1,000 כ"ס, מעל 350 קמ"ש ו-11.3 מיליון לפני מסים שונים...

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
מכונית על חדשה בייצור מוגבל של 275 יחידות בלבד, המתבססת על טכנולוגיה של מכוניות הפורמולה 1 לכביש ונושאת תג מחיר של מעל 11.3 מיליון שקלים לפני מסים. המכונית מוצגת כבר מיום חמישי, 14 בספטמבר, בתערוכת פרנקפורט.

זו מכונית שווה...

תומר

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
שווה בהחלט אבל רחוקה כמו גלקסיה אחרת בכל הקשור לעלויות.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
כדאי למכור את המערכת בשביל המכונית הזו?

אריה

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
כדאי, בטח כדאי...

תומר

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
בפקקים של הארץ גם בעשירית המחיר לא ממש הייתי קופץ על ה"מציאה".
הכלים החידים בארץ שיכולים ל"טוס" במהירויות על הם אופנועים, רכבי ספורט אקזוטיים בארץ לרוב לא מנוצלים אבל מהווים אחלה פוזה.

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
בפקקים של הארץ גם בעשירית המחיר לא ממש הייתי קופץ על ה"מציאה".
הכלים החידים בארץ שיכולים ל"טוס" במהירויות על הם אופנועים, רכבי ספורט אקזוטיים בארץ לרוב לא מנוצלים אבל מהווים אחלה פוזה.

שהיה לי רכב ששווה את החוויה הייתי קם ב1-2 בבוקר ביום שבת שכל הכבישים היו ריקים (במסגרת החוק כמובן, משהו שהוא כמעט בלתי אפשרי עם רכבים מהסוג הזה כיוון שתוך 3-6 שניות אתה מקבל שלילת רישיון לכל החיים).

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
שהיה לי רכב ששווה את החוויה הייתי קם ב1-2 בבוקר ביום שבת שכל הכבישים היו ריקים (במסגרת החוק כמובן, משהו שהוא כמעט בלתי אפשרי עם רכבים מהסוג הזה כיוון שתוך 3-6 שניות אתה מקבל שלילת רישיון לכל החיים).

מסכים איתך שעם רכב אקזוטי בארץ צריך להיות מאוד יצירתי כדי להנות, בטח לאור הכבישים הפקוקים כמעט באופן תמידי.
הכיף שבאופנוע, 8:30, כביש 4 עומד אבל כולם חולפים מהר במראה. אגב, על 2 גלגלים הדרך לשלילה קצרה יותר...2.8 שניות לייתר דיוק. ;)

נערך לאחרונה ב:

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
מסכים איתך שעם רכב אקזוטי בארץ צריך להיות מאוד יצירתי כדי להנות, בטח לאור הכבישים הפקוקים כמעט באופן תמידי.
הכיף שבאופנוע, 8:30, כביש 4 עומד אבל כולם חולפים מהר. אגב, על 2 גלגלים הדרך לשלילה קצרה יותר...2.8 שניות לייתר דיוק. ;)

מתי בפעם האחרונה עצרו אופנוען?

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
מתי בפעם האחרונה עצרו אופנוען?
לצערנו הרבה אופנוענים נעצרים לבד, לפעמים עצירה אחרונה בחייהם :(

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
שוק המכוניות מציע מכוניות מהירות וזולות יותר, המרצדס נחשבת כבעלת יופי קיצוני ומדהים, הייתי רוצה אחת כזאת ;).

תומר

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
שוק המכוניות מציע מכוניות מהירות וזולות יותר, המרצדס נחשבת כבעלת יופי קיצוני ומדהים, הייתי רוצה אחת כזאת ;).

תומר

צודק, כמה מיליונים זה כלום

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור