרה של המפצל אני בנתיים מסודר.

נשאר שקע וכבל, הפורוטק קצת יקר אבל אני לא שולל.
יש המלצה לכבל חשמל 3 מטר גמיש בין השקע למפצל?

זה קטע, לא פעם ראשונה שיש לי רכיב שלא היה ממש בשימוש או שבכלל בבוידעם ואחרי בדיקה סתמית מתברר שנותן שיפור משמעותי.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור