המלצה למערכת קולנוע ביתית המשולבת עם רמקולים אלחוטיים

skinner

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
שלום רב,
אני מחפש מערכת קולנוע ביתית כאשר יש לי מגבלה אני זקוק שחלק מהמערכת (כולה) יהיו עם רמקולים אלחוטים. בקיר שנמצא מול הטלביזיה היכן שבכוונתי למקם את הרמקולים האחוריים אין בו כל תעלות/חיבורים המאפשרים העברת כבלים ומכאן שאיני חפץ בביצוע עבודות חציבה, התקנת תעלות וכד. מבחינת מיקום הטלויזיה (קיר הנגדי (ממול) אין כל בעיה ושם ניתן להתקין רמקולים (קדמים ומרכזי) עם כבלים וכמובן שגם אלחוטי.
מנסה לברר האם יש מערכת שכזו (משולבת רמקולים אלחוטים עם רמקולים בחיבור של כבלים או כל המערכת עם רמקולים אלחוטיים) בעדיפות למערכת 5.1 במחיר סביר נגיד של עד 5000 ש"ח.
לחילופין אשמח גם לקבל המלצות על מערכת איכותית וטובה של 3.1 (סאונד בר + ? ) זו גם יכולה להיות אופציה טובה בהנחה ואכן יש מגבלה במציאת מערכת עם רמקולים אחרויים אלחוטיים (במחיר סביר...) שוב בהנחה ומדובר על מערכת 3.1 טובה ואיכותית היודעת לתת צליל ואיכות סאונד שמשמעותית הינם טובים יותר ממה שהטלביזיה עצמה מפיקה (ברשותי טלביזית סמסונג 65 אינטש חדשה).
לסיכום עדיפות למערכת 5.1 עם רמקולים אלחוטיים אחוריים במידה ואין כזה דבר במחיר סביר אז מערכת 3.1 טובה או שאולי תמליצו לי פשוט להישאר עם הסאונד של הטלביזיה עצמה :)
בתודה מראש ובהזדמנות זו , שנה טובה,
רונן

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שלום וברוך הבא.

האם יש לך חשמל בקיר שמול המסך?
עם זאת, בתערוכה השנה יהיו מבצעים מיוחדים על שלל מערכות קולנוע בהן אלחוטיות.
ממליץ להגיע ולהתרשם.

skinner

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
אכן יש חשמל (מס נקודות ) בקיר שממול המסך, בזמנו הבנתי שלא נכון/רצוי לעשות שימוש בנקודות אלו לטובת העברת כבלים של רמקולים. תערוכה - מתי ואיפה. האם להיכרותך שווה לחשוב על מערכת 3.1 ?
בתודה מראש ,
רונן

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מערכת 3.1 יכולה להיות פתרון לא רע. אבל לא תקבל את מה שמערכת הקיפית יודעת לתת (מבחינת חוויה).

אבל ישנם פתרונות נוספים. מקרני קול למשל. חלקם גם תומכים באטמוס.

בנוגע לתערוכה.

http://www.dtown.co.il/articles/4151.html

כאן תוכל לרכוש כרטיסים במחיר מוזל.

http://www.odm-il.com/digitown2017?ref=dtown

בתערוכה תוכל להתרשם משלל מוצרים שעשויים להתאים לך.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
שלום לך.

לפני שהחלטת לגבי מבנה הרמקולים, בתצורה של 3.1 או 5.1. יש לקחת בחשבון איזה רסיבר אתה מתכוון לשדך להם.
לדעתי. ובסופו של דבר תכוון לסט אפ של 3.1. הייתי ממליץ לך לרכוש סאונד בר איכותי שייתן מענה הולם לדרישות שלך, ובכך זה יחסוך לך את רכישת הרסיבר, וגם יראה הרבה יותר אסתטי ונקי לעיין.

skinner

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
תודה רבה.
לאור המלצות נוספות התחלתי לבחון נושא סאונד בר.
קבלתי המלצה אחת על " Samsung HW-H7501 .
במידה ומכירים ויש המלצות נוספת ,אשמח.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני שוב מציע לך לבוא לתערוכה ולשמוע כמה וכמה מקרני קול. תוכל לבחון מקרני קול של מוניטור אודיו, סוני, מוראל, סמסונג, b&o ועוד ועוד.

שם גם תוכל להינות ממחירים מיוחדים.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
תודה רבה.
לאור המלצות נוספות התחלתי לבחון נושא סאונד בר.
קבלתי המלצה אחת על " Samsung HW-H7501 .
במידה ומכירים ויש המלצות נוספת ,אשמח.

כיום מבחר דגמי הסאונד בר הוא די נרחב.
מצטרף להמלצה של נמר.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור