שאלה טכנית לגבי אפשרויות הדפסות ושוליים

סינפיל

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום רב,
ברשותי מדפסת HP Photosmart C4583 וכן גם Office 2016. כשאני מורה לו לשים את השוליים (הן בראש הדף הן בתחתיתו) על 0.00 סנטימטרים ומטה, הוא אומר שהמדפסת אינה מסוגלת להדפיס עם קביעת שוליים שכזו (בדקתי, נכון: התכנה תוציא הודעת אזהרה וחלק גדול מן הטקסט ייחתך) ושהמינימום שאני יכול לקבוע הינו 0.32 סנטימטרים בראש הדף על 0.34 סנטימטרים בתחתיתו, אך, כשאני מנסה להדפיס עם שוליים שכאלה (גם עם שוליים קטנים במעט מאלה התכנה טוענת שניתן להדפיס), המדפסת חותכת את הטקסט הן בראש הדף הן בתחתיתו. המינימום שאני מצליח להדפיס בלי שהמדפסת תחתוך הינו 0.45 סנטימטרים בראש הדף על 0.36 בתחתיתו. יש דרך להדפיס עם שוליים אף קטנים מכך מבלי שהמדפסת תחתוך? תודה ואשמח גם אם תפנו אותי לפורומים מתאימים יותר אם תחשבו שהשאלה אינה מתאימה כאן.

menahem

כתב האתר
מעורבות
359
נקודות
83
לגבי אופיס: אני מומחה קטן מאוד אבל - ככל שידעתי משגת לא ניתן ליצר מסמך שיודפס ללא שוליים. האופציה הזו קיימת בתוכנות אחרות שמשמשות לעריכה של מסמכים וספרים,וספק אם תרצה להכנס לזה.

לגבי מדפסות: ברירת המחדל של המדפסות הביתיות,וגם אלה לעסקים (שמסוגלות להתחבר לרשת ולהדפיס מהמון מחשבים וגם המון...דפים) היא להדפיס עם שוליים כשבחלק מהן אפשר לצמצם את השוליים למידות שציינת שהן המינימום.

כדי להדפיס ללא שוליים צריך שני דברים:

1. מדסת ש"יודעת" לעשות את זה.
2. תוסף (במקרה שלך לאופיס) שידע לקשר בין האופיס (שלא יודעת ליצר קובץ חסר שוליים) למדסת,שכן יודעת.

לגבי התוסף לאופיס: אני לא מכיר משהו כזה אבל,אני מניח,שאתה לא הראשון שנתקל בצורך הזה ומשכך,בטח יש משהו שכתב פיסת תוכנה שתעשה את העבודה הזו והרב גוגל,פה,יכול להיטת לעזר רב.

לגבי מדפסת שתדע להדפיס ללא שולים: אני כן מכיר מספר מאוד קטן של כאלה מדפסות אבל:הן לא נועדו להדפסת מסמכים באופיס אלא להדפסת תמונות ממצלמות דיגיטאליות,ויש להן מינוסים רבים,בהיבט של הצרכים שלך,כגון:הן יקרות רצח,קשה למצוא אותן בארץ ובקיצור,אלא אם משהו יאיר את פני ויודע על מדפסת ביתית עם יכולת כאמור,זה כמו לקנות מטרמפ את Air Force 1 ולתחזק אותו רק למקרה ובקיץ הקרוב יהיה לך שבוע פנוי ותרצה "לקפוץ" לשבוע באנטליה להכול כלול.....

מנחם.

סינפיל

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
לגבי אופיס: אני מומחה קטן מאוד אבל - ככל שידעתי משגת לא ניתן ליצר מסמך שיודפס ללא שוליים. האופציה הזו קיימת בתוכנות אחרות שמשמשות לעריכה של מסמכים וספרים,וספק אם תרצה להכנס לזה.

לגבי מדפסות: ברירת המחדל של המדפסות הביתיות,וגם אלה לעסקים (שמסוגלות להתחבר לרשת ולהדפיס מהמון מחשבים וגם המון...דפים) היא להדפיס עם שוליים כשבחלק מהן אפשר לצמצם את השוליים למידות שציינת שהן המינימום.

כדי להדפיס ללא שוליים צריך שני דברים:

1. מדסת ש"יודעת" לעשות את זה.
2. תוסף (במקרה שלך לאופיס) שידע לקשר בין האופיס (שלא יודעת ליצר קובץ חסר שוליים) למדסת,שכן יודעת.

לגבי התוסף לאופיס: אני לא מכיר משהו כזה אבל,אני מניח,שאתה לא הראשון שנתקל בצורך הזה ומשכך,בטח יש משהו שכתב פיסת תוכנה שתעשה את העבודה הזו והרב גוגל,פה,יכול להיטת לעזר רב.

לגבי מדפסת שתדע להדפיס ללא שולים: אני כן מכיר מספר מאוד קטן של כאלה מדפסות אבל:הן לא נועדו להדפסת מסמכים באופיס אלא להדפסת תמונות ממצלמות דיגיטאליות,ויש להן מינוסים רבים,בהיבט של הצרכים שלך,כגון:הן יקרות רצח,קשה למצוא אותן בארץ ובקיצור,אלא אם משהו יאיר את פני ויודע על מדפסת ביתית עם יכולת כאמור,זה כמו לקנות מטרמפ את Air Force 1 ולתחזק אותו רק למקרה ובקיץ הקרוב יהיה לך שבוע פנוי ותרצה "לקפוץ" לשבוע באנטליה להכול כלול.....

מנחם.

תודה על התשובה המפורטת. כאמור, לא צריך להדפיס ללא שוליים, רק שאוכל להדפיס עם השוליים המינימליים שלפי האופיס מותר לי (סביב 0.33X0.34) מבלי שהמדפסת תחתוך... עצות?

סינפיל

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
הצלחתי למצוא עכשיו פתרון זמני דרך הגדרת הדף כחסר שוליים: המדפסת עכשיו תדפיס דפים שכאלה במעין גוון ורוד, אך, בתקווה, זוהי רק בעיה עם המחסנית שתיפטר כשאחליף.

סינפיל

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
ואגב, למדפסות שכזו יש דרך להדפיס דף גדול במעט מדף A4? תודה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור